اسپین آف Knuckles بازیگران خود و یک کلاه گاوچران برای اکیدنا را پیدا می کند

بازیگران فیلم آینده سونیک جوجه تیغی مجموعه‌های اسپین‌آف همه‌چیز در مورد ناکلز فاش شده است که چهره‌های آشنا و کلاه مورد علاقه طرفداران را باز می‌گرداند.

همانطور که توسط تنوع، سریال اکشن زنده Knuckles اکنون به طور کامل خارج از ادریس البا به عنوان شخصیت اصلی بازگشته است. آدام پالی به البا ملحق می شود، او همچنین در نقش وید ویپل، معاون پلیس ناتوان در گرین هیل، از دو فیلم اول سونیک بازی می کند. همچنین اطلاعات داستانی کمی برای نمایش Knuckles وجود دارد، زیرا ظاهراً بین Sonic the Hedgehog 2 و Sonic the Hedgehog 3 (که قرار است در 20 دسامبر 2024 منتشر شود) اتفاق می افتد. ناکلز ظاهرا موافقت کرده است “وید را به عنوان دستیار خود آموزش دهد و راه های جنگجوی اکیدنا را به او آموزش دهد.”

علاوه بر پالی، ادی پترسون (Knives Out)، جولیان بارات (The Mighty Boosh)، الی تیلور (تد لاسو) و اسکات مسکودی، همچنین با نام کید کودی، که تم اصلی فیلم Sonic the Hedgehog را اجرا کرد، از جمله بازیگران آن هستند. 2. همه آن‌ها نقش‌های تکرارشونده‌ای در این سریال خواهند داشت، با Rory McCann از بازی تاج و تخت و تیکا سامپتر (که نقش مدی را در فیلم دوم سونیک بازی کرد) مهمان حضور خواهند داشت. قرار است بازیگران بیشتری در تاریخ بعدی اعلام شود – احتمالا سونیک و تیلز در این مسیر حضور خواهند داشت، اما بازیگران مربوطه آنها (بن شوارتز و کالین اوشاگنسی) در لیست بازیگران ذکر نشده اند.

در حال حاضر تولید نیز آغاز شده است، جان ویتینگتون، فیلمنامه نویس Sonic 2، به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی، و کارگردان فیلم، جف فاولر، کارگردانی پایلوت و همچنین تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارد.

بخوانید:   The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای دریافت پخش زنده ویژه روز قبل از عرضه

شاید مهم‌تر از همه این‌ها این باشد که توییتی که اعلام می‌کند از حساب توییتر رسمی Sonic the Hedgehog شروع شده است، کلاهی را نشان می‌دهد که ممکن است برای طرفداران سونیک آشنا به نظر برسد – به طور خاص، کلاه کابویی که ناکلز برای اولین بار در سال 1999 بر سر گذاشت. انیمیشن Sonic the Hedgehog: The Movie. فقط برایم مهم نیست که نمایش خوب باشد یا نه، من همیشه با کمال میل از ناکلز کابوی با آغوش باز استقبال خواهم کرد.

هنوز تاریخ انتشار برای نمایش Knuckles مشخص نشده است، اما قرار است در Paramount+ پخش شود.

منبع: https://www.vg247.com/knuckles-spin-off-finds-its-cast-and-a-cowboy-hat-for-the-echidna