اشکالات Tears of the Kingdom جدید بی‌نهایت، ساده‌ترین مشکل است

انیمه ای که ممکن است باعث شود تخت ماینکرافت خود را در کنار کسی قرار دهید

مطمئن شوید موردی که می‌خواهید کپی کنید در آخرین شکاف صفحه موجودی شما باشد

  1. بالا رفتن از چیزی
  2. بپرید و گلایدر خود را بیرون بکشید
  3. شروع را فشار دهید تا منوی مورد باز شود
  4. موردی را که فقط یکی از آن ها را دارید انتخاب کنید
  5. سپس موردی را در آخرین شکافی که می‌خواهید کپی کنید انتخاب کنید
  6. شروع را دوبار فشار دهید
  7. بشویید و این کار را تا زمانی که به زمین بخورید تکرار کنید

تاکنون هیچ یک از ایراداتی که بازیکنان تاکنون کشف کرده اند توسط نینتندو از بازی حذف نشده اند، اما ممکن است مدت زیادی دوام نیاورد. را نفس وحشی عاقبت هفته گذشته اولین آپدیت کوچک خود را پس از راه اندازی دریافت کردو احتمالا به زودی یکی دیگر دریافت خواهد کرد. پس پرواز کنید

تنها چیزی که باید از آن آگاه بود این است که اقلام به زمین می افتند. این کار را در حالی انجام دهید که خیلی بلند هستید و پیدا کردن جایی که آنها روی زمین افتاده اند ممکن است سخت باشد. و اگر این کار را با بمب یا سایر اقلام شکننده انجام می‌دهید، می‌شکنند/منفجر می‌شوند. “قبل از اینکه کسی این هشدار را امتحان کند: با گل های بمب کار نمی کند، من فقط خودم را با 20 بمب منفجر کردم!” نوشت یک بازیکن در subreddit.

جدیدترین روش در به اشتراک گذاشته شد اشک پادشاهی subreddit درآخر هفنه (با تشکر یوروگیمر) و حول محور پاراگلایدر می چرخد. شما به سادگی مقداری هوا دریافت می کنید و سپس با صفحه موجودی درگیر می شوید زیرا موارد تکراری همه مواد گرانبهای شما به زمین می افتند. برخلاف خطای کمان قبلی، که به زمان بندی بسیار دقیق نیاز داشت، این یکی به شما اجازه می دهد تا آنقدر که می خواهید شلخته باشید. من امروز صبح آن را آزمایش کردم و 100 درصد موفقیت داشتم. در اینجا مراحل انجام می شود:

روزی دیگر، راهی دیگر برای کپی کردن برخی از نادرترین موارد که در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. اما صبر کنید، خبرهای خوب دیگری نیز وجود دارد. این آخرین اکسپلویت مورد بی نهایت حتی سریعتر و آسانتر از بقیه است. یک دقیقه از وقت خود را به من بدهید و من تمام الماس هایی را که می توانید حمل کنید به شما می دهم.