آخرین به‌روزرسانی عنوان استراتژی WW2 ‘World of War Machines’ یک جناح جدید بریتانیایی را اضافه می کند – TouchArcade

محتوای حمایت شده

عنوان گسترده WW2، که دارای یک مجموعه Country Faction است که در 3 قاره قرار دارد، با اضافه شدن برخی از نمادین ترین سلاح های بریتانیا، ماشین های جنگی بیشتری را به زرادخانه خود اضافه می کند. از جمله آنها می توان به هواپیماهای جنگنده قهرمانی که در نبرد بریتانیا در هاوکر هاریکن و اسپیت فایر پیروز شدند و همچنین نیرومندترین تانک های نیروهای بریتانیایی به شکل تانک رزمناو کرومول و تانک چرچیل زره پوش سنگین اشاره کرد. و برای هدایت این ماشین‌ها به نبرد، بازیکنان فرماندهان و رهبران گروه جدید را دریافت خواهند کرد.

ماشین های جهانی جنگ برای دانلود در دسترس است گوگل پلی و اپ استور و با پشتیبانی از چندین زبان انگلیسی، کره ای، ژاپنی، آلمانی و تایلندی راه اندازی می شود.

در کنار به‌روزرسانی UK Faction، بازیکنان جدید و باتجربه با تعدادی رویداد و محتوای درون‌بازی با موضوع بریتانیا، از جمله رویداد Exchange برای اعلام ورود Faction جدید، پذیرایی خواهند شد. بازیکنان همچنین می‌توانند از آیتم‌های پاداش فراوانی که می‌توانند به قطعات افسانه‌ای هاوکر طوفان، کلیدهای تامین هواپیما، و جعبه‌های منابع برتر مبادله شوند، لذت ببرند که همگی جوایز فوق‌العاده‌ای را به همراه دارند.

ماشین های جهانی جنگبازی استراتژی چندنفره انبوه توسط Bigbreakgames و NDREAM، به عنوان بخشی از آخرین به روز رسانی خود، قدرت شلیک بیشتری را در قالب یک جناح جدید بریتانیایی برای طرفداران خود به ارمغان می آورد.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/13/world-of-war-machines-new-uk-faction-now-available/

این مقاله از محتوای حمایت شده است که توسط TouchArcade نوشته شده است و از طرف BigbreakGames منتشر شده است تا آخرین به روز رسانی را تبلیغ کند. ماشین های جهانی جنگ. برای سوالات یا نظرات لطفا ایمیل بزنید (ایمیل محافظت شده)

بخوانید:   Reddit به اجبار برخی از مدهای بزرگ را در اعتراضات NSFW حذف می کند

بنابراین، برای وام گرفتن یک عبارت انگلیسی، اگر فرماندهی نمادین ترین نیروهای متحد جنگ جهانی دوم در برابر شرارت فاشیسم مانند فنجان چای شما به نظر می رسد، می توانید به آن ملحق شوید. ماشین های جهانی جنگ همین حالا و در نبرد حماسی PVP و PVE رقابت کنید.