انحصاری: 4 کارت جدید از Flesh and Blood’s Coming Dusk Till Dawn Set را ببینید

Ryan Dinsdale یک خبرنگار مستقل IGN است. او تمام روز در مورد The Witcher صحبت خواهد کرد.

منبع: https://www.ign.com/articles/exclusive-check-out-4-new-cards-from-flesh-and-bloods-upcoming-dusk-till-dawn-set

در مورد داستان بازی، White فاش کرد Dusk till Dawn تنها قسمت دوم از سه گانه Monarch است که قرار است در اوایل سال 2025 به اوج خود برسد. و در کنار حالت اختصاصی PvE، LSS به دنبال افزایش روایت بازی به روش های دیگر است. هم.

او توضیح داد: «فلسفه طراحی ما این است که مکانیک بازی را تا حد امکان ساده نگه داریم. علاوه بر این، ما عمداً هر از گاهی مجموعه‌هایی را می‌سازیم که می‌توانند به عنوان رمپ‌های ورودی عالی برای بازیکنان جدید عمل کنند، مانند (آخرین نسخه) Outsiders، که از نظر مکانیکی یک مجموعه کاملاً ساده است که بر اساس فعل و انفعالات آسیب غوغایی ساده است.

در این مورد، وایت همچنین از آنچه در آینده برای Flesh and Blood خواهد آمد، سخن گفت. او گفت: “همانطور که به جلو می رویم، تغییراتی را در طراحی کارت و محصول ما مشاهده خواهید کرد که واقعاً از سهولت دسترسی بازیکنان جدید برای برداشتن و بازی FAB به راحتی پشتیبانی می کند.” نسخه بعدی بعد از غروب تا طلوع نیز با در نظر گرفتن بازی محدود ساخته خواهد شد، مانند بسیاری از مجموعه های FAB قبل از آن، به این معنی که آنها کاملاً قابل پیش نویس هستند و برای بازی مهر و موم شده آماده هستند.

سلب مسئولیت: نویسنده این مقاله قبلاً برای وب سایت Flesh and Blood نوشته است و در مورد جامعه و مسابقات بریتانیا گزارش داده است.

بنابراین بر روی مکانیک های RPG که قبلاً در بازی وجود دارد ساخته می شود. وایت گفت: “یکی از سرگرم کننده ترین و منحصر به فرد ترین چیزها در مورد FAB این است که می توانید قهرمان خود را با انواع سلاح ها و زره های مختلف مجهز کنید، بسته به اینکه با کدام قهرمان می جنگید.” از این نظر بسیار شبیه RPG است و قابلیت شخصی سازی زیادی را به نحوه تنظیم قهرمان خود برای مبارزه اضافه می کند.

بخوانید:   انتخاب باشگاه بازی RPS برای ماه ژوئن The Tartarus Key است!

LSS داستان بازی را تایید کرده است خلاصه در وب سایت خود، اگرچه از خود کارت ها نیز برای نشان دادن لحظات کلیدی، معرفی شخصیت های جدید و غیره استفاده می کند.

IGN به طور انحصاری می‌تواند چهار کارت از مجموعه آتی Flesh and Blood TCG Dusk till Dawn را نشان دهد، از جمله Majestic United We Stand، که قهرمانان Rathe را برای اولین بار در قالب نمایشی از فرمت PvE آینده متحد می‌کند.

Dusk till Dawn همچنین بخش مهمی از روایت کلی Flesh and Blood را بیان می کند که در کارت ها و داستان های آن به صورت آنلاین منتشر شده است. وایت گفت: «(این مجموعه) خاص است زیرا طرفداران را به قلب داستان اصلی که در دنیای Rathe جریان دارد باز می گرداند. «این داستان را شروع می‌کند که (مجموعه قبلی به نام Monarch) کار را متوقف کرد، و همچنین برخی از موضوعات فرعی را که از آن زمان به وجود آمده‌اند، مانند آوردن قهرمانان آریا به مبارزه، به هم پیوند می‌دهد.

“United We Stand (نمایش می دهد) تمام قهرمانان نمادینی که گرد هم آمده اند تا از شهر سولانا در زمان نیاز او دفاع کنند.”


وایت گفت که حفظ این قوانین و مکانیک های اساسی یکی دیگر از جنبه های مهم موفقیت بازی است، زیرا قهرمان های خلق شده در اولین ست ها به گونه ای طراحی شده اند که پا به پای قهرمانان در جدیدترین ست ها حرکت کنند.

“به ناچار یک برنده وجود دارد و همه بازنده می شوند. PvE این پویایی را کاملاً تغییر می دهد، با بازیکنانی که برای غلبه بر یک هدف مشترک همکاری می کنند. پویایی اجتماعی از رویارویی به همکاری تغییر می کند.

“واقعیت صنعت TCG این است که نرخ شکست 98٪ دارد. بسیاری از بازی‌هایی که پر از پتانسیل و هیاهو شروع شده‌اند، مرده‌اند، در آستانه مرگ هستند، یا نشانه‌هایی از شکست سیستم بازی را در ست چهارم یا پنجم نشان می‌دهند.”

بخوانید:   Elden Ring برنده جایزه دیگری شد، این بار بهترین بازی نویسی در The Nebulas

همه این کارت‌ها در مجموعه بعدی Flesh and Blood (FAB)، یک بازی مبارزه‌ای قهرمان در مقابل قهرمان با مضمون فانتزی که برای بازی حضوری، در گوشت و خون طراحی شده است، نمایش داده می‌شوند.