استارفیلد مستقیم: همه چیز آشکار شد، از جمله سفر فضایی، خلق شخصیت، همراهان و موارد دیگر

اوه، و اگر بازیکنان تمایلی به شرکت در یک جنگ سگی نداشته باشند، می توانند به کشتی دشمن رفته و سوار آن شوند تا دشمنان داخل را از بین ببرند. پس از آن، آنها می توانند کشتی را متعلق به خود بدانند و در هر فرودگاه فضایی به آن دسترسی داشته باشند.

ایجاد کاوشگر خود، ایجاد یک تیم، و مبارزه با راه خود از طریق کهکشان

هنگامی که در یک سیاره قرار می گیرند، بازیکنان می توانند یک پاسگاه بسازند که می تواند یک پایگاه خانگی باشد. اینها را می توان در بیشتر نقاط در هر سیاره ای ساخت و همچنین می توان آن را سفارشی کرد تا مکانی عالی برای استراحت در میان ستارگان باشد. ساختمان همچنین ارتقا یافته است و بازیکنان می‌توانند از طریق نمای ایزومتریک از بالا به پایین برای قرارگیری ساختمان و تغییرات بزرگ و از طریق اول شخص برای دریافت درست جزئیات دقیق، پست‌های خود را ایجاد کنند.

فضا همیشه امن نیست و نبردهای کشتی همراه با قلمرو خواهد بود. Bethesda می‌خواهد که این رویارویی‌های رزمی احساس «هیجان‌انگیز و خطرناک» داشته باشند و در عین حال به بازیکنان کنترل زیادی با سیستم تخصیص قدرت بدهد. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا قدرت موتورها را افزایش دهند تا کشتی‌های خود را سریع‌تر کنند یا برخی از سیستم‌ها را قربانی کنند تا سپر خود را قوی نگه دارند. بازیکنان همچنین می توانند قسمت های خاصی از کشتی های دشمن را برای برخی از پیروزی های استراتژیک هدف قرار دهند.

Starfield Direct بیش از 40 دقیقه طول کشید و مملو از فیلم‌های گیم‌پلی و توسعه‌دهندگانی بود که درباره بسیاری از ویژگی‌های بازی از جمله مبارزه، اکتشاف، سفر فضایی، خلق شخصیت، همراهان، ساخت پاسگاه و موارد دیگر صحبت می‌کردند. بود زیاد برای پذیرش، و این راهنما همه چیز را برای شما تجزیه خواهد کرد!

استارفیلد از شما برای بازدید از بیش از 1000 سیاره و پرواز از طریق ستارگان با کشتی شخصی خود استقبال می کند.

در حین پیشبرد داستان با برخی از خدمه روبرو خواهید شد و می توان تعداد بیشتری را در فضاپیماها و مناطق دیگر به خدمت گرفت. و نگران نباشید، گزینه های عاشقانه برای همراهان وجود خواهد داشت.

بخوانید:   حرکت ۸۰ جت و کشتی ارتش چین به سمت تایوان

استارفیلد چیزهای بیشتری وجود دارد، و این تنها نگاهی کوتاه به آنچه در 6 سپتامبر 2023 در انتظار بازیکنان خواهد بود است.

🔧 خدمه و همراهان را تعیین کنید
🔧 استخراج کننده ها را برای برداشت منابع راه اندازی کنید
🔧 ایجاد پیوندهای محموله برای جابجایی منابع بین پست ها
🔧 ایستگاه های صنایع دستی و تحقیقاتی را اضافه کنید#استارفیلد pic.twitter.com/A67JsnC700

– استودیو بازی Bethesda (@BethesdaStudios) 11 ژوئن 2023

قدرتمند شدن و کاوش در کهکشان عالی است، اما وقتی دوستانی در کنار خود داشته باشید بسیار بهتر است. در استارفیلد، با تعداد زیادی از مردم و روبات‌هایی روبرو می‌شوید که می‌توانند به خدمه شما بپیوندند و با شما در ماجراجویی‌هایتان بیایند. این اعضای خدمه مهارت های منحصر به فردی خواهند داشت که برای شما ارزشمند خواهد بود و برخی از آنها سارا مورگان (آسترودینامیک و لیزر)، سام کو (گواهینامه خلبانی و تفنگ) و بارت (مهندسی کشتی ستاره ای و سیستم های تسلیحات پرتو ذرات) هستند. برخی از همراهان حتی می توانند در این زمینه به شما بپیوندند، مانند Vasco – روباتی که “در مورد اصول اولیه یک دستگاه ناسا” طراحی شده است.

خانه خود را در میان ستاره ها تنظیم کنید.

استارفیلد بزرگ خواهد بود، شکی در این نیست، به خصوص با توجه به اینکه Bethesda دوباره تأیید کرده است که بیش از 1000 سیاره برای بازدید بازیکنان وجود دارد. در حالی که همه سیاره‌ها پر از تلاش‌های تغییردهنده زندگی نمی‌شوند و برخی از آنها علاوه بر برخی منابع برای جمع‌آوری، بی‌ثمر خواهند بود، بتسدا کهکشانی ساخته است که تا لبه پر از مکان‌هایی برای رفتن است.

