استارت‌آپ اپلیکیشنی را توسعه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد فقط با یک گوشی هوشمند اشیاء را به مدل‌های سه بعدی تبدیل کنند.

نسل AR اکنون افزونه‌ای را ارائه می‌کند که صادرات مستقیم مدل‌های سه بعدی را از MagiScan به NVIDIA Omniverse، یک پلتفرم توسعه برای اتصال و ساخت ابزارهای سه بعدی و برنامه های کاربردی متاورس.

بیش از ده سال بعد، وقتی سیدارچوک برای «افزایش قابلیت‌های انسانی از طریق فناوری‌های واقعیت افزوده» کار نمی‌کند، اکنون اوقات فراغت خود را با دختر پنج ساله‌اش آرورا می‌گذراند.

این کار سازندگان را آزاد می‌کند تا روی تنظیم دقیق کارشان تمرکز کنند و AR را از طریق یک برنامه ساده برای همه قابل دسترس‌تر می‌کند.

یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل AR-Generation که یکی از اعضای آن است NVIDIA Inception برنامه ای برای استارت آپ های پیشرفته، سیدارچوک به همراه شرکتش MagiScan، یک برنامه اسکنر سه بعدی مبتنی بر هوش مصنوعی را توسعه دادند.

همانطور که واقعیت افزوده (AR) برجسته تر و قابل دسترسی تر در سراسر جهان می شود، Kiryl Sidarchuk به پاک کردن مرز بین دنیای واقعی و مجازی کمک می کند.

کریل سیدارچوک

پسوندهای Omniverse بلوک‌های سازنده اصلی هستند که به هر کسی اجازه می‌دهند تا توابع را ایجاد و گسترش دهند برنامه های Omniverse با استفاده از زبان های برنامه نویسی محبوب پایتون یا سی پلاس پلاس.

هر کسی می تواند خود را بسازد افزونه یا رابط Omniverse برای بهبود گردش کار و ابزار سه بعدی خود. سازندگان و توسعه دهندگان در سراسر جهان می توانید دانلود کنید NVIDIA Omniverse به صورت رایگان، و تیم های سازمانی می توانند از این پلتفرم برای پروژه های سه بعدی خود استفاده کنند.

یادداشت سردبیر: این پست بخشی از ماست با همه چیزخوار آشنا شوید مجموعه‌ای که شامل سازندگان و توسعه‌دهندگان فردی است که گردش‌های کاری سه بعدی را تسریع می‌کنند و با استفاده از آن جهان‌های مجازی ایجاد می‌کنند. NVIDIA Omniverse، یک پلتفرم توسعه که بر اساس Universal Scene Description با نام مستعار OpenUSD ساخته شده است.

بخوانید:   ناامیدی Overwatch 2 همچنان ادامه دارد - سطوح داستان آگوست تمام چیزی است که امسال می خواهید بدست آورید

با عضویت در پلتفرم به روز باشید خبرنامهو NVIDIA Omniverse را دنبال کنید اینستاگرام، متوسط و توییتر. برای اطلاعات بیشتر، به جامعه Omniverse و Omniverse را بررسی کنید انجمن ها، سرور Discord، تکان دادن و یوتیوب کانال ها

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/06/27/magiscan-app-augmented-reality-openusd/

این توسعه دهنده تجارت محور اولین شرکت خود را در سن 16 سالگی راه اندازی کرد. این یک تلاش یک نفره بود، خرید میوه و سبزیجات تازه از یک روستای کوچک و فروش آنها در مینسک، پایتخت بلاروس. او فکر کرد: «اینطوری درآمد کافی برای خرید اولین ماشینم به دست آوردم.

ویژگی مورد علاقه Sidarchuk از Omniverse سازگاری OpenUSD آن است که امکان تبادل یکپارچه داده های سه بعدی بین برنامه های کاربردی خلاق را فراهم می کند. او گفت: “OpenUSD قالب آینده است.”

