استودیو Lord of the Rings: Gollum بابت بازی در توییتر عذرخواهی می کند

این بیانیه در ادامه تاکید می‌کند که استودیو چقدر به بازخورد بازیکنان بازی قبل از قول وصله‌های آتی که «به شما امکان می‌دهد از بازی تا حد امکان لذت ببرید» اهمیت می‌دهد. (این استودیو قبلاً پچ یک روزه را نیز منتشر کرده است گولوم.) این بیانیه بسیار عجیبی است، اما حداقل احساسی که در پشت آن وجود دارد واقعی به نظر می رسد.

بازی‌های بی‌نظیر می‌آیند و می‌روند، اما زمانی که خود توسعه‌دهندگان در همان هفته‌ای که یک بازی برای اولین بار عرضه می‌شود، عذرخواهی می‌کنند، بسیار عجیب است. این همان چیزی است که در روز جمعه اتفاق افتاد، زمانی که Daedalic Entertainment، توسعه دهندگان پشت این بدافزار بودند ارباب حلقه ها: گولوم، با انتشار بیانیه ای در توییتر از مشکلات فنی زیاد بازی عذرخواهی کرد.

مایلیم صمیمانه به خاطر تجربه‌ای که بسیاری از شما با آن داشته‌اید، عذرخواهی کنیم ارباب حلقه ها: گولوم در این بیانیه آمده است. ما اذعان داریم و عمیقا متأسفیم که این بازی انتظاراتی را که برای خودمان یا جامعه اختصاص داده شده خود تعیین کرده بودیم برآورده نکرد. لطفا پوزش صمیمانه ما را برای هر گونه ناامیدی که ممکن است ایجاد کرده باشد بپذیرید.»

ارباب حلقه ها: گولوم برای بازی در نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی ویندوز، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است.

منبع: https://www.polygon.com/23738875/lord-rings-gollum-game-studio-twitter-statement-glitches-patch-releaseمنبع: https://www.polygon.com/23738875/lord-rings-gollum-game-studio-twitter-statement-glitches-patch-release