انویدیا شرکای سال را در اروپا و خاورمیانه معرفی کرد

ولدیمیر سمنیشین، رئیس EMEA گفت: «برای SoftServe این افتخار است که به عنوان بهترین شریک تاثیر سال NPN شناخته شود، جایزه ای که اهمیت همکاری با شرکای قوی مانند NVIDIA را برای حل چالش های پیچیده با استفاده از فناوری های پیشرفته نشان می دهد. در SoftServe. “SoftServe به طور کامل به پیشبرد چشم انداز ما در مورد محاسبات سریع با ترکیب فناوری های پیشرو NVIDIA با تخصص قوی صنعت ما برای ارائه راه حل ها و خدمات پیشرو IT که مشتریان ما را توانمند می کند، اختصاص داده است.”

در یک رویداد مجازی روز شریک EMEA، که توسط EMEA میزبانی شد شبکه شریک NVIDIA (NPN) و بیش از 750 ثبت نام کننده را به خود جلب کرد، جوایز شریک سال به شرکت هایی اهدا شد که با NVIDIA کار می کنند تا آموزش و پذیرش هوش مصنوعی در سراسر منطقه را رهبری کنند. برندگان در حال تغییر نحوه استفاده مشتریان از هوش مصنوعی برای بهبود مراکز داده، تولید، فروش و گردش کار بازاریابی و موارد دیگر هستند.

یاد بگیرید که چگونه به NPN بپیوندید یا شریک NPN محلی خود را پیدا کنید.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/04/20/nvidia-partner-network-awards-emea/

جوایز امسال در حالی به دست می‌آیند که پذیرش هوش مصنوعی به سرعت در صنایع در حال گسترش است، فرصت‌های جدید را باز می‌کند و کشف را تسریع می‌کند. مراقبت های بهداشتی، دارایی، مالیه، سرمایه گذاری، خدمات تجاری و موارد دیگر. همانطور که مدل‌های هوش مصنوعی پیچیده‌تر می‌شوند، برندگان جایزه NPN 2023 شرکای متخصصی هستند که می‌توانند به شرکت‌ها کمک کنند تا با استفاده از زیرساخت‌هایی که به بهترین وجه با عملیات آنها هماهنگی دارد، هوش مصنوعی را در تولید توسعه دهند و به کار گیرند.

بخوانید:   SEGA توسعه دهنده Angry Birds، Rovio را با مبلغ 775 میلیون دلار خریداری می کند

انویدیا امروز ده ها شریک را به خاطر کارشان در کمک به مشتریان در اروپا، خاورمیانه و آفریقا برای استفاده از قدرت هوش مصنوعی در سراسر صنایع شناسایی کرد.

آلفرد منهارت، معاون کانال EMEA در NVIDIA گفت: شرکای NVIDIA در خط مقدم پیشرفت‌های فناوری و فرصت‌های تجاری باورنکردنی در سراسر EMEA بوده‌اند و از راه‌حل‌های نوآورانه NVIDIA برای کمک به مشتریان برای کاهش هزینه‌ها، افزایش کارایی و حل بزرگترین چالش‌هایشان استفاده می‌کنند. . “با جوایز شریک سال EMEA NPN، ما از کسانی که نقش مهمی در موفقیت کسب و کار ما ایفا می کنند، تجلیل می کنیم زیرا دانش و تخصص خود را برای ارائه راه حل های متحول کننده در طیف وسیعی از صنایع به کار می برند.”