تماشا کنید Sidarchuk در مورد مدل سازی سه بعدی، هوش مصنوعی و AR در بازپخش Omniverse خود صحبت می کند پخش زنده در صورت تقاضا، و در مورد آن بیشتر بیاموزید افزونه MagiScan برای Omniverse.

به آفرینش بپیوندید

سیدارچوک گفت که ساخت برنامه افزودنی برای نسل AR ساده و راحت بود، به لطف دسترسی آسان مستنداتو همچنین راهنمایی‌های فنی تیم‌های NVIDIA، اعتبارات رایگان AWS و فرصت‌های شبکه‌سازی با سایر شرکت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی – همه از مزایای عضویت در NVIDIA Inception است.

گرفتن، کلیک و ایجاد مدل های سه بعدی از اشیاء دنیای واقعی

این به کاربران اجازه می‌دهد از هر شیئی با دوربین گوشی هوشمند خود عکس بگیرند و به سرعت یک مدل سه‌بعدی با کیفیت بالا و با جزئیات از آن را برای استفاده در هر برنامه واقعیت افزوده یا متاورس ایجاد کنند.

بخوانید:   دو کشته در تیراندازی به یک مرکز نظامی تایلند

بر اساس این چارچوب، افزونه MagiScan برای Omniverse امکان ایجاد سریع و مقرون به صرفه مدل های سه بعدی با کیفیت بالا را برای هر شی فراهم می کند. MagiScan در دسترس است دانلود بر روی دستگاه های iOS و Android.

سیدارچوک که در نیکوزیا، قبرس مستقر است، گفت: «واقعیت افزوده به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره تبدیل خواهد شد. ما برنامه خود را سفارشی کردیم تا اجازه صادرات مدل های سه بعدی مبتنی بر اشیاء دنیای واقعی را به طور مستقیم به Omniverse بدهد و کاربران را قادر می سازد مدل ها را در واقعیت افزوده به نمایش بگذارند و آنها را در هر متاورس یا بازی ادغام کنند.

با دانلود مجوز استاندارد با NVIDIA Omniverse شروع کنید رایگان، یا یاد بگیرید که چگونه Omniverse Enterprise می تواند تیم شما را به هم متصل کند. توسعه دهندگان می توانند با Omniverse شروع کنید منابع و یادگیری در مورد OpenUSD. کاوش کنید اکوسیستم رو به رشد ابزارهای سه بعدی متصل به Omniverse

Sidarchuk تخمین می زند که MagiScan می تواند مدل های سه بعدی را از اشیا 10 برابر سریعتر و تا 100 برابر کمتر از هزینه ای که یک طراح برای انجام این کار به صورت دستی نیاز دارد ایجاد کند.

AR-Generation ساخت یک برنامه افزودنی برای Omniverse را انتخاب کرد زیرا این پلتفرم «محیط مناسبی را فراهم می کند که همه ابزارها را برای کار با سه بعدی و سه بعدی یکپارچه می کند. هوش مصنوعی مولدسیدارچوک گفت. به علاوه، ما می توانیم در زمان واقعی با همکاران همکاری و تبادل نظر کنیم.

بخوانید:   نقد و بررسی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp
صادرات مدل های سه بعدی از MagiScan به Omniverse با OpenUSD.

با سرعت و سهولت امکان پذیر شده است توضیحات صحنه جهانی، با نام مستعار OpenUSD، یک چارچوب قابل توسعه که به عنوان زبان مشترک بین ابزارهای تولید محتوای دیجیتال عمل می کند.

سیدارچوک که ادعا می کند اولین کلمه خود در دوران کودکی نوپا “پول” بود، گفت: “این می تواند به همه از افراد گرفته تا شرکت های بزرگ کمک کند تا در زمان و هزینه دیجیتالی سازی صرفه جویی کنند.”

آثار هنری دیگر «Omnivores» را بررسی کنید و پروژه‌ها را در قسمت ارسال کنید آلبوم عکس. با نرم افزارهای Adobe، Autodesk، Epic Games، Maxon، Reallusion، گردش کار خود را به Omniverse متصل کنید. و بیشتر.