هدف بازی‌های Bethesda این است که شما را به عنوان شخصیت اصلی در دنیایی قرار دهند که تا حد امکان واقعی باشد و به شما امکان می‌دهد رویای خود را برای زندگی در دنیایی خارق‌العاده انجام دهید. زندگی در آن رویاهای مجازی فوق‌العاده است، اما زمانی که با شخصیتی که خلق می‌کنید و شبیه شماست یا طرحی که انتخاب می‌کنید، این کار را خاص‌تر می‌کنید.

نبردها و کل بازی می‌تواند به صورت اول شخص یا سوم شخص پخش شود و حتی برخی از سلاح‌ها زمانی که در حالت صفر هستید به شما شلیک می‌کنند، بنابراین مهم است که عوامل زیادی را در نظر بگیرید. قبل از درگیر شدن با دشمن

استارفیلد تفاوتی ندارد و «عمیق‌ترین و متنوع‌ترین سیستم خلق شخصیت‌های موجود در بتسدا» را دارد. بازیکنان می‌توانند از میان 40 الگوی از پیش تعیین‌شده، نقطه شروع خود را در خلق کاراکتر انتخاب کنند، و سفارشی‌سازی از آنجا بسیار گسترش می‌یابد.

بخوانید:   اولین CRPG یک جهنم با حداکثر حداکثری است که می توانید - و باید - بشکنید

کشتی‌ها را می‌توان به روش‌های مختلفی به دست آورد، از جمله خرید آن‌ها به‌صورتی که هر شهروند برجسته‌ای انجام می‌دهد یا اگر می‌خواهید کمی دستتان را کثیف کنید، با سرقت آنها. هنگامی که یک کشتی به دست آمد، بازیکنان می‌توانند واقعاً آن را خلبانی کنند و به مقصد بعدی خود سفر کنند، برخلاف فشار دادن دکمه‌ای برای سفر سریع به یک سیاره، که در واقع می‌توانید این کار را نیز انجام دهید.

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/starfield-direct-everything-revealed-including-space-travel-character-creation-companions-and-more

هنگامی که آنها ساخته شدند، بازیکنان می توانند خدمه و همراهان خود را به کار در آنجا اختصاص دهند، استخراج کننده ها را برای برداشت منابع راه اندازی کنند، سیستمی را برای ارسال محموله بین پست های شما و ایستگاه های صنایع دستی و تحقیقاتی راه اندازی کنند.

برای اطلاعات بیشتر، جزئیات تریلر گیم پلی بازی در نمایشگاه Xbox Games، نحوه ساخت ساعت Bethesda از Starfield در زندگی واقعی، و اخبار مربوط به نسخه های گران قیمت Starfield را برای پنج روز دسترسی زودهنگام بررسی کنید.

HMS Liberty Optimus. #استارفیلد pic.twitter.com/km35Bg41Xp

– استودیو بازی Bethesda (@BethesdaStudios) 11 ژوئن 2023

مبارزات همچنین در Starfield بازسازی شد و سرعت بسیار بیشتری نسبت به Fallout دارد. همانطور که به وضوح یک الگو است، تعداد زیادی سفارشی سازی و گزینه های مربوط به سلاح ها وجود دارد، و این در یک سیستم مود گسترده، سلاح های انرژی و ماگ، انواع مختلف گلوله ها مانند نوع انفجاری، جت پک هایی که می توانید به نفع خود استفاده کنید، دیده می شود. در نبرد، و بیشتر.

پنج دسته مهارت وجود دارد – فیزیکی، اجتماعی، رزمی، علمی، و فنی – و همه آنها نقش خود را در ساختن شما انجام می دهند … خوب … شما!

سپس بازیکنان می توانند در صورت تمایل، سه ویژگی دیگر را برای شخصی سازی بیشتر شخصیت خود انتخاب کنند. این ویژگی ها دارای مزایا و معایبی هستند، بنابراین انتخاب کمی سخت تر است. یکی از این موارد شامل Hero Worshiped می شود که باعث می شود یک “طرفدار پرستش” “به طور تصادفی ظاهر شود و بی وقفه به شما هجو کند.” با این حال، او می تواند به خدمه کشتی شما بپیوندد و به شما هدایایی بدهد!

این بدان معناست که استارفیلد یک سیاره را با نزدیک شدن بازیکنان به آن با دوختن “یک بلوک از زمین” خواهد ساخت. پس از این روند، بازی مکان‌های جالبی را برای کاوش و موجوداتی برای رویارویی و موارد دیگر در سراسر سیاره اضافه می‌کند که همه چیز را برای هر بازیکن تازه و منحصر به فرد نگه می‌دارد. بدیهی است که ماموریت های داستانی اصلی وجود خواهد داشت که همه بازیکنان به یک شکل آن را تجربه خواهند کرد، اما کاوش یک بازی کاملا متفاوت با توپ خواهد بود.