آیا شما یکی از 20 میلیون نفری هستید که Honkai: Star Rail را در حال حاضر دانلود می کنند؟

Honkai: Star Rail با 30 میلیون پیش‌ثبت‌نام قبل از عرضه، زمانی که در نهایت راه‌اندازی شد همیشه یک معامله بزرگ بود. انیمه RPG نوبتی دقیقاً همین کار را در اوایل این هفته انجام داد و طبق گفته یک روز، بیش از 20 میلیون بار فقط در یک روز دانلود شده است. توییت از دانیل احمد تحلیلگر. شاید برای یک بازی رایگان تعجب آور نباشد، اما همچنان. این تعداد زیادی از مردم است. باید اعتراف کنم، من هرگز نمی‌توانم با Genshin Impact، یکی دیگر از انیمه‌های RPG ساخته شده توسط همان توسعه‌دهندگان، کاملاً ژل بزنم، اما نبردهای نوبتی Honkai در خیابان من بسیار بیشتر به نظر می‌رسند. بنابراین من دیروز دانلود کردم، که حدس می‌زنم بخشی از آن عدد عظیم 20 میلیونی باشد. آیا قصد دارید آن را نیز اجرا کنید؟

بله، می دانم که این یک بازی گاچا است، و بله، من به اندازه نفر بعدی از چیزهای گاچا متنفرم. من قصد ندارم برای بازی Honkai: Star Rail پول خرج کنم، و اگر زمانی احساس کنم که باید پول بدهم، آن را خاموش می کنم و آن را حذف می کنم. اما من شیفته این هستم که ببینم دقیقاً چقدر با شخصیت‌های رایگانی که در ابتدا به دست می‌آورید، چقدر خوب بازی می‌کند، و از آنچه که ربکا نویسنده راهنما در این هفته در مورد آن گفته است، و اینکه چقدر با آن اعضای مهمانی مجانی بازی می‌کند، خوشحالم. او بیشتر از من زمان صرف پخش آن کرده است، پس چرا نباید به صحبت های او در مورد آن در ویدیوی بالا گوش دهید؟

بخوانید:   چرا آمریکا به پروژه «چین‌هراسی» در جهان دامن می‌زند؟

چیز دیگری که می‌خواهم سطح تحملم را در برابر آن آزمایش کنم این است که انیمه چگونه است. خیلی، احتمالاً پاسخ آن است، که ممکن است من را وادار کند تا بسته به میزان رنده صدای انگلیسی، آن را سریعتر از موارد گاچای آن خاموش کنم. من دوست دارم فکر کنم که در طول سال‌ها یک بافر مزخرف انیمه نسبتاً خوب ساخته‌ام، زیرا بسیاری از اوایل 20 سالگی من به تماشای سریال‌های مختلف از طریق دندان قروچه سپری شده است، جایی که 100% می‌دانستم که مخاطب مورد استقبال یا هدف آن نیستم. و من به‌طور پایداری با طرفداران وحشتناک آن و مردان احمق هورمونی خشمگین آن را بسیار طولانی‌تر از آنچه که احتمالاً باید تحمل می‌کردم، تحمل کردم. در اینجا امیدواریم که گزینه های زبانی جالب زیادی وجود داشته باشد تا سعی شود آن را قابل هضم تر کند.

با این حال، واقعاً، من فقط می خواهم ببینم مبارزات نوبتی آن چگونه هستند. ترکیبی از حملات معمولی، خاص و نهایی آن درست در خیابان من به صدا در می آید، و من عاشق یک صف چرخش مختل کننده هستم، نه اینکه دروغ بگویم. این بیت از بررسی Honkai: Star Rail ما نیز بسیار عالی به نظر می رسد.

علاوه بر این، هر Ultimate می‌تواند در هر زمان فعال شود. این به شما امکان می‌دهد تا با دستورات و توالی‌های نوبتی دست و پنجه نرم کنید، به شما امکان می‌دهد تا زمانی که دشمنان آسیب‌پذیر هستند ضربه بزنید، یا مطمئن شوید که قبل از حمله یک رئیس بزرگ، شفا می‌دهید یا سپر می‌شوید. هر شخصیت از یکی از هفت عنصر مختلف است، و ضربه زدن به دشمن با ضعف عنصری به شما امکان می‌دهد آنها را بشکنید، که آنها را به ترتیب چرخش بیشتر عقب می‌اندازد و معمولاً آسیب کمی بیشتر می‌کند.”

بله لطفا. بیشتر از آن، با تشکر.

بخوانید:   از بین بردن Gleeoks در Tears of the Kingdom با یک توپ لیزری مداری آسان است

با این حال، چیزی که بیشتر به آن علاقه دارم این است که آیا شما، خوانندگان عزیز، بر اساس آنچه تاکنون در مورد آن دیده و شنیده اید، قطار فضایی آن را هم اکنون در لوله های اینترنت خود پرتاب می کنید؟ آیا آن را مانند نوع RPG شما به نظر می رسد؟ یا سیستم های گاچای آن به سادگی شما را از کار انداخته است؟ در مورد آن در نظرات زیر به ما بگویید.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/are-you-one-of-the-20-million-people-downloading-honkai-star-rail-right-now