استارت‌آپ به صنعت غذا و هوش مصنوعی اسمورگاسبورد خدمت می‌کند

پروژه هند اولین آزمایش بزرگ AGri360 بود – مجموعه محصولی برای کشاورزی پایدار که توسط NVIDIA Metropolis – از استارتاپی که Indraganti یکی از بنیانگذاران آن بود، پیله آبی دیجیتال.

برنامه موبایل روی Cloud Smarts ضربه می‌زند

واندان چوریوال، مدیر کریشی رایاسان، یک تامین کننده پیشرو مواد شیمیایی کشاورزی مستقر در کلکته، گفت: «فروش Cartap 50sp ما به لطف توانایی AGRi360 در شناسایی زودهنگام عفونت های محصولات نوظهور، 70 درصد رشد کرد.

یکی از مشتریان گزارش می دهد که در مسیر تامین 100 درصد محصولات خود تا سال 2025 است. یکی دیگر به لطف خدمات، شاهد افزایش درآمد حشره کش ها بود.

خلبان هم ساده و هم موثر بود.

مدل‌های هوش مصنوعی شروع به تحقیق با استفاده از بینایی کامپیوتری برای ارزیابی سریع شرایط خاک و کیفیت دانه‌ها کردند.

درباره Monarch Tractor بخوانید تا روش‌های دیگری را که هوش مصنوعی در کشاورزی پیشرفت می‌دهد بیاموزید.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/06/28/a-food-industry-blu-cocoon/

بهتاچاریا گفت: «AGri360 همه این بینش‌ها را به لطف هوش مصنوعی دریافت می‌کند که از عکس‌های کارگران مزرعه گرفته شده در حالی که در حال انجام کارهای عادی خود هستند، دریافت می‌کند.

ارزیابی بذر و خاک

کارگران مزرعه تصاویری از گیاهان گرفتند که توسط یک اپلیکیشن موبایلی با مهر زمانی و برچسب جغرافیایی مشخص شده بودند. آنها آنها را به ابر مایکروسافت Azure فرستادند، جایی که مدل‌های سفارشی Blu Cocoon الگوهایی را پیدا کردند که پیش‌بینی غیرعادی آنها را فعال می‌کرد.

Pinaki Bhattacharya، میکروبیولوژیست که سرپرست تحقیق و توسعه در Blu Cocoon Digital است، گفت: AGri360 “مثل چشم سوم در میدان عمل می کند.”

بخوانید:   موزیک ویدیو NewJeans Powerpuff Girls کمال دهه 90 است
تصویری از برنامه کشاورزی Agri360 با هوش مصنوعی
AGri360 داشبوردی از ابزار مجهز به هوش مصنوعی را در دستان کشاورزان قرار می دهد.

پردازنده‌های گرافیکی نیز زمان تکمیل کارهای استنتاج را کاهش دادند. پیش‌بینی‌هایی که به 15 تا 20 دقیقه روی CPU نیاز دارند، در 2 تا 3 ثانیه تولید می‌شوند پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA T4 Tensor Core. این سرعت همچنین Blu Cocoon را قادر می‌سازد تا مدل‌های خود را روی مجموعه داده‌های بزرگ و رو به رشد آزمایش کند.

از کارخانه کشتی سازی تا اسنک بار

شانزده روز بعد، کارگران مزرعه اولین شواهد شیوع این بیماری را پیدا کردند.

ایندراگانتی به لطف پیشینه خود در صنعت، ارزش چنین هوش به موقع را می داند. این می تواند به کشاورزان و کل زنجیره غذایی فروشندگان آنها کمک کند تا محصولی با کیفیت را درو کنند.

این استارت‌آپ حتی به تولیدکنندگان غذا کمک می‌کند تا دستور العمل‌هایی با هوش مصنوعی بسازند. در حال حاضر یک کلوچه بدون گلوتن برای یک مشتری غذاهای بسته بندی شده با پنیرهای گیاهی، شیک و اسنک بار در منوی بعدی تهیه شده است.

مثل جادو کار کرد الگوریتم‌های بینایی رایانه‌ای که در یک مرکز داده اجرا می‌شد، نشان داد که یک بیماری در آستانه آلوده کردن مزرعه گندم دوردست در هند است.

