اسپری لکه‌بر فرش و مبلمان نانوسان گروه بازرگانی علم و صنعت نانوسان

برای از بین بردن لکه های قدیمی و غیر قابل مشاهده روی فرش ، خمیر کف را روی لکه ها بمالید ، آنها را با یک پارچه مرطوب پاک کنید ، سپس آنها را با یک پارچه خشک پاک کنید و سپس آنها را با یک پارچه تمیز پاک کنید. می توانید آن را با مخلوط آب ، کمی پودر لباسشویی و یک برس نرم تمیز کنید و سپس آن را با حوله خشک کنید. برای پاک کردن رطوبت فرشها از کاغذ سفید یا دستمال استفاده کنید.

این شرکت محصولات خود را تحت لیسانس کمپانی گلوبال پریفر آلمان تولید می کند. برای خرید محصولات اصلی شرکت نانوسان می توانید در فروشگاه اینترنتی باروشاپ ثبت سفارش نمایید. باروشاپ عرضه کننده محصولات سلامت محور و دوست‌دار محیط زیست است. لکه های روغن، چربی، جوهر، دوده، واکس، ذغال و سایر آلودگی ها از روی مبل، فرش، کوسن، موکت و سطوح مشابه را به راحتی پاک می کند.

سفید کننده معطر بوژنه 1000 گرمی

اسپری لکه‌بر فرش و مبلمان نانوسان گروه بازرگانی علم و صنعت نانوسان

برای از بین بردن لکه فرش و کالایاب مبلمان چکار کنیم؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از اسپری لکه بر فرش و مبلمان نانوسان است. این محصول پاک کننده ای بسیار قوی است که انواع کثیفی و لکه های روغن، چربی، جوهر، دوده، واکس، ذغال و سایر آلودگی ها را به راحتی از روی مبل، فرش، کوسن، موکت و سطوح مشابه پاک می کند. لکه بر مبلمان و فرش نانوسان تمیز کننده اي بسیار قوی برای از بین بردن انواع کثیفی ولکه های روغن ، چربی ، جوهر ، دوده ، واکس ، ذغال و سایر آلودگی ها از روی مبل ، فرش ، کوسن ، موکت و سطوح مشابه می باشد.

  • از تابش نور مستقیم خورشید و دماهای پایین جهت یخ زدگی خودداری کنید.
  • برای راحتی و در دسترس بودن فروشگاه اینترنتی کالدینو راه های متنوعی برای ثبت سفارش در اختیار شما قرار داده ایم .
  • باروشاپ عرضه کننده محصولات سلامت محور و دوست‌دار محیط زیست است.
  • محصول ” لکه بر فرش و مبل نانوسان آلمان ” را بر روی سطح اسپری نمایید و ۳۰ تا ۶۰ ثانیه منتظر بمانید.
بخوانید:   شبه جزیره کره؛ نشانه های تداوم تنش در۲۰۲۳

ای تی مارکت خوشحال است که در حال حاضر به بسیاری از سازمانها، هتلها، رستورانها و فروشگاهها خدمت رسانی می کند. سوی دیگر این پلتفرم تولیدکنندگان و بنکداران عمده می باشند که می توانند با استفاده از این پلتفرم محصولات خود را به کل کشور معرفی نموده و فروش نمایند. تامین کنندگان می توانند صفحه نحوه همکاری(اینجا) را مطالعه نمایند. محلول لکه بر فرش را بر روی لکه مورد نظر اسپری کرده و بعد از گذشت چند ثانیه با یک دستمال سفید و جاذب آن را تمیز کنید و در صورت مشاهده شدن دوباره لکه این کار را بعد از گذشت زمان 5 دقیقه مجدد انجام دهید.

لباس کودک و نوزاد

از آن جایی که کالا اکسیر همیشه رضایت مشتریان خود را سر لوحه کار خود قرار میدهد، حاشیه سود بسیار پایینی را برای محصولات خود در نظر میگیرد و به همین علت قیمت محصولات موجود در کالا اکسیر همیشه پایین تر و مناسب تر از بقیه ی فروشگاه ها است. قیمت لکه بر فرش نانوسان نیز در این فروشگاه بسیار مناسب بوده و شامل تخفیف است و شما میتوانید در صورت تمایل هر دو محصول را باهم خریداری کنید. بهترین لکه بر فرش و مبل باید از لحاظ کیفیت ، قیمت و کارایی بسیار مقرون به صرفه باشد.

خوشبوکننده کفش نانوسان (calvin Klein)

هدف ما در فروشگاه اینترنتی باروشاپ، عرضه کالای با کیفیت و مرغوب، با قیمت مناسب و ارسال سریع به مشتریان عزیزمان در سراسر ایران است. ۵- پس از استفاده از محصولات نانوسان تقلبی سطح استفاده شده آسیب میبیند. ۳- محصولات نانوسان تقلبی به علت دارا بودن فرمالین و مواد اسیدی دارای بوی تند و زننده ای است درصورتی که محصولات نانوسان اصل دارای این بو نمیباشد. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.

بخوانید:   راهنمای بازی Call Of Duty Warzone