آخرین بازی Journey Developer به پاکسازی اقیانوس ها کمک می کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/journey-developers-latest-game-is-helping-clean-up-the-oceans/1100-6513463/?ftag=CAD-01-10abi2f

این رویداد همچنین چندین آیتم جدید را ارائه می دهد که بازیکنان می توانند برای کمک به خیریه بخرند، از جمله صدف دریایی که صداهای اقیانوس را پخش می کند و یک جفت عینک آفتابی که در بازی قابل پوشیدن خواهد بود. بازیکنان همچنین می‌توانند آیتم‌هایی را از روزهای قبلی طبیعت که از دست داده‌اند بخرند.

Days of Nature که امسال بین 20 آوریل و 7 مه برگزار می شود، بازیکنان را تشویق می کند تا یک تلاش داستانی را تجربه کنند که امسال شامل کمک به موجودی سبک است که تحت تأثیر زباله های اقیانوس قرار گرفته است. رویدادهای قبلی همچنین شامل ماموریت‌های درون بازی بودند که بازیکنان را تشویق می‌کردند تا به پاکسازی محیط خود کمک کنند یا به موجوداتی که به کمک نیاز دارند کمک کنند.

از سال 2020، بازی اکتشافی مشترک Thatgamecompany Sky: Children of the Light، Days of Nature را جشن می گیرد، رویدادی سالانه با موضوع طبیعت برای بهره مندی از یک خیریه زیست محیطی. رویداد امسال به تازگی آغاز شده است، بهره مند است پاکسازی اقیانوس با تمرکز بر موضوع ضایعات ماهیگیری.

اولین Days of Nature در سال 2020 به نفع One Tree Planted بود، اما از سال 2021 بر پاکسازی اقیانوس ها و آبراه ها با مشارکت The Ocean Cleanup متمرکز شده است. بازیکنان تاکنون در جمع آوری 1,333,201 دلار برای خیریه کمک کرده اند. کمپین های قبلی تمرکز بر لکه زباله بزرگ اقیانوس آرام و پاکسازی زباله در رودخانه ها.

بخوانید:   محیط سه بعدی بازی طراحی خوبی دارد