اشک پادشاهی نشت

تصویر: نینتندو

این انیمیشن دختر جادویی حواس پرت استودیو ماشه کدگذاری به کمال است

هنوز مشخص نیست که کد منبع Lockpick یا سایر ابزارهای شبیه سازی و Homebrew مرتبط با سوییچ از Github حذف می شوند یا نه، زیرا در حال حاضر همه آنها هنوز در دسترس هستند. سخنگوی این شرکت متعلق به مایکروسافت گفت: “گیت هاب به طور کلی در مورد تصمیمات حذف محتوا اظهار نظر نمی کند.” با این حال، به نفع شفافیت، ما همه را به اشتراک می گذاریم درخواست حذف DMCA که ما به صورت عمومی اقدام می کنیم. برای 1201 ادعایی مانند این، ما روند بررسی دور زدن خود را دنبال می کنیم. شما می توانید در مورد نحوه کار این کار در ما بیشتر بخوانید سیاست حذف DMCA

همانطور که برخی از مدافعان شبیه‌سازی استدلال کرده‌اند، با این حال، آنها به Lockpick نیاز دارند تا کلیدهایی را از کنسول سوییچ خود استخراج کنند تا بازی‌هایی را که قبلاً دارند، شبیه‌سازی کنند. “این مسخرست. این به معنای واقعی کلمه تنها راه قانونی برای تقلید از بازی های سوئیچ است و کلیدهای خود را دور می اندازد. توییت کرد توسعه دهنده مستقل و سازنده بازی طرفداران ماریو MorsGames. اکنون به لطف نینتندو مجبورم برای تقلید از بازی های خودم کلیدهایی را از راه های غیرقانونی به دست بیاورم.

لینک در Tears of the Kingdom با یک هیولای بلوک روبرو می شود.

در میان آن آب و هوا است که ظاهراً نینتندو سعی در جلوگیری از آن دارد برخی از ابزارهای خانگی مرتبط با شبیه سازی به طور کلی یک کاربر توییتر در حال پاسخ به ItsSimonTime اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده ایمیلی از تیم اعتماد و ایمنی Github که به آنها هشدار داده بود که یک اخطار حذف برای یکی از آپلودهای آنها دریافت شده است. llIllIIIlII1 نوشت: «آنها همچنین DMCA را برای افرادی که میزبان prod.keys در github بودند ارسال کردند. “اینجا مال من است، باید خیلی وقت پیش تصادفاً آن را شکسته باشد.”

بخوانید:   Miis از طریق Zelda: Tears of the Kingdom به زندگی خود ادامه می دهد

«استفاده از Lockpick با کنسول نینتندو سوییچ تغییر یافته به کاربران اجازه می‌دهد تا از اقدامات فناوری نینتندو برای بازی‌های ویدیویی عبور کنند. به طور خاص، Lockpick TPM های کنسول (ماژول های پلتفرم مورد اعتماد) را دور می زند تا اجازه دسترسی غیرمجاز به، استخراج و رمزگشایی همه کلیدهای رمزنگاری، از جمله کلیدهای محصول، موجود در نینتندو سوییچ را بدهد. اطلاعیه ای که کاربر توییتر llIllIIIlII1 از Github دریافت کرده است. «کلیدهای رمزگشایی شده نقض حق نسخه‌برداری را تسهیل می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند نسخه‌های غیرقانونی نرم‌افزار بازی محافظت شده با حق نسخه‌برداری نینتندو را در سیستم‌هایی بدون TPM کنسول نینتندو یا سیستم‌هایی که TPM کنسول نینتندو غیرفعال شده‌اند، بازی کنند.»

این سرکوب ظاهری جدید در پایان هفته ای آغاز شد که در آن بزرگترین بازی سوئیچ سال، اشک پادشاهی، بگاn پس از اینکه برخی از نسخه های فیزیکی ظاهراً قبل از تاریخ انتشار 12 می فروخته شد، به صورت آنلاین پخش شد. برخی از طرفداران برای جلوگیری از اسپویلرها وارد حالت قفل شدند، در حالی که برخی دیگر در کمین سرورهای Discord و subreddit ها بودند و از کسانی که بازی می کردند (بعضی از آنها اکنون بازی را به پایان رسانده اند) می پرسیدند که نظرشان در مورد بازی چیست. نفس وحشی عاقبت و افشای اسرار مختلفی که قبلاً کشف کرده بودند.

نینتندو به تازگی چندین درخواست حذف DMCA را برای GitHub صادر کرده است، از جمله برای Lockpick، ابزاری برای تخلیه کلیدها از YOUR OWN Switch، که کاملاً مضحک است – دزدان دریایی قرار نیست کلیدها را از کنسول خود تهیه کنند! برنامه نویس homebrew ItsSimonTime در 4 می توییت کرد (از طريق GBATemp). “به محض اینکه بفهمم چه هستند، اطلاعات مربوط به مخازن دیگر حذف شده را اضافه خواهم کرد!”

با کمال تاسف این خبر را به شما می‌رسانیم. اخیراً، نینتندو یک اخطار حذف DMCA علیه Lockpick RCM صادر کرده است که احتمالاً از دوشنبه اجرایی خواهد شد، Lockpick بخش اصلی حذف قانونی کلیدها از سوییچ است. روی سرور Discord خود نوشتند. آن‌ها ادعا می‌کنند که حفاظت از کپی (TPM) آنها را دور می‌زند و در نتیجه حق چاپ آنها را نقض می‌کند. ما خود را در موقعیتی می یابیم که به طور بالقوه حق نسخه برداری آنها را با ادامه توسعه پروژه خود، Skyline، با ریختن کلیدهای سوئیچ های خود نقض می کنیم.

اما تهدیدات فزاینده می‌تواند اثر وحشتناک‌تری داشته باشد و در حال حاضر حداقل یک تیم تقلید را متقاعد کرده است که تلاش‌های خود را متوقف کنند. دوتایی پشت Skyline Emulator، شبیه‌ساز سوییچ برای دستگاه‌های اندرویدی، اعلام کردند که توسعه را متوقف خواهند کرد.

نینتندو، نویسندگان Skyline، ItsSimonTime و llIllIIIlII1 بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

منبع: https://kotaku.com/zelda-tears-kingdom-switch-emulation-piracy-nintendo-1850415282

چه زمانی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom شروع به افشای آنلاین کردنینتندو در ابتدا با حذف استاندارد اسکرین‌شات‌ها، استریم‌های ویدیویی و کل سرورهای Discord که پیوندهایی به نسخه‌های غیرقانونی بازی را میزبانی می‌کردند، با حق نسخه‌برداری مقابله کرد. اکنون به نظر می رسد که در حال افزایش تهاجمی است و به دنبال برخی از ابزارهای شبیه سازی مورد استفاده برای انجام بازی در اوایل خود است.