آیا باید DLC Breath of the Wild را قبل از Tears of the Kingdom پخش کنید؟

با بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که تنها یک هفته تا انتشار باقی مانده است، هرگز زمان بهتری برای پایان بازی Breath of the Wild وجود نداشته است. برای برخی از افراد ممکن است به معنای تمام کردن داستان اصلی و جمع آوری همه چیز باشد، اما Breath of the Wild چیزهای بیشتری نسبت به بازی پایه دارد.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild DLC یک پاس توسعه است که بسته های DLC متعددی را ارائه می دهد. هر بسته شامل زره‌ها و آیتم‌های ویژه و همچنین بازی‌های جانبی DLC اضافی است که سفر شما را به عنوان لینک ادامه می‌دهد. اگر نمی‌خواهید قبل از شیرجه زدن به Tears of the Kingdom، گذرنامه توسعه را بردارید یا نه، در اینجا خلاصه‌ای سریع از آنچه همراه آن است، آورده شده است.

The Master Trials – DLC Pack 1

اولین DLC در Breath of the Wild دارای مزایای مختلفی است. DLC Master Trials دارای دو حالت اضافی است: حالت Master و حالت مسیر قهرمان. حالت Master به شما این امکان را می دهد که سطح دشمنانی را که با آن روبرو هستید افزایش دهید و مبارزه را چالش برانگیزتر کنید. در حالی که حالت Hero’s Path به شما امکان می دهد ببینید کجا بوده اید تا بتوانید دانه های Korok و زیارتگاه هایی را که ممکن است از دست داده اید شناسایی کنید.

بخوانید:   چین: آمریکا یکی از بزرگترین ناقضان حقوق بشر در جهان است

خارج از حالت‌های اضافی، جذابیت اصلی این DLC، تلاش Trial of the Sword است. این یک حالت چالش است که در آن شما باید از یک دستکش از سطوح مختلف پر از دشمن جان سالم به در ببرید. با 51 سطح کل، چالش برانگیزترین آزمایش در بازی است، اما با قدرتی تا Master Sword به پایان می رسد که ارزشش را دارد.

این بسته DLC همچنین با 8 لباس جدید (مانند Majora’s Mask)، یک مدال سفر که به شما امکان می‌دهد به مکان‌های خارج از زیارتگاه‌ها سفر کنید و یک ماسک Korok که وقتی نزدیک دانه Korok هستید می‌لرزد، ارائه می‌شود.

The Champion’s Ballad – DLC Pack 2

بسته دوم DLC کمتر روی حالت‌های اضافی تمرکز می‌کند و بیشتر روی گسترش خط داستانی تمرکز دارد. DLC Champions Ballad دارای یک کوئستلاین جدید است که تنها پس از تکمیل تلاش اصلی برای آزاد کردن جانوران الهی می تواند شروع شود. پس از اینکه صدایی مرموز برای به چالش کشیدن آزمایشات رام کننده هیولای الهی تماس می گیرد، او باید خود را با شکست دادن دشمنان، حل ماموریت های جدید Shrine و حتی به چالش کشیدن یک سیاه چال کاملاً جدید ثابت کند. علاوه بر این، Kass the bard به تلاش خود برای تکمیل آهنگ ناتمام ادامه خواهد داد.

خارج از تلاش جدید، این بسته DLC همچنین با 9 لباس اضافی که در صندوقچه های گنج در Hyrule پنهان شده اند، ارائه می شود. همچنین با تجهیزات Ancient Horse ارائه می شود که به شما امکان می دهد تعداد خارهای مجهز را افزایش دهید و همچنین اسب خود را در حال حاضر مهم نیست که چقدر دور باشد، با خود تماس بگیرید.

بخوانید:   پشته فناوری برای متاورس

گذرنامه Breath of the Wild Expansion را از کجا بخریم

بهترین راه برای دسترسی به محتوای DLC Breath of the Wild خرید آن است مستقیماً از فروشگاه الکترونیکی نینتندو. مجوز توسعه هر دو بسته DLC را با قیمت 19.99 دلار ترکیب می کند، بنابراین شما به تمام محتوای اضافی ذکر شده در بالا دسترسی خواهید داشت.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در 12 مه عرضه می‌شود. می‌توانید از قبل بازی را پیش‌سفارش کنید تا مطمئن شوید می‌توانید آن را در روز اول بازی کنید. پیش‌نمایش عملی ما از بازی را در زیر ببینید:

منبع: https://www.ign.com/articles/should-you-play-the-breath-of-the-wild-dlc-before-tears-of-the-kingdom