اشک‌های خالقان پادشاهی، بدبوترین پیوندها را آشکار می‌کنند

من در اینجا صادقانه می گویم، من این کار را نکرده ام، بنابراین بسیار خوشحالم مگان فرخ منش، نوشتن برای سیمی، فکر کردم این سوال مهم را بپرسم. معمولاً منتقدان و روزنامه‌نگاران بازی‌ها با توسعه‌دهندگان مهم ژاپنی مصاحبه نمی‌کنند، بنابراین وقتی همه چیز را از طریق مترجم انجام می‌دهند هرگز کمکی نمی‌کند- مصاحبه‌ها در نهایت به موارد کسل‌کننده و قابل پیش‌بینی ختم می‌شوند.

با این حال، در اینجا، درست از خفاش، اشک پادشاهی هیدمارو فوجی بایاشی، کارگردان و ایجی آئونوما، تهیه‌کننده، از آنها پرسیده می‌شود که «کدام نسخه از Link، در میان ده‌ها عنوان این مجموعه طولانی‌مدت، بدترین بوی را می‌دهد؟»

پاسخ های خوب! اکنون سعی می‌کنم به این فکر کنم که کدام لینک بوی آن را می‌دهد بهترینو به تازگی بازی اولیه بازگردید بادگیر: ترکیبی دوست داشتنی از خورشید، دریا، شن و نارگیل، که دقیقاً همان بویی است که کل بازی در ذهن من است.

بازی های هفته: درمان پیچ خورده و سربازان اسباب بازی

دوشنبه ساعت 18:46

لطفاً فکر نکنید که من این را فقط به دلیل گفتمان بدبو اینجا پست می‌کنم، زیرا مصاحبه همچنین پاسخ‌های عالی – و به‌طور شگفت‌انگیزی پر از غم‌انگیز – به «بهترین – و بدترین» چیزهایی که با آن‌ها خلق کرده‌اید چیست می‌دهد. اولتراهند و فیوز؟» همچنین، که می توانید آن را بررسی کنید سیمی.

منبع: https://kotaku.com/zelda-tears-kingdom-creators-director-link-smelly-stink-1850448162

فوجی بایاشی، که می‌گوید در طول چندین دهه مصاحبه‌هایی که از او انجام داده، هرگز از او خواسته نشده است که ببیند کدام قهرمان بیشتر به دئودورانت نیاز دارد، رای خود را به صندوق انداخت. شاهزاده خون آشام. اگرچه لینک بیشتر وقت خود را صرف کندن خاک و دویدن در سیاه چال ها به عنوان یک گرگ می کند، فوجی بایاشی به یک لحظه خاص فکر می کند. «چند صحنه در آن وجود دارد شاهزاده خون آشام جایی که لینک با قبیله گورون درگیر کشتی سومو می شود. من تصور می کنم که او در آن موقعیت بسیار بدبو است.

این مادران انیمه شایسته همه گل ها برای روز مادر هستند

Aonuma اشاره می کند نفس وحشینسخه ای از شخصیت، که لباسی به سبک بربری با کلاه استخوانی و خز می پوشد. او می‌گوید: «ممکن است یک جورهایی بدبو باشد» و به «بوی حیوانات وحشی» اشاره می‌کند.

پیوند، قهرمان از افسانه زلدا این سریال در طول سال ها تغییرات بصری زیادی را پشت سر گذاشته است. همه ما می‌توانیم علاقه‌مندان خود را در آنجا رتبه بندی کنیم. اما آیا تا به حال متوقف شده اید و به این فکر کرده اید که چگونه لینک های مختلف در خط زمانی وجود دارد بو?