اسپین آف Stellaris به دنبال یک تجربه کامل چند نفره 4X در کمتر از یک ساعت است

بازی Stellaris با استراتژی علمی تخیلی پارادوکس می تواند آنقدر طول بکشد که صادقانه بگویم، من هرگز آن را تمام نکرده ام. من همیشه در یک مقطع زمانی علاقه‌ام را از دست می‌دهم و تمدن جدیدی را شروع می‌کنم، زیرا بیشتر می‌خواهم ایده‌های عجیب و غریب جدیدی را برای یک امپراتوری عجیب جدید امتحان کنم، نه اینکه در واقع بر آن امپراتوری حکومت کنم و در جنگ‌های آخر بازی بجنگم. این باعث می‌شود به Stellaris Nexus علاقه‌مند شوم، یک اسپین‌آف نوبتی آینده که هدف آن ارائه یک تجربه کامل چندنفره 4X در کمتر از یک ساعت است.

بدیهی است که Stellaris Nexus نمی تواند Stellaris در یک مقیاس زمانی سریع اجرا شود، فقط یک بازی کاملاً جدید که از چند قطعه و ایده آشنا ساخته شده است. و آنچه پارادوکس تاکنون گفته و نشان داده است به نظر من کاملاً Stellaris-y و مطمئناً 4X-y است.

حداکثر شش بازیکن در حالی که برای کنترل Nexus، دنیای تاج و تخت کهکشانی رقابت می کنند، امپراتوری های کوچک خود را می سازند. شما فضا را کاوش خواهید کرد، در مورد فناوری‌های جدید تحقیق خواهید کرد، سیستم‌های ستاره‌ای را توسعه خواهید داد، ناوگان سفینه‌های فضایی می‌سازید، وارد دیپلماسی می‌شوید، درگیر جاسوسی می‌شوید، درگیر خیانت می‌شوید، درگیر قتل می‌شوید، می‌دانید، چیزهای Stellaris.


نقشه ای برای تسلط بر کهکشان در اسکرین شات Stellaris Nexus.
با توجه به تمرکز چند نفره، دیپلماسی و سیاست ورزی مهم به نظر می رسد

این یکی توسط پارادوکس سازندگان Stellaris ساخته نشده است. توسعه دهندگان Whatboy Games هستند که بازی قبلی آن تاکتیک‌های ساختن عرشه مناسبی برای Trials Of Fire بود.

Stellaris Nexus قرار است به زودی دسترسی داشته باشد در استیم زمانی در این سال قبل از آن، یک نسخه نمایشی در Steam Next Fest از 19 ژوئن در دسترس خواهد بود.

بخوانید:   «بازگشت به جزیره میمون‌ها» در 27 ژوئیه برای iOS و اندروید عرضه می‌شود، پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون در دسترس هستند – TouchArcade

من کاملا علاقه مند هستم. تبدیل 4X به یک بازی سریع با دوستان (یا با غریبه ها، اگر می خواهید در خواستگاری مبتنی بر مهارت شجاع باشید) عالی به نظر می رسد. تجربه بازی روی تخته اما نه روی تخته، و با رایانه ای که قوانین را اجرا می کند تا من نتوانم نحوه عملکرد آن را فراموش کنم یا ماهواران کوچک پلاستیکی خود را از دست بدهم.

در جای دیگری از فضا، پارادوکس امروز همچنین Star Trek: Infinite را معرفی کرد، یک بازی استراتژیک بزرگ که به طور جسورانه از استودیو سازنده Master Of Orion در سال 2016 ساخته شده است.


NotE3 و Summer Game Fest 2023 در حال انجام است – همه چیز را در مرکز E3 2023 ما و همچنین نکات برجسته انتخاب شده ما را در لایو بلاگ E3 و Summer Game Fest مشاهده کنید.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/stellaris-spin-off-aims-for-a-muliplayer-4x-experience-in-under-an-hour