اشک های بازیکنان پادشاهی به طور سیری ناپذیری تشنه پوراه هستند

ادامه مطلب

منبع: https://www.vg247.com/tears-of-the-kingdom-players-are-insatiably-thirsty-for-purahپورا در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بازگشته است، اما او کمی بزرگتر از او در Breath of the Wild است، بنابراین واضح است که مردم به طور سیری ناپذیری تشنه او هستند.

اگر به نحوی توانسته اید آن دسته از نبوغ را که پوره از بازی اول بود فراموش کنید، او یک محقق شیخیه بود که به طور تصادفی سن خود را تغییر داد تا جایی که دوباره کودک شد. شیخه می‌تواند برای مدت طولانی زندگی کند، و من حدس می‌زنم که او دیگر نمی‌خواست پیر شود، بنابراین سعی کرد سنش را به 20 سالگی‌اش برگرداند، اما نشد. خوب، در Zelda: Tears of the Kingdom، او توانسته است این فناوری را به درستی کار کند، و از طراحی کاملاً جدیدی بهره می‌برد، که بله، مردم کاملاً به آن علاقه دارند.

طراحی او از نظر فنی کاملاً جدید نیست، همانطور که او در بازی مقدماتی Hyrule Warriors: Age of Calamity ظاهر شد، اما در مقایسه با Breath of the Wild که 30 میلیون نسخه داشت، تنها چهار میلیون نسخه فروخت، بنابراین نمی‌توانم شما را سرزنش کنم. شما نمی دانستید بنابراین این اولین باری خواهد بود که بسیاری از بازیکنان با او در این سن ملاقات می‌کنند، و بله، پست‌های تشنگی و هنر طرفداران زیادی وجود دارد (نه، ما این فن آرت را به اشتراک نمی‌گذاریم، می‌توانید خودتان آن را پیدا کنید).

بخوانید:   تشدید مقررات بازرگانی آلمان برای شرکت های فعال در چین