ارزش‌ها در عمل – به جامعه احترام بگذارید: بازی Roblox

برد جوهانسون، رئیس ستاد CTO

بیشتر بدانید

در داخل، ما از Game Jam به عنوان فرصتی برای کار در محصول تحت فشار استفاده می کنیم. این به ما کمک می‌کند تا از نقاط قوت Roblox Studio و سایر ابزارهایی که ارائه می‌کنیم قدردانی کنیم، اما همچنین برای برجسته کردن مناطقی که می‌توانیم در آن‌ها پیشرفت کنیم و برای تجربه یکپارچه‌تر تلاش کنیم، عمل می‌کند.

بسیاری از گروه‌های Roblox در طول سال Game Jams را برگزار می‌کنند. Jam اخیری که توسط Creator Group ما برگزار شد به ما کمک کرد صدها مشکل کوچک را شناسایی کنیم که بسیاری از آنها اکنون برای بهبود قابل توجه تجربه سازندگان و برنامه‌نویسان برطرف شده‌اند.

یکی از راه‌هایی که ما این کار را انجام می‌دهیم از طریق نقاط ارتباطی ما است: گفتگوی باز با سازندگان و توسعه‌دهندگان خود از طریق گروه‌های تمرکز و ما DevForum. اما ما همچنین به درک محصول با استفاده از آن اعتقاد داریم. Game Jam های داخلی ما نمونه ای از نحوه ارتباط ما با گردش کار جامعه توسعه دهندگان خود را از طریق تجربه مستقیم و عملی ارائه می دهد.

پشتیبانی از توسعه دهندگان و سازندگان با Game Jam

توسعه دهندگان و سازندگان بخش جدایی ناپذیر جامعه Roblox هستند. ما بدون آنها محصولی نخواهیم داشت، بنابراین درک نیازهای آنها، به حداقل رساندن هزینه های آنها و ایجاد تجربه یکپارچه و سازنده آنها همه اولویت های کلیدی هستند.

بخوانید:   احتمال انجام هفتمین آزمایش هسته ای کره شمالی در آینده نزدیک
frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen>

زیرا هرچه جامعه خود را بیشتر درک کنیم، بیشتر می توانیم از آنها حمایت کنیم – و هرچه بیشتر از چشم انداز، نوآوری و اهداف بلند پروازانه آنها حمایت کنیم، با هم جلوتر خواهیم رفت.

نگاهی به پشت صحنه بازی جم مهندسی و محصول ما بیندازید

«(Game Jams) به سرنخ‌های مهندسی و محصولات ما اجازه می‌دهد واقعاً بفهمند محصول امروز ما چگونه است، به طوری که می‌توانند گروه‌های ما را برای بهبود ابزارها و فناوری راهنمایی کنند و اطمینان حاصل کنند که در آینده توسعه‌دهندگان ما تجربه بهتری در این پلتفرم خواهند داشت. ”

Roblox در هسته خود یک شرکت ارزش محور است. ارزش‌های ما تعیین می‌کنند که چگونه با هم کار کنیم، استعداد مناسب را پیدا کنیم و رشد دهیم، و چشم‌انداز خودمان را از موفقیت تعریف کنیم. یکی از آن ارزش ها این است که به جامعه احترام بگذارید: ما تأثیر خود را بر جهان در نظر می گیریم، تلاش می کنیم به بهترین منافع همه احترام بگذاریم و به طور واقعی ارتباط برقرار کنیم. جامعه ما شامل سازندگان، توسعه دهندگان، کاربران و کارمندان Roblox است.

بزرگنمایی: انجمن توسعه دهندگان و سازندگان Roblox

“Game Jams” یک سنت قدیمی صنعتی است که از ابتدا بخشی از فرهنگ Roblox بوده است. یکی از شناخته‌شده‌ترین گیم‌جم‌های ما سالانه برگزار می‌شود، معمولاً همراه با آن کنفرانس توسعه دهندگان Robloxو تیم‌های توسعه‌دهنده را به چالش می‌کشد تا مهارت‌های خود را به نمایش بگذارند و با ایجاد تجربیات شگفت‌انگیز Roblox در یک بازه زمانی کوتاه، جوایزی را کسب کنند.

بخوانید:   19 بازی هیجان انگیز و دنج که در سال 2023 منتشر می شوند

دسامبر گذشته، ما یک Game Jam برگزار کردیم که در آن مدیر ارشد فناوری ما و معاونان گروه‌های اصلی محصولات و مهندسی ما با خلاقیت‌های خود به رقابت پرداختند. با گنجاندن حتی ارشدترین رهبران خود در Game Jam، اطمینان حاصل می‌کنیم که همه در Roblox می‌توانند با توسعه‌دهندگان و سازندگان ما همدلی کنند و گردش کار روزانه آنها را درک کنند.

آیا می خواهید در یک شرکت ارزش محور که جامعه را در اولویت قرار می دهد کار کنید؟ فرصت های باز ما را در اینجا کاوش کنید: careers.roblox.com.

منبع: https://blog.roblox.com/2023/03/values-action-respect-community-roblox-game-jam/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=values-action-respect-community-roblox-game-jam