آکوامن 2 بتمن در بن افلک یا مایکل کیتون نخواهد داشت

بر اساس گزارش THR، آکوامن 2 در فیلم بتمن در ابتدا مایکل کیتون حضور داشت که صحنه هایی را برای این نقش فیلمبرداری کرد. زمانی که برنامه انتشار تغییر کرد و آکوامن 2 به نظر می‌رسید که ابتدا منتشر می‌شد، افلک برای فیلم‌برداری مجدد آن کمئو آورده شد. با به دست گرفتن کارگردانی جیمز گان و تهیه‌کننده پیتر سافران بر دنیای سینمایی دی‌سی، بنا بر گزارش‌ها، تصمیم گرفته شد تا برای جلوگیری از سردرگمی، فیلم کوتاه را به کلی قطع کنند. طبق گفته منابع، آخرین برش فیلم هیچ نسخه ای از شوالیه تاریکی را به عنوان سران جدید دی سی ندارد. جیمز گان و پیتر سافران نمی‌خواهند دنیای سینمایی را وعده دهند که به ثمر نرسد و آن را بیش از حد به شکست‌های گذشته گره نزند.»

این تغییر برای افرادی که دیده اند کمی کمتر تعجب آور است فلش زمانی که پس از بارها و بارها از تاریخ اکران اولیه خود در جولای 2022، سرانجام در ماه ژوئن وارد سینماها شد. فلش دنیای سینمایی دی سی را به حالت نرم باز تنظیم می کند، ابتدا به مایکل کیتون اجازه می دهد تا به نقش بتمن بازگردد، سپس یک ستاره مهمان دیگر را برای یک کمیک کمیک به کار می گیرد. رها کردن فلش جلوتر از آکوامن 2 یک مشکل تداوم ایجاد کرد: بعد از اینکه بری آلن (ازرا میلر) با تداوم جهان سر و کار داشت، بن افلک دیگر بتمن در دنیای خود نیست. پس چگونه او برای بازی در این نقش برمی گردد آکوامن 2?

هنوز زمان برای تغییر دوباره وجود دارد – آکوامن و پادشاهی گمشده در حال حاضر برای اکران تا دسامبر 2023 برنامه‌ریزی نشده است. اما بخش عمده‌ای از هدف قرار دادن گان و سافران، تمرکز جدید بر رهبری قوی و تصمیم‌گیری در شرکتی بود که مدام تاکتیک‌ها را در مورد فیلم‌هایش تغییر می‌داد و از دیدگاه جهانی مشترک برای ابرقهرمانان خود به مجموعه‌ای از فیلم‌های نامرتبط تغییر می‌کرد. و گان به ویژه در مورد برنامه های خود برای دنیای جدید DC بسیار پر سر و صدا بوده است. بنابراین ممکن است ما آخرین Batfleck را پس از همه دیده باشیم – حداقل تا قبل از این آکوامن 2 ویدیوی اصلی را مشاهده می‌کند و صحنه‌های حذف شده به صورت آنلاین به بیرون درز می‌کنند.

بخوانید:   Pathfinder Diablo 4 را با هک اند اسلش اکشن RPG خود به چالش می کشد

منبع: https://www.polygon.com/23800877/aquaman-2-batman-cast-ben-affleck-michael-keaton

اما جیسون موموآ در سال 2022 در اینستاگرام فاش کرد که افلک در نقش بتمن بازخواهد گشت. آکوامن دنباله، سپس برای انتشار در مارس 2023 برنامه ریزی شده است. تغییرات برنامه ریزی متعدد برای هر دو آکوامن 2 و فلش با این طرح به هم ریخته و حالا هالیوود ریپورتر فاش کرده است که پس از چندین دور فیلمبرداری مجدد، بتمن بریده شده است آکوامن 2 به طور کامل.

سال گذشته تقریباً دقیقاً در همین زمان، خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه بن افلک به بتمن بازمی گردد و دوباره در نقش صلیبی کلاه دار در فیلم جیمز وان بازی می کند. آکوامن 2، موسوم به آکوامن و پادشاهی گمشده. افلک گفت که بازی در نقش بتمن در فیلم های لایو اکشن دی سی در سال 2019 تمام شده است – او حتی برای اجرای خود به عنوان این شخصیت یک مراسم اعزام داشت. پیش از این او نقش بروس وین را در زک اسنایدر بازی کرد بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت، سپس نقش را در لیگ عدالت و در نسخه دیوید آیر منتشر شد جوخه انتحاری.