اسکیت در حال انجام تست بازی کنسول است زیرا EA هزاران اطلاعات جدید را به اشتراک می‌گذارد

با این حال، دشواری بر پاداش‌های به‌دست‌آمده تأثیر می‌گذارد، زیرا سخت‌ترین سطح از سه سطح (که به آن‌ها مالکیت، له کردن و خاموش کردن آن می‌گویند) بیشترین پاداش را می‌دهد. همچنین اصلاح‌کننده‌هایی برای سطوح دشواری وجود دارد تا همه چیز را حتی بیشتر (یا کمتر) چالش‌برانگیز کند.

در قسمت جدید فاش شد اتاق هیئت مدیره در سری ویدیویی، تیم Full Circle اعلام کرد که آزمایش‌های کنسول‌ها در نهایت به رایانه‌های شخصی می‌پیوندد و آنها اطلاعات بیشتری را نزدیک به زمان به اشتراک خواهند گذاشت.

EA فاش کرده است که نسل بعدی بازی اسکیت در حال تست شدن برای کنسول است و در حالی که ناشر زمان آن را اعلام نکرده است، اطلاعات جدید دیگری در مورد بازی مورد انتظار به اشتراک گذاشته است.

چالش‌ها تجربه‌های انفرادی کوتاهی هستند که به صورت دوره‌ای به داخل و خارج می‌چرخند، به این معنی که به طور منظم تغییر می‌کنند و همیشه چیز جدیدی به بازیکنان ارائه می‌دهند. پاپ‌آپ‌ها رویدادهای پویایی در سطح شهر هستند، رویدادهای انجمن رویدادهایی هستند که بازیکنان باید با هم بازی کنند، و Throwdowns رویدادهایی قابل تنظیم و آغاز شده توسط کاربر هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهند با هم جمع شوند، دوستی بسازند (یا شاید رقابت کنند)، تمرین کنند یا خودنمایی کنند. “.

در مورد اینکه این فعالیت‌ها چیستند، Full Circle آن‌ها را به چهار دسته اصلی تقسیم می‌کند، اگرچه این بدان معنا نیست که بعداً موارد بیشتری اضافه نخواهد شد.

Ryan Dinsdale یک فریلنسر IGN و بازیگر سردبیر اخبار بریتانیا است. او تمام روز در مورد The Witcher صحبت خواهد کرد.

منبع: https://www.ign.com/articles/skate-is-getting-console-playtesting-as-ea-shares-tons-of-new-info

Full Circle گفت: اساساً فلسفه این است که “کارهای جالب انجام دهید، چیزهای جالب دریافت کنید”، بنابراین مهم نیست که بازیکنان چه فعالیتی انجام می دهند، آنها همیشه به سمت پاداش های جدید پیشرفت می کنند. اگرچه آنها چیز زیادی در مورد آنها نگفتند، اما ظاهراً جوایز شامل موارد سفارشی سازی خواهد بود، “به شما راه های بیشتری برای نشان دادن آنچه شما را منحصر به فرد می کند.”

توسعه دهندگان اطلاعاتی را در مورد سیستم پیشرفت به اشتراک گذاشتند و گفتند که در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است و کاملاً واضح است که Skate لوت باکس نخواهد داشت.

Skate که در ابتدا با نام Skate 4 معرفی شد، در جولای سال گذشته نام خود را تغییر داد. این هم زمانی است که EA اعلام کرد بازی رایگان خواهد بود و از بازیکنان آزمایش کننده خواست تقریباً در همان زمان وارد هیئت شوند.