برندگان جایزه NPN 2023 برای EMEA عبارتند از:

اروپای مرکزی

 • در مورد آن فکر کنید، آلمان – ستاره نوظهور شریک سال. به دلیل افزایش درآمد استثنایی نزدیک به 100٪ در سراسر مجموعه کامل NVIDIA شناخته شده است. در طول چهار سال کار با NVIDIA، شرکت خدمات فناوری اطلاعات به سنگ بنای چشم انداز شریک NVIDIA در آلمان تبدیل شده است.
 • دلتا کامپیوتر Reinbek، آلمان – ستاره بازیگر شریک سال. به دلیل دستاوردهای فروش برجسته و روابط با مشتری، استقرار محاسبات با کارایی بالا، یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و راه حل های هوش مصنوعی NVIDIA برای شرکت ها، صنعت و آموزش عالی و موسسات تحقیقاتی در سراسر آلمان شناخته شده است.
 • کامپیوتر MEGWARE، آلمان – شریک برتر سال برو به بازار. به دلیل کمپین بازاریابی گسترده NVIDIA H100، با استفاده از مرکز معیار خود برای افزایش آگاهی و ایجاد سرنخ شناخته شده است.
بخوانید:   رفع تحریم‌ها فرصت‌های جدید همکاری بین ایران و ژاپن در خودروسازی ایجاد خواهد کرد

اروپای شمالی

 • AMAX، ایرلند – ستاره نوظهور شریک سال. به دلیل تعهد قابل توجه خود برای کمک به مشتریان برای رسیدن به اهداف هوش مصنوعی و HPC و همسویی با اعضای سازمان شناخته شده است. NVIDIA Inception برنامه ای برای استارت آپ ها برای ایجاد فرصت های جدید در بخش های سازمانی و خودرو.
 • بوستون با مسئولیت محدود، انگلستان – ستاره بازیگر شریک سال. به دلیل اجرای استثنایی در حوزه‌های تجاری و اجرای یک رویکرد تمام پشته برای ارائه راه‌حل‌های پیچیده بر اساس فناوری‌های NVIDIA که شرکت Boston Ltd را به کسب درآمدهای رکوردی سوق داده است، شناخته شده است.
 • Scan Computers International Ltd.، انگلستان – شریک برتر سال برو به بازار. به دلیل طراحی و ارائه چندین کمپین بازاریابی موفق شامل محتوای دیجیتال با کیفیت بالا و استراتژی جامع تجربه کاربر، که منجر به بازگشت سرمایه قوی می شود، شناخته شده است.

جنوب اروپا و خاورمیانه

 • مرکز کامپیوتر، فرانسه – ستاره نوظهور شریک سال. به دلیل رشد سریع آن در حوزه های راه حل، افزودن بسیاری از مشتریان جدید و تعامل نزدیک با NVIDIA برای افزایش درآمد قابل توجه شناخته شده است.
 • MBUZZ، امارات متحده عربی – ستاره بازیگر شریک سال. به دلیل تعهد خود به افزایش پذیرش فناوری‌های NVIDIA در سراسر خاورمیانه، افزایش درآمد در حوزه‌های مختلف از HPC تا تجسم و دستیابی به رشد 100٪ سالانه شناخته شده است.
 • آزکن موگا، اسپانیا – شریک برتر سال برو به بازار. شناخته شده برای عملکرد بازاریابی برجسته، همسویی با اهداف استراتژیک NVIDIA و سرمایه گذاری مداوم در کمپین های بازاریابی با تاثیر بالا و با کیفیت بالا با تمرکز بر NVIDIA DGX سکو.
بخوانید:   روزنامه های یکشنبه | تفنگ ساچمه ای راک کاغذی

شرکای توزیع

 • PNY Technologies اروپاتوزیع کننده سال. برای دومین سال متوالی به دلیل ارائه پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهای محاسباتی سریع NVIDIA به بازارهای عمودی – از جمله رسانه‌ها و سرگرمی‌ها، مراقبت‌های بهداشتی و مرکز داده ابری – و همچنین تعهد آن به ارائه رشد قابل توجه فروش سال به سال شناخته شده است.
 • TD Synnexشبکه توزیع کننده سال. به خاطر تعهد، تخصص و درک فناوری‌های NVIDIA و نیازهای تجاری مشتریان، و همچنین تعهدش به همکاری با شریک و پشتیبانی مداوم از فروشندگان شناخته شده است.

تاثیر فوق العاده

 • SoftServeجایزه تاثیر برجسته. به دلیل تعهد خود به نوآوری و همکاری با NVIDIA در تمام سطوح شناخته شده