اسپویلرهای احتمالی زلدا؟ – نمایش TouchArcade #558 – TouchArcade

ما به عنوان همراه این پادکست صوتی، یک نسخه ویدیویی از همان نمایش را نیز انجام می دهیم منحصر به فرد Patreon که به شما امکان می دهد ما را در حال انجام بازی هایی که در مورد آنها صحبت می کنیم مشاهده کنید. حامیان می توانند جدیدترین ها را مشاهده کنند ویدئو قسمت های نمایش TouchArcade توسط اینجا کلیک کنید. مطمئن شوید که برای مشاهده آخرین مطالب وارد سیستم شده اید. برای هر کس دیگری که کنجکاو است، می توانید ما را بررسی کنید پست های حامی عمومی برای دیدن قسمت های قدیمی تر پادکست ویدیویی. اگر آنچه را که می بینید دوست دارید، تبدیل شدن به یک را در نظر بگیرید پشتیبان TouchArcade Patreon.

دوخت: نمایش TouchArcade از طريق رادیو Stitcher برای پادکست
فید RSS: نمایش TouchArcade
لینک مستقیم: TouchArcadeShow-558.mp3

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/02/warning-potential-zelda-spoilers-the-toucharcade-show-558/

در اپیزود این هفته نمایش TouchArcade، نیمه اول برنامه را با هم صحبت می کنیم The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. اگر هنوز خیلی از آن را بازی نکرده‌اید یا اصلاً بازی نکرده‌اید، ما به چند مورد اشاره می‌کنیم که ممکن است به‌طور ملایمی اسپویلر در نظر گرفته شوند؟ منظورم این است که نه واقعا، اما به هر حال هشدار منصفانه است. سپس دنده را عوض می کنیم تا در مورد لوازم گران قیمت آشپزخانه صحبت کنیم پنج شب در فردی فیلم و همچنین تمام افسانه های جذاب پیرامون بازی ها، سیستم کوپن رادار نینتندو و موارد دیگر.

فراموش نکنید که هر گونه سؤال، بازخورد یا هر چیز دیگری مرتبط یا نامربوط را به ایمیل ما ارسال کنید (ایمیل محافظت شده). ما همه آنها را خواندیم و عشق رمزگشایی پیام هایی که به طور کامل با ایموجی نوشته شده اند. مثل همیشه، می‌توانید با لینک‌های زیر به ما گوش دهید… و اگر آنچه را می‌شنوید دوست دارید، لطفاً مشترک شوید و/یا نظر ما را در iTunes ارسال کنید. بسیار قدردانی می شود!

بخوانید:   تأکید رهبر کره شمالی بر لزوم تقویت حالت آمادگی جنگی پیونگ‌یانگ