ایندراگانتی گفت: «برای آموزش یک مدل هوش مصنوعی روی پردازنده‌ها دو ماه زمان می‌برد. «اکنون، با پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA A10 Tensor Coreهر چهار مدل در AGri360 را می توان در چند ساعت آموزش داد – این یک تغییر بازی است.

بخوانید:   چگونه Castlevania: Aria Of Sorrow's Tactical Soul System الهام بخش نسل جدیدی از Metroidvanias شد

در ابتدا، این استارت آپ از CPU برای آموزش و اجرای مدل های هوش مصنوعی خود استفاده می کرد. اکنون منحصراً از پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA و چارچوب Metropolis برای بینایی رایانه استفاده می‌کند.

او گفت: «ما شرکت را Blu Cocoon Digital نامیدیم زیرا ما فراتر از افق و در سراسر اقیانوس به دنبال راه‌هایی برای پرورش آرمان‌های مشتریان خود با فناوری دیجیتال هستیم – و همه آن بر روی پلتفرم NVIDIA و Microsoft Azure اجرا می‌شود.

با نگاهی به آینده، Blu Cocoon در حال گسترش کار خود در زنجیره تامین مواد غذایی به مدیریت کانتینرها در کارخانه‌های کشتی‌سازی است. این شرکت در حال آزمایش مدل های بینایی کامپیوتری برای مشتری در هند است.

این مهارت‌ها در حال حاضر بخشی از سبد محصولات AGri360 به همراه محصولاتی هستند که سلامت گیاه و بهترین شیوه‌های کشاورزی را نظارت می‌کنند. امروزه AGRi360 در دو کشور مورد استفاده قرار می گیرد و کمیت و کیفیت محصول را بهبود می بخشد.

این همان جادوگری بود که افرادی مانند وینی ایندرگانتی آن را تحول دیجیتال می نامند. او 25 سال است که این کار را انجام داده است، آخرین دوجین آن در شرکت هایی مانند Ingredion، تولید کننده مواد غذایی 500 Fortune.

در آینده، تولیدکنندگان مواد غذایی که محصولات را خریداری می کنند، جزئیات کلیدی در مورد میکروبیولوژی خود را دریافت خواهند کرد. این به برنامه ریزی دقیق نحوه و زمان پردازش محصولات به محصولات برای برآورده کردن الزامات نظارتی در جایی که آنها به فروش می رسند کمک می کند.

او در مصاحبه ای از دفتر حومه شیکاگو این شرکت که مقر آن در کلکته است، گفت: “این منطقه وسیعی است، به همین دلیل است که ما “هوش مصنوعی برای غذا” را شعار خود در Blu Cocoon کرده ایم.

بخوانید:   طرفداران فاینال فانتزی 16 در مورد داده های فروش اولیه در حال ذوب شدن هستند

چشم سوم در میدان

در آزمایشی، به کشاورزان هشدار داد که از مقدار کمی آفت کش برای جلوگیری از بیماری استفاده کنند. یک شرکت مواد شیمیایی کشاورزی در مورد شرایط منطقه اطلاعاتی را به خود جلب کرد و به آن کمک کرد زنجیره تامین خود را مدیریت کند.

صرفه جویی در زمان به سرعت افزایش می یابد زیرا مدل ها باید برای محصولات جدید، انواع و انواع خاک آموزش داده شوند.

یکی از مشتریان گزارش می دهد که سیستم مجهز به هوش مصنوعی به کاهش 80 درصدی زمان برای ایجاد یک دستور غذای جدید کمک کرده است.

Indraganti گفت: “ما راهی برای بهینه سازی حرکت کانتینرها، کاهش زمان آنها در حیاط و به حداقل رساندن نقاط تماس برای صرفه جویی در زمان و هزینه پیدا کرده ایم.”

او گفت: “در نتیجه، ما مجوز خود را با Blu Cocoon گسترش می دهیم تا بینش های مبتنی بر هوش مصنوعی را در هر زمینه ای از تجارت خود بیاوریم.”

آموزش سریعتر و استنتاج