استراتژی پازل کلاسیک Might & Magic: Clash Of Heroes در حال دریافت نسخه قطعی است

مدتها قبل از اینکه استودیوی مستقل Capybara Games با Sword & Sworcery یا Below نام خود را به دست آورد، یک بازی استراتژی پازل با مجوز Might & Magic برای Ubisoft ساخت. Might & Magic: Clash Of Heroes در سال 2009 برای Nintendo DS یک لذت شگفت‌انگیز بود و یک نسخه HD در سال 2011 به رایانه‌های شخصی راه یافت.

اکنون این نسخه نسخه قطعی را با حسن نیت Dotemu، با هنر شخصیت به روز شده، بهبود کیفیت زندگی و چند نفره متعادل شده دریافت می کند.

این تریلر اعلامی است که بسیار واضح به نظر می رسد:

Clash Of Heroes شما را در نبردهای نوبتی در برابر هوش مصنوعی یا حریفان انسانی قرار می دهد، و سیریل ایمبرت، مدیر عامل Dotemu، وقتی آن را در بیانیه مطبوعاتی به عنوان “جواهری طراحی بازی” توصیف می کند، اشتباه نمی کند. هوشمندی تماماً در نبرد است، که در آن شما با چیدن واحدها در خطوط و ردیف، ترکیبات تهاجمی و تدافعی را تشکیل می دهید. این باهوش‌تر و شگفت‌انگیزتر از مسابقه سه است، اما برخی از قابلیت دسترسی Puzzle Quest را حفظ می‌کند.

این نبردها در نقشه‌هایی که در آن شما، به عنوان یکی از 15 شخصیت موجود، کاوش می‌کنید، با NPC‌ها چت می‌کنید و بازی‌های جانبی را انجام می‌دهید، در کنار هم قرار می‌گیرند. هیچ‌کدام از مدیریت‌های پادشاهی از سری بازی‌های اصلی Might & Magic وجود ندارد، اما نتیجه کار، آرامش‌بخش، و فقط یک چرخش دیگر جذاب است.

Might & Magic: Clash Of Heroes Definitive Edition عرضه خواهد شد از طریق Steam زمانی در این تابستان من نمی توانم صبر کنم. اگر فقط به این دلیل است که من می خواهم ببینم که کاترین را به اندازه گریندستون اخیر Capybara مصرف می کند.

بخوانید:   Tears of the Kingdom اشاره ای هوشمندانه به DLC Breath of the Wild دارد

افسوس، این به معنای انتشار غیرقطعی است دیگر برای فروش از Steam در دسترس نیست.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/classic-puzzle-strategy-might-magic-clash-of-heroes-is-getting-a-definitive-edition