آخرین به‌روزرسانی «Marvel Snap» حالت Conquest و Nerfs Galactus را معرفی می‌کند – TouchArcade

خوب، پس اول حالت Conquest است. اکنون به صورت زنده پخش می‌شود و روشی جدید برای بازی و برخی جوایز جدید ارائه می‌کند. شما باید به جای گرفتن مکعب با حریف بجنگید تا سلامت آنها را کم کنید. برنده شدن، مدال هایی را برای شما به ارمغان می آورد که می توان آنها را در یک فروشگاه ویژه با جوایز مختلف مبادله کرد. لیگ های مختلفی وجود دارد، و دسترسی به هر یک به یک کلید و وظیفه شما نیاز دارد که نبردهای متوالی بیشتری را بدون باخت برنده شوید. وقتی برنده شدید کلید دریافت می کنید، اما اگر به تعداد بیشتری نیاز دارید، می توانید از طلا برای خرید آنها استفاده کنید. هر چه بیشتر برنده شوید، مدال های بیشتری به دست می آورید و جوایز جالب تری دریافت می کنید. خیلی سخت است. اما برای همه شما آرزوی موفقیت دارم.

ماریا هیل و دازلر به نوعی طرفداران زیادی دارند. ماریا هیل اکنون می تواند یک کارت تصادفی 1 یا 2-هزینه را به جای کارت 1-Cost به دست شما بیاورد. احتمالاً عموماً بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد، اما اگر استراتژی‌هایی دارید که بر کارت‌های 1-Cost تکیه دارند، ممکن است مجبور شوید کمی آن را تنظیم کنید. در مورد Dazzler، او قبلاً به شما نیاز داشت که هر مکان را پر کنید تا قدرت +6 را افزایش دهید. غیر ممکن نیست، اما خیلی هم انعطاف پذیر نیست. به جای 4-هزینه 4-Power، اکنون او 3-Cost 2-Power است و توانایی او به ازای هر مکانی که پر می کنید +2 نیرو اضافه می کند. اکنون کمتر “همه یا هیچ”

بخوانید:   روند Grimace Shake TikTok توضیح داده شد

خوب، بیایید در مورد nerfs و buffs صحبت کنیم، زیرا این خبر بزرگ دیگری در این به روز رسانی است. گالاکتوس غالب ترین کارت بازی نیست، اما خاری واقعی در چشم بسیاری از بازیکنان است. Developer Second Dinner مدتی است که در مورد انجام کاری با او صحبت کرده است و حدس می‌زنم بالاخره تصمیم گرفته شد. گالاکتوس از کارت 6-هزینه 2-Power به کارت 6-هزینه 7-Power حرکت می کند، اما داستان واقعی در توانایی On Reveal او است. در حالی که قبل از این فقط باید تنها کارت شما باشد که در مکانی بازی می‌کردید تا دو کارت دیگر را از بین ببرد، اکنون باید تنها کارت باشد و مکان را برنده شود تا اثر خود را ایجاد کند. او هنوز هم بسیار قوی است، اما شکی نیست که این موضوع نحوه بازی بازیکنانی که به او تکیه می کنند را تغییر می دهد.

این در مورد آن را پیچیده می کند، جدا از رفع اشکال معمول. بروید و حالت Conquest را امتحان کنید، دسته Galactus خود را دوباره پیکربندی کنید و یک یا دو کارت Mystery Series 3 بردارید. ما باید ببینیم که متا پس از این تغییرات تعادل چگونه از بین می‌رود، اما حداقل برخی از بازیکنان باید در دک‌های خود تجدید نظر کنند. حداقل ماه آینده باید راهنمای جالبی برای ساخت عرشه باشد. عکس گرفتن مبارک!

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/14/marvel-snap-conquest-mode-update-download-galactus-nerf-buffs-iphone-android-pc/

احتمالاً در Token Shop نیز متوجه چیز جدیدی خواهید شد. اکنون می توانید 1000 توکن برای خرید کارت Mystery Series 3 خرج کنید. این خوب است اگر فقط سعی می کنید مجموعه خود را پر کنید. ماموریت‌های آخر هفته نیز در راه است که کارهای اضافی را به شما می‌دهد و چیزهای بیشتری را برای به دست آوردن. و در موارد دیگر، اسنوگارد و استگرون از سری 5 به سری 4 می روند و شانا از سری 4 به سری 3 می روند.

بخوانید:   بازماندگان خون آشام توسط Story Kitchen and Poncle در مجموعه های تلویزیونی انیمیشن ممتاز اقتباس می شوند – TouchArcade

خب بالاخره اتفاق افتاد کسی باید یک Ultimate Nullifier یا چیز دیگری پیدا کرده باشد، زیرا Devourer of Worlds با بزرگترین چالش خود روبرو شده است. آخرین به‌روزرسانی برای Marvel Snap (رایگان) از راه رسیده است و تغییرات بزرگی در آن وجود دارد. یک حالت کاملاً جدید، برخی تنظیمات عمده تعادل و موارد دیگر. بیایید همه آنها را به روش معمول خود مرور کنیم، درست است؟