الیزابت اولسن دوست دارد دوباره نقش جادوگر اسکارلت را بازی کند، اما هنوز هیچ فیلمنامه ای ندیده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/elizabeth-olsen-would-love-to-play-scarlet-witch-again-but-hasnt-seen-any-scripts-yet/1100-6513376/?ftag=CAD-01-10abi2fالیزابت اولسن، هنرپیشه، گفته است که امیدوار است برای بازی در نقش جادوگر اسکارلت یک بار دیگر در پروژه آینده مارول بازگردد، اما هنوز این تنها یک امید است. ظاهر شدن در نمایش امروزاولسن گفت که حتی در مورد صحبت کردن در این مورد مردد است، زیرا او گفت که کلمات او راهی برای پیچاندن دارند.

اولسن برای درست کردن رکورد گفت: “بله، امیدوارم اینطور باشد. اما هیچ نظری ندارم. وقتی این را می گویم، به این دلیل نیست که پاسخی پربار دارم. به این دلیل است که می گویم بله، امیدوارم اینطور باشد، و منظورم این است. به ارزش اسمی.”

در پاسخ به این سوال که آیا اولسن شروع به فیلمبرداری محتوای جدیدی از Scarlet Witch کرده است، اولسن پاسخ داد: “مطمئناً نه.” آیا او فیلمنامه ای دیده است؟ اولسن گفت: نه.

“ما اکنون می توانیم با او هر کاری انجام دهیم! احساس می کنم کارهای زیادی انجام داده ایم. اکنون، واقعاً می توانیم لذت ببریم؛ احساس می کنم شوخ طبعی بیشتری با او وجود دارد. او اغلب احساسات یک داستان است، و من کنجکاو هستم که ببینم چه چیزی می توانیم کشف کنیم. و امیدوارم (می توانیم) به او رستگاری بدهیم.” اولسن گفت.

جادوگر اسکارلت اولسن، شرور دکتر استرنج در چند جهان جنون بود. پس از آن نقش، اولسن گفت ScreenRant او امیدوار است که اگر دوباره در MCU ظاهر شود، شخصیتش بتواند به مکان های جدیدی برود.

بخوانید:   Dragon Quest، Dragon Ball، Chrono Trigger، Blue Dragon و اکنون Sand Land: بازدیدهای RPG توریاما همچنان ادامه دارند.

این هنرپیشه در ادامه گفت که “هیچ قراردادی” برای بازگشت دوباره او برای بازی اسکارلت ویچ وجود ندارد. و این می تواند مهمترین بخش پازل باشد.