الیزابت اولسن “از دست نمی دهد” اسکارلت جادوگر

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/elizabeth-olsen-doesnt-miss-scarlet-witch/1100-6513705/?ftag=CAD-01-10abi2f

علیرغم این نظرات، اولسن مجدداً تمایل خود را برای بازگشت به MCU تأیید کرده است – اگرچه اضافه می کند که در حال حاضر هیچ قراردادی با استودیو ندارد. او تصریح کرد که هرگونه شک و تردید در مورد اشتیاق او بی‌اساس است و نمی‌داند چه زمانی و آیا به این فرنچایز بازخواهد گشت یا خیر.

اولسن گفت: “نه، من آن را از دست نمی دهم.” من فقط دو سال متوالی آن را انجام دادم، بنابراین فکر می‌کنم این وقفه برایم خوب بوده است. باید شخصیت‌های دیگری بسازم.» او اضافه کرد که باید شخصیت های دیگری بسازد، و اینکه چیز دیگری برای تمرکز روی آن خوب است. این پس از آن صورت می گیرد که ستاره در مصاحبه اخیر خود ابراز ناامیدی کرد نمایش دیرهنگام با استفان کولبرت در مورد انجام بدلکاری های خودش در پروژه های مارول، و به شوخی آن را “اتلاف وقت همه” می خواند.

اولسن زمان زیادی را از سریال گرفته است و مشتاقانه منتظر همکاری با کارگردانانی است که نقطه نظرات قوی دارند. او از روبن اوسلین، یورگوس لانتیموس، آری آستر و کوئنتین تارانتینو به عنوان نمونه یاد کرد.

الیزابت اولسن، بازیگر نقش جادوگر سرخ مایل به قرمز در دنیای سینمایی مارول، اظهار داشت که زمان خود را در این مجموعه ابرقهرمانی از دست نمی دهد. او این موضوع را در یک مصاحبه ویدیویی فاش کرد تنوع می توانید در زیر تماشا کنید

بخوانید:   آخرین پچ دیابلو 4 یافتن سطح گاو مخفی را دشوارتر کرده است

اولسن در سریال جدید عشق و مرگ شبکه HBO، درباره قتلی در تگزاس در سال 1980 ظاهر می شود که پس از یک رابطه عاشقانه بسیار اشتباه رخ می دهد. این سریال بر اساس یک داستان واقعی است و از کتاب جان بلوسم و جیم اتکینسون، شواهد عشق: داستان واقعی شور و مرگ در حومه شهر اقتباس شده است.

واندا ماکسیموف برای اولین بار در سال 2015 در Avengers: Age of Ultron ظاهر شد. با این حال، تا فاز 3 بود که این شخصیت به بخش مهمی از فرنچایز تبدیل شد. در سال 2021، اولسن نمایش تیتر خود را در WandaVision رهبری کرد و بعداً نقش آنتاگونیست اصلی را در Doctor Strange در Multiverse of Madness بازی کرد.