اخراج، تعطیلی استودیو، و لغو بازی برای یکی از بزرگترین ناشران در راه است

“دردناک است که اعضای با استعداد تیم را ترک کنند. افراد ما ساختار اصلی Embracer را تشکیل می دهند. من درک می کنم و احترام می گذارم که بسیاری از شما نگران موقعیت خود خواهید بود و من پاسخ همه سوالات را ندارم. وینگفورز به کارکنان گفت. من می خواهم واضح بگویم که تصمیمات در مورد این برنامه ساده گرفته نشده است.»

برخی از بازی‌های آینده Embracer عبارتند از: Remnant 2، Warhammer 40,000: Space Marine 2، Payday 3، Hot Wheels Unleashed 2، Alone in the Dark و Homeworld 3.

مدیر اجرایی گفت که بدهی خالص Embracer با این حرکت کاهش می یابد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، Embracer سود بیشتری با ریسک تجاری کمتر در سال های آینده خواهد داشت. وینگفورز گفت: “این به نوبه خود به ما آزادی ادامه رشد و ارائه تجربیات با کیفیت بالا را می دهد که بازیکنان ما واقعاً برای آنها ارزش قائل هستند.”

آن دوره رشد عظیم و شتابان اکنون به پایان رسیده است. وینگفورز گفت که “تجدید ساختار” Embracer را از حالت “سرمایه گذاری سنگین” به یک شرکت “مولد جریان نقدینگی” تبدیل می کند.

اعلام این حرکات مدتی بعد از آن صورت می گیرد که Embracer اعلام کرد که معامله 2 میلیارد دلاری خود را در ساعت یازدهم از دست داده است. Embracer گفت که فقط یک توافق شفاهی برای این معامله داشته است، اما هنوز هم یک ضرر بزرگ است. نقشی که از دست دادن این معامله بر طرح بازسازی داشت، ناشناخته است، hosaodver.

وینگفورز گفت، در صورت امکان، کارکنان آسیب دیده ممکن است فرصت انتقال به پروژه های دیگر در Embracer را داشته باشند. اما همه این شانس را نخواهند داشت، همانطور که وینگفورز گفت: “ما در حال حذف نقش ها در برخی شرکت ها هستیم.” او همچنین اظهار داشت که Embracer در جنبه های خاصی از کسب و کار “به استخدام خود ادامه خواهد داد”.

بخوانید:   حمله تروریستی به مرکز پلیس در کراچی پاکستان
Embracer Group، غول بازی‌سازی که صاحب استودیوی Borderlands Gearbox، حقوق مالکیت The Lord of the Rings و Tomb Raider Crystal Dynamics است، در حال ایجاد تغییراتی شدید در ساختار تجاری خود است. این شرکت روز سه شنبه یک “برنامه بازسازی” را اعلام کرد که هدف آن کمک به “لاغرتر، قوی تر” و “متمرکزتر (و) خودکفا کردن شرکت است. اخراج، تعطیلی استودیوها و لغو بازی ها به عنوان بخشی از این اتفاق می افتد.

از نظر اخراج، امبراسر گفت که امروز حدود 17000 نفر را تحت پوشش خود دارد و این تعداد تا پایان سال 2023 “کمتر خواهد شد”.

برای رسیدن به آنجا، Embracer مشاغل را کاهش می دهد، بازی ها را لغو می کند و استودیوها را می بندد. مرحله اول این طرح، که اکنون در حال انجام است و باید تا مارس 2024 اجرا شود، “صرفه جویی در هزینه ها در کل گروه” را هدف قرار خواهد داد. شاخۀ دوم، که در حال حاضر نیز در حال وقوع است، مشاهده خواهد شد که Embracer “تحلیل بیشتر برای تعیین اقدامات خاص” را در مورد چگونگی حرکت به جلو انجام می دهد. مرحله نهایی بر روی “ادغام داخلی” و تلاش برای ایجاد “هم افزایی بیشتر” در شرکت متمرکز خواهد بود.

وینگفورز گفت که لغو یا توقف بازی ها “تقریباً به طور کامل” بر روی بازی های اعلام نشده متمرکز خواهد بود. بازی‌هایی که قبلاً اعلام شده‌اند، به‌طور کلی، تا پایان عرضه خواهند بود.

وینگفورز گفت: «این ما را قادر می‌سازد که به‌عنوان یک شرکت قوی با وضعیت بدتر اقتصاد و بازار روبرو شویم و اساساً اولویت‌بندی رشد با افزایش سرمایه را به سمت بهینه‌سازی و رشد بر اساس جریان‌های نقدی خودمان تغییر خواهد داد».

بخوانید:   Bandai Namco Cans Gundam Evolution تنها یک سال پس از عرضه، از بازیکنان عذرخواهی می کند

لارس وینگفورز، مدیرعامل این شرکت در یادداشتی که با کارکنان و کارکنان به اشتراک گذاشته شد، اعلام کرد در وب سایت شرکت قرار داده شده است. او گفت در سال‌های اخیر، امبراسر در مسیر رشد بوده است و در واقع، امبراسر در پنج سال گذشته خریدها و سرمایه‌گذاری‌های زیادی انجام داده است که به نوعی تبدیل به یک الگوی رفتاری برای “آغوش گرفتن” توسط این شرکت شده است.

علاوه بر اخراج، Embracer گفت که برخی از استودیوها را می بندد یا واگذار می کند و برخی از پروژه های در حال توسعه را لغو یا متوقف می کند. Wingefors فاش نکرد که کدام بازی‌ها یا استودیوها ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرند، اما Crystal Dynamics بیانیه‌ای منتشر کرد و گفت که به کار روی Tomb Raider جدید خود با آمازون و راه‌اندازی مجدد Perfect Dark جدید با مایکروسافت ادامه خواهد داد.

علاوه بر این، Embracer هزینه‌های غیر توسعه را کاهش می‌دهد و انتشار شخص ثالث را کاهش می‌دهد. هدف، در آینده، تمرکز بر IP داخلی و افزایش بودجه خارجی برای «بازی‌های با بودجه کلان» خواهد بود.

وینگفورز گفت: “واقعیت این است که هر چه سریعتر عمل کنیم، زودتر به عنوان یک شرکت قوی تر ظاهر می شویم.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/layoffs-studio-closures-and-game-cancellations-are-coming-to-one-of-the-biggest-publishers/1100-6515164/?ftag=CAD-01-10abi2f