آزمایشی Xbox در مقابل FTC: 7 چیز بزرگی که تاکنون یاد گرفته‌ایم – Unlocked 601

رایان مک‌کافری ویرایشگر اجرایی پیش‌نمایش‌های IGN و مجری هر دو برنامه هفتگی ایکس‌باکس IGN است. قفل پادکست باز شدو همچنین برنامه مصاحبه ماهانه (-ish) ما، IGN بدون فیلتر. او یک مرد از جرسی شمالی است، بنابراین “ژامبون تیلور” است، نه “رولت خوک”. با او در توییتر بحث کنید @DMC_Ryan.

منبع: https://www.ign.com/articles/xbox-vs-ftc-trial-7-big-things-weve-learned-so-far-unlocked-601برای پوشش نسل بعدی بیشتر، حتما بررسی Xbox Series X، بررسی Xbox Series S و بررسی PS5 ما را بررسی کنید.

در هر یک از فیدهای پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید کانال یوتیوب ما، یا یک MP3 از قسمت این هفته بگیرید. برای محتوای عالی تر، مصاحبه اخیر من با تاد هاوارد را بررسی کنید، که در مورد تحقق چشم انداز خود برای استارفیلد پس از هشت سال بحث کرد، اینکه Red Dead Redemption 2 چگونه الهام بخش بود، آینده او چه خواهد شد، و موارد دیگر!

با پایان یافتن محاکمه مایکروسافت در مقابل FTC، با حکمی که هفته آینده انتظار می‌رود، هفت چیز بزرگی را که تاکنون آموخته‌ایم، از سرنوشت انحصاری بازی Bethesda گرفته تا ناشران دیگری که مایکروسافت در نظر داشت و موارد دیگر، مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم. به علاوه: گزارش تحقیقی خودمان در مورد وضعیت The Initiative و Reboot Dark Perfect.

بخوانید:   XPENG شاسی بلند G6 کوپه را برای بازار اصلی عرضه می کند