اشک‌های NPCهای پادشاهی واقعاً فقط پیوندی برای پوشیدن لباس می‌خواهند

ایمپا، مانند پورا، اگر با این لباس به او نزدیک شوید، چندان به انتخاب های زندگی لینک فکر نمی کند.

همچنین می‌توانید با آوردن چیزی که در واقع اسب نیست و تلاش برای ثبت آن، واکنش‌های بزرگی از Stable Masters دریافت کنید:

این Gerudo در حال سفر امیدوار بودند که مردانی را در سفر خود پیدا کنند و پس از سال‌ها که هرگز با آنها ملاقات نکرده‌اند، تمرین می‌کنند که چگونه با آنها تعامل عادی داشته باشند. لینک بدون اینکه حتی یک کلمه حرف بزند تمام آموزش های آنها را خراب می کند.

برخی از شخصیت ها اصلاً به برهنگی لینک پاسخ نمی دهند. دیگران در حین عبور لینک اظهارات گذرا را بیان می کنند، مانند مشاهده گیج کننده رابی در اینجا.

به نظر می رسد بسیاری از مردم واقعاً توجه پورا را می خواهند، و من فکر نمی کنم این بهترین راه برای جلب توجه او باشد.

بیدل اگر می توانست کمک می کرد، اما افسوس.

Traysi از Lucky Clover Gazette کسی نیست که قضاوت کند.

اینها تنها تعدادی از تعاملات است.

بیچاره پایا. او در حال حاضر به اندازه کافی بی دست و پا در اطراف لینک – چرا ما باید همه چیز را حتی برای او سخت تر؟

ربکا ولنتاین گزارشگر ارشد IGN است. می توانید او را در توییتر پیدا کنید @duckvalentine.

منبع: https://www.ign.com/articles/tears-of-the-kingdoms-npcs-really-just-want-link-to-put-some-clothes-onمطمئناً بسیاری از تعاملات کوچک دیگر در Hyrule پراکنده هستند که بسته به آنچه که Link پوشیده یا انجام می دهد با توجه به سطح عظیم جزئیات موجود در این بازی، می توان آنها را یافت. همانطور که آنها را کشف می کنیم به اشتراک گذاری آنها ادامه خواهیم داد.

بخوانید:   مصاحبه تی لوپس – The Music of Sonic، Streets of Rage 4، TMNT Shredder's Revenge، موسیقی متن و موارد دیگر – TouchArcade
برای کمک به سایر موارد Tears of the Kingdom، نگاهی به راهنما و راهنمای Tears of the Kingdom ما در مورد عبور از Hyrule بیندازید. در واقع، می توانید از اینجا شروع کنید:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مملو از جزئیات کوچک و تخم مرغ های عید پاک است که کاوش در جهان را به لذتی کامل تبدیل می کند. و یکی از ویژگی‌های خاصی که از Breath of the Wild منتقل شد، نحوه واکنش بسیاری از شخصیت‌های مختلف به رفتار غیرعادی لینک است. به طور خاص تر، برهنه بودن را پیوند دهید.

بسیار خوب، بنابراین لینک از نظر فنی هرگز نمی تواند کاملاً برهنه باشد. او یک جفت شورت بسیار شیک دارد که مهم نیست چه می‌پوشد. اما اگر او از ترکیب پیراهن و شلوار اجتناب کند، تعداد زیادی از شخصیت‌ها در مورد ظاهر او اظهار نظر می‌کنند که از سرگرمی گرفته تا گیج و رسوا شده است. در اینجا فقط تعداد انگشت شماری است که ما پیدا کردیم:

اینها تنها تعاملی است که لینک با شهروندان مختلف Hyrule هنگامی که در حالتی از لباس بیرون می‌رود، دارد. و در واقع، شخصیت ها به رفتارهای عجیب دیگر نیز واکنش نشان خواهند داد. استفاده از Ultrahand، مبارزه با هیولاها، یا چرخاندن سلاح‌ها در اطراف، تقریباً همه NPCها واکنش‌های غیرقانونی خواهند داشت. اگر شما با لباس یگا ظاهر شوید، برخی از شخصیت‌های شیکا واقعاً ناراحت می‌شوند. و بسیاری از مردم آن را دوست ندارند اگر سعی کنید در حالی که بالای میز ایستاده اید با آنها صحبت کنید:

بخوانید:   تریلر رونمایی از گیم‌پلی Alan Wake 2 قهرمان ما و یک مامور FBI را در یک داستان ترسناک به دام افتاده‌اند.

حتی سازه‌های رباتیک Zonai هم نمی‌دانند که چرا لینک به این شکل عمل می‌کند.