از بین بردن Gleeoks در Tears of the Kingdom با یک توپ لیزری مداری آسان است

اگر با از بین بردن هر یک از Gleeoks فوق العاده ترسناک در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مشکل دارید، ساختن یک توپ لیزری مداری باید این کار را انجام دهد.

اسپویلر در پیش است!

یکی از شکایاتی که برخی از طرفداران در مورد Breath of the Wild داشتند این بود که چگونه برخی از دشمنان کلاسیک غایب بودند – بوکوبلین ها و لیزالفوها در آنجا بودند، اما تعدادی از آنها وجود داشت که برخی دوست داشتند آنها را ببینند. خوشبختانه دشمنانی مانند لایک لایک (هر بار که لایک می خوانید یک عکس بگیرید) و همچنین Gibdos بازگشته اند. و Gleeoks، دشمنی که در اولین Zelda یافت شد، برای اولین بار پس از Phantom Hourglass بازگشته است و این چهارمین حضور خود را در تاریخ تبدیل کرده است. آنها همچنین یک رئیس ماورای جهان به طرز مضحکی ترسناک هستند، به خصوص به دلیل توانایی آنها در پرواز. بنابراین، یک بازیکن فقط یک “توپ لیزری ماهواره‌ای ضربه مداری” ساخته است، همانطور که می‌دانید.

همانطور که توسط رادار گیمز، این کلیپ در توییتر به اشتراک گذاشته شد که این ساخته مضحک قدرتمند Ultrahand را نشان می دهد. بر اساس آنچه که کاربران از تماشای کلیپ می‌توانستند تفسیر کنند، این سازه شامل آیتم‌های مختلف Zonai، مانند سنگ‌های شناور، سورتمه، موشک، و برای ایجاد تمام این آسیب‌ها، 10 پرتو پرتو بود. برخی همچنین فکر می‌کنند که یک سر سازه Zonai به آن وصل شده است تا پرتوها به Gleeok قفل شوند و یک پایه چرخان تا بتواند خود را برای مواجهه با اژدهای سه سر مانور دهد.

بخوانید:   ناتو برای پایان جنگ اوکراین دست به دامن چین شد

این بازی حتی یک هفته هم منتشر نشده است، و بازیکنان در حال حاضر در حال ساخت یک دسته کامل از خلاقیت های متفاوت و شگفت انگیز هستند – بله، در واقع اگر بخواهید می توانید یک مکانیک بسازید. با این حال، Ultrahand تنها توانایی‌ای نیست که می‌توانید با آن کارهای جالبی در Tears of the Kingdom انجام دهید. فیوز وجود دارد که ثابت می کند آزمایش می تواند نتایج جالب (و گاهی احمقانه) ایجاد کند. و Recall آنقدر از بین رفته است که می تواند قوی ترین توانایی در بازی باشد.

منبع: https://www.vg247.com/zelda-tears-of-the-kingdom-gleeok-zonai-weapons