امیل مورل، کارگردان خلاق Beyond Good and Evil 2، به طور ناگهانی در 40 سالگی درگذشت.

Beyond Good and Evil 2 در ابتدا در سال 2017 در E3 رونمایی شد، اما یوبی سافت از آن زمان در مورد توسعه بازی سکوت کرده است. در فوریه 2022، متوجه شدیم که بازی هنوز در مرحله پیش تولید است. در حالی که در آگوست همان سال، متوجه شدیم که یوبی سافت سارا آرلانو را به عنوان نویسنده اصلی بازی استخدام کرده است.

این اعلامیه در ابتدا توسط IGN در لینکدین مشاهده شد، جایی که دو افرادی که با مورل کار می کردند در وب سایت ادای احترام کرد.

Ubisoft بلافاصله به درخواست IGN برای اظهار نظر پاسخ نداد.

اعتبار تصویر: Greg Hermittant/LinkedIn

امیل مورل، طراح بازی Ubisoft و کارگردان خلاق Beyond Good and Evil 2، در سن 40 سالگی درگذشت.

تیلور یک خبرنگار در IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @TayNixster.

منبع: https://www.ign.com/articles/emile-morel-beyond-good-and-evil-2-creative-director-dies-suddenly-at-40

M. Gabrielle Shrager، همکار سابق مورل، «م. در لینکدین نوشت. “امیل به Beyond Good and Evil 2، میمون های فضایی و هم تیمی هایش بسیار افتخار می کرد. او به شدت دلتنگ خواهد شد.”

امیل به Beyond Good and Evil 2، Space Monkeys و هم تیمی هایش بسیار افتخار می کرد.

مطابق با صفحه لینکدین مورلاو در ژوئن 2009 در یوبی‌سافت شروع به کار کرد. پروژه‌های دیگری که مورل در زمانی که در یوبی‌سافت مشغول به کار بود، درگیر آن بود، عبارتند از Rayman Legends، جایی که او به عنوان در آنجا خدمت کرد. طراح ارشد بازی. مورل قبلاً در Beyond Good and Evil 2 حضور داشت و در ابتدا نقش آن را بر عهده داشت معاون مدیر خلاق، قبل از اینکه به عنوان کارگردان خلاق Beyond Good & Evil 2 پس از جدایی ژان مارک جفروی به عهده بگیرد.

بخوانید:   واکنش چین به اقدام امریکا درباره فروش تسلیحات به تایوان/ پکن: معامله به مثل می کنیم