استراتژی رئیس Battle Talus در Zelda: Tears of the Kingdom

با پیشروی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، با انواع و اقسام جانوران عجیب روبرو خواهید شد. گاهی اوقات، آن جانوران سوار جانوران دیگر به جنگ می شوند.

این نبرد تالوس یکی از این بدجنس‌ها است – محل زندگی سه بوکوبلین، این نسخه تالوس سنگی نسبت به پسرعموی خود دارای قابلیت‌های تهاجمی‌تر است، اما به این شدت ضربه نمی‌زند و سلامت کمتری نیز دارد. اگر اولین نبرد تالوس شما باشد، همه این خبرهای خوبی است، اما به هیچ وجه به این معنی نیست که مبارزه آسانی است.

به لطف فرم عالی و حجیم آن، تشخیص آن بسیار آسان است، اما اگر برای نبرد چهار به یک آماده نباشید، به سرعت خود را در پیاده رو خواهید دید.


کجا می توان Battle Talus را در Tears of the Kingdom پیدا کرد

اولین Battle Talus که احتمالاً با آن روبرو خواهید شد، در شرق Locksout Landing در زیر قلعه Hyrule، در مسیر بازدید شما قرار دارد. معبد توکاروک. شما می توانید آن را درست در انتهای پل Orsedd ببینید.

یک نقشه مکان یک Battle Talus را در Zelda Tears of the Kingdom نشان می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

اگر به این دشمن نزدیک می‌شوید، حتماً یک خط خطی برای پوشش آبی درست در جنوب جاده ایجاد کنید. این رئیس به شدت ضربه می زند و پوشش غیرقابل تخریب بهترین دوست شما خواهد بود.

چگونه می توان Battle Talus را در Tears of the Kingdom شکست داد

اول از همه، مطمئن شوید که یک کمان و چند تیر خوب بسته‌اید. و توانایی Ascend خود را مجهز کنید.

شما می‌خواهید پشت درپوش اردک بزنید و سه بوکوبلین سوار بر تالوس (یکی روی هر شانه، به اضافه سر) را بیرون بیاورید. این ضروری نیست، اما زندگی شما را آسان تر می کند.

لینک با بوکوبلین ها در نبرد تالوس توسط پلی در اشک زلدا پادشاهی مبارزه می کند.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

پس از انجام این کار، به دنبال سنگ سیاه بزرگ روی شانه چپ آن (اگر به سمت شما می آید سمت راست) بگردید. در صورت نیاز می توانید این مورد را با ZL هدف قرار دهید تا کارها کمی آسان تر شود.

لینک در یک میدان در Zelda Tears of the Kingdom به سمت یک Battle Talus هدف قرار می دهد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

این بیت بعدی سخت است، زیرا نیاز به زمان بندی دقیق دارد. هنگامی که به صخره سیاه برخورد کنید، Battle Talus برای مدت کوتاهی مات و مبهوت می شود و زانو می زند. شما باید زیر آن دوید و از قابلیت Ascend برای “شنا کردن” در میان دشمن خود استفاده کنید. کمی عجیب است، اگر خیلی به آن فکر کنید، اما کار می کند.

لینک از Ascend برای عبور از Battle Talus در Zelda Tears of the Kingdom استفاده می کند.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

هنگامی که در بالا ظاهر شدید، به بیرون بپرید و با قوی ترین سلاح خود روی صخره سیاه نهنگ بزنید. اگر شما را شکست داده اید Flux Construct 1 و یک سلاح 20-ish قدرت داشته باشید، اکنون زمان استفاده از آن است.

لینک در بازی Zelda Tears of the Kingdom دارای یک سلاح است که با یک تخته سنگ غول پیکر ترکیب شده است.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

اگر به اندازه کافی آسیب ندهید، تالوس شما را پرت می کند. احتمالاً در این فرآیند آسیب خواهید دید، اما به سادگی دوباره به سنگ سیاه ضربه بزنید و روند صعود و ضربه زدن به سنگ سیاه را تکرار کنید.

هر چند مراقب باشید – بدون پوشش برزنت آبی، شما در برابر حملات آن باز هستید. نه تنها به شما ضربه می زند، بلکه به شدت ضربه می زند.


نحوه استفاده از قلب تالوس سنگی

همراه با یک دسته کامل از سنگ های قیمتی (کهربا، یاقوت سرخ، و عقیق، تالوس نبرد (و تالوس استاندارد سنگی) a را می اندازد قلب تالوس سنگی. مانند Flux Construct 1 Core، شما نمی توانید این را انتخاب کنید – اما کاری که می توانید انجام دهید این است که آن را به یک اسلحه فیوز کنید تا یک خمیدگی عظیم ایجاد کنید.

پیوند یک قلب تالوس سنگی را به شمشیر زونیت در اشک زلدا پادشاهی می‌آمیزد.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

به زبان ساده، سلاحی را که هنوز Fused نشده است (از شمشیر قوی Zonaite استفاده کردیم) مجهز کنید، سپس از قابلیت Fuse استفاده کنید و یک چکش تالوس سنگی. قدرت حمله به سلاح ما از 7 به 20 پرید، یعنی این تقریبا سه برابر شد قدرت حمله آن با حمله +13.

توجه: شما می توانید قلب سنگی تالوس را به سپر خود ترکیب کنید، اما ما آن را توصیه نمی کنیم. ما علم را برای شما انجام دادیم، و همانطور که می بینید، برای انجام این کار به سپر خود صفر می شوید.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/23722635/battle-talus-heart-boss-fight

بخوانید:   نویسنده و کارگردان The Purge 6 فیلمنامه دنباله Dystopian را به پایان رساند