استودیوی واقعیت مجازی Bulletstorm می‌گوید تیراندازی بد دهان از زمان خود جلوتر بود

کوچارسکی گفت که مهمتر از آن، وضعیت مورد حمله فرقه بود طوفان گلوله به لذت بردن ادامه می دهد الکترونیک آرتز و اپیک گیمز عملاً این ملک را پس از اینکه از انتظارات سود و فروش فاصله زیادی داشت، رها کردند. People Can Fly که اپیک در سال 2013 آن را خریداری کرد و سپس در سال 2015 از آن جدا شد، مالکیت این فرنچایز را حفظ کرد و هنوز آنقدر مخاطب داشت که نسخه های بازسازی شده را برای کنسول ها در سال های 2017 و 2019 تضمین کند.

ده سال بعد، طوفان گلوله، به نوعی، تحمل می کند.

کوچارسکی گفت: «ما از دارایی های بازی اصلی استفاده کردیم. ما مجبور شدیم برخی از موارد را دوباره انجام دهیم، بدیهی است که باید موتور را از Unreal 3 قدیمی به 4.27 تغییر می دادیم، به اعتقاد من، همان چیزی است که در حال حاضر از آن استفاده می کنیم. ما مجبور شدیم چیزهای زیادی را دوباره بسازیم، اما دارایی ها بر اساس نسخه اصلی هستند.

برای بازی‌ای که در آینده نزدیک، بیشتر به عنوان یک لذت گناه‌آمیز شبیه به Duke Nukem که به هیچ‌وجه به انتظارات فروش آن نزدیک نمی‌شود، از آن انتظار نمی‌رود. بی جهت خشونت آمیز و به طرز عجیبی بد دهن (آیا کس دیگری «هی، دختر بچه ها» را به خاطر می آورد؟)، حتی اگر طوفان گلوله نظرات تحسین برانگیزی را به دنبال داشت مخصوصا برای گیم پلی آن اقتصاد مهمات آن، به سختی به نظر می رسد بازی ای باشد که بتوان آن را “پیش از زمان خود” نامید.

بخوانید:   سریال انیمیشن Among Us در دست ساخت از Infinity Train Creator و Titmouse

به گفته کوچارسکی، افسار آماده‌ترین ویژگی واقعیت مجازی است طوفان گلولهگیم پلی اصلی برای مثال، بارگیری مجدد یک سلاح، تجربه معنادارتری است. کوچارسکی استدلال می‌کند که ماهیت دوگانه، اسلحه در یک دست و افسار در دست دیگر، از طریق یک کنترلر اختصاصی در هر دست بازیکن به راحتی بیان می‌شود. این چیزی است که با استفاده از کنترلرهای استاندارد یا صفحه کلید و ماوس امکان پذیر نبود.

در آن زمان، Incuvo مستقل و تازه از اقتباس واقعیت مجازی خود از دو عنوان ترسناک Bloober Team بود – لایه های ترس و جادوگر بلر، هر دو برای Oculus Quest و PlayStation VR. Incuvo با اقتباس از بازی‌های جاافتاده بر اساس کار در ازای استخدام، به موفقیت دست یافته بود و کوچارسکی به دنبال موفقیت دیگری برای حفظ شتاب استودیو بود. همچنین کمک کرد که People Can Fly، مانند Bloober Team، یک توسعه دهنده مستقر در لهستان است.

Bulletstorm VRکه در ابتدای ژوئن اعلام شد، در اواخر سال 2023 برای Meta Quest و PlayStation VR 2 عرضه خواهد شد. طوفان گلولهکوچارسکی گفت که گیم پلی پیشرفته این بازی همچنان همان لحن خندان پیشین خود را خواهد داشت.

زمانی که ما به دنبال پروژه بعدی بودیم، به آن نگاه کردیم طوفان گلوله و فکر می‌کردم که این بازی، با مکانیزم‌هایش، در واقع برای VR طراحی شده است.» کوچارسکی گفت. “طوفان گلوله بسیار اکشن است، بسیار نزدیک به اکشن است، و با چنین تعامل فیزیکی، به نظر می رسد که برای VR طراحی شده است.

مؤلفه های پیشگامانه، که به نظر می رسید در پشت سر همه دشنام ها و خشونت ها در بازاریابی اصلی قرار می گرفتند، طوفان گلولهحلقه گیم پلی “skillshot”. استفاده از محیط برای از بین بردن خلاقانه دشمنان؛ و “بند انرژی” که قهرمان گریسون هانت برای کمند کردن دشمنان، بیهوش کردن آنها یا به هلاکت رساندن آنها استفاده می کند.

بخوانید:   قطع ارتباط اضطراری کره شمالی و کره جنوبی در میان تشدید تنش‌ها

اما رادومیر کوچارسکی از Incuvo، فروشگاه بندر واقعیت مجازی لهستانی، اصرار دارد که همین است طوفان گلوله سازنده مردم می توانند پرواز کنند در پایان سال 2021 خریداری شد.

Bulletstorm VR قطعا است نه کوچارسکی تاکید کرد که اقتباسی ریل-تیرانداز از این فرنچایز است. بازیکنان می توانند آزادانه مانند نسخه اصلی در سطوح پرسه بزنند. این اقتباس نیز به داستان اصلی وفادار است، اگرچه کوچارسکی گفت که بازی «کپی یک به یک» نیست. می‌خواهم بگویم این یک بازی جدید است، اما همان داستان اصلی است.» نیمی از سطوح دقیقا مشابه سطح اصلی هستند طوفان گلولهاو گفت، «اما محتوای جدیدی وجود دارد»، حتی اگر این به معنای تغییرات روایی نباشد.

کوچارسکی، توسعه‌دهنده‌ای که در دهه قبل روی مدال افتخار و سایر تیراندازان نظامی کار کرده بود، گفت: «من در تیراندازی اول‌شخص بودم. طوفان گلولهراه اندازی. “من پیدا کردم طوفان گلوله بسیار منحصر به فرد؛ فکر می‌کردم گیم‌پلی بازی بسیار تازه بود، چیزی که در آن مرحله پیشگام بود.»

او با صدای بلند گفت: «آره، بازی هنوز خیلی خشن است. «با خشونت بسیار زیاد است. جدی نیست؛ خوش می گذرد.”

منبع: https://www.polygon.com/23787497/bulletstorm-vr-release-date-meta-quest-psvr2