آخرین به‌روزرسانی «Marvel Snap» تغییرات زیادی در تعادل ایجاد می‌کند – TouchArcade

این به روز رسانی همچنین شامل تعدادی رفع اشکال و مواردی از این قبیل است، اما من قصد ندارم همه آنها را در اینجا فهرست کنم. تغییرات تعادل، سوسیس تند است، و ما باید ببینیم که چگونه روی بازی آینده تاثیر می گذارد. امروزه بسیاری از مردم مجبورند روی عرشه‌های خود تجدید نظر کنند، اما امیدواریم این کار به مجموعه‌ای متنوع‌تر و سرگرم‌کننده‌تر از ساخت‌ها منجر شود. وقتی ماهنامه بعدی ما چطور پیش می رود، خواهید دید مارول اسنپ گمان می کنم راهنمای عرشه بالا می رود.

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/19/new-marvel-snap-update-april-19th-2023-balance-adjustments-shuri-leech-token-shop-season-pass/

از آن بترس، فرار کن، سرنوشت به همان اندازه از راه می رسد، و اکنون اینجاست. یا بگم اعصاب شوری هست. Developer Second Dinner قول داده است که در این ماه یک به‌روزرسانی موجودی بزرگ ارائه می‌شود و آخرین به‌روزرسانی برای مارول اسنپ (رایگان) آورده است. حالا اینطور نیست فقط در مورد spiking شوری. در واقع تغییرات زیادی در اینجا وجود دارد، و من اینجا هستم تا آنها را با شما مرور کنم.

در نهایت، یک بوفه. لیدر مدتی پیش خیلی سخت عصبی شد و از حضور در تعداد زیادی عرشه به تعداد بسیار کمی تبدیل شد. شام دوم او را دوباره تنظیم کرده است، امیدوارم او را زنده تر کند. او یک کارت 6-هزینه، 7-Power با قابلیت On Reveal برای کپی کردن تمام کارت های بازی شده توسط حریف در مکان سمت راست بود. او در حال حاضر یک کارت 6-Cost, 2-Power با قابلیت On Reveal برای کپی کردن کارت حریف یا کارت هایی با بالاترین قدرت بازی در این نوبت است. ما باید ببینیم که چگونه آن را تکان می دهد.

بخوانید:   A Long Tamago ترکیبی از حیوانات خانگی مجازی و نقش آفرینی است که برای موبایل و رایانه شخصی ساخته شده است – TouchArcade

بیایید ابتدا به موارد کم اهمیت اما همچنان مهم بپردازیم. بهبودهایی در رابط کاربری وجود دارد، بازیکنان در Infinite Rank فقط با Infinites همسان می‌شوند، Season Pass XP با حداکثر 10 ساعت بازی در روز، برخی جلوه‌های صوتی جدید و زبان‌های VO اضافه شده‌اند، و آهنگ Level Collection تمدید شده است. . Token Shop نیز تغییراتی را دیده است. خوب، در مورد مسائل تعادل.

توانایی Leech دیگر On Reveal نیست. در عوض، بدون توجه به زمانی که با او بازی می کنید، در شروع نوبت ششم وارد می شود. این امر مانع از استقرار زودهنگام زالو از طریق ابزارهای مختلف می‌شود و در عین حال به او اجازه می‌دهد تا ضربه آخر را انجام دهد. Lockjaw همچنین ضربه ای به در زد، و توانایی های او اکنون فقط به شما اجازه می دهد در هر نوبت یک کارت را تعویض کنید. او هنوز یک پسر خوب موثر است، اما اکنون فرصت کمتری برای سوء استفاده وجود دارد.

شوری. شوری، شوری، شوری. Shuri & Zero Deck اساساً ماه‌هاست که بر این بازی تسلط دارد. شام دوم تغییرات کوچکی را انجام داد، و همچنان توانایی شوری بسیار زیاد بود. شوری از زمان این به‌روزرسانی به Pool 3 منتقل می‌شود، بنابراین واقعاً نمی‌توان او را رها کرد تا به همان اندازه که بوده است بدود. از این پس، توانایی او تنها در صورتی که کارت بعدی را در موقعیت مکانی او بازی کنید، قدرت کارت بعدی را دو برابر می کند. او هنوز قوی است، اما قطعاً برخی از استراتژی ها را تغییر می دهد. این ممکن است در نهایت حرکتی باشد که Shuri & Zero را یک یا دو درجه پایین بیاورد، اما خواهیم دید.

بخوانید:   با راه‌اندازی امروز به‌روزرسانی Trails & Tales، ماجراجویی‌های جدیدی در Minecraft منتظر می‌ماند
آمریکا چاوز یک تغییر کوچک دارد که واقعاً فقط برای برخی از گزینه های توانایی آینده تنظیم شده است. او اکنون از پایین عرشه شما شروع می کند و در نوبت شش کشیده می شود. او در عمل مانند قبل عمل می کند، اما قبل از آن گاهی اوقات در بالای عرشه شما منتظر کشیده شدن بود، که می تواند به روش های غیرمنتظره ای با سایر توانایی ها تعامل داشته باشد. در کنار آن، توانایی Jubilee اکنون به جای کارت تصادفی، کارت بالایی را از عرشه شما بیرون می کشد. وقتی او را معرفی کردند قبل از اینکه مردم بفهمند چگونه از آن در ترکیب با آمریکا سوء استفاده کنند، اینگونه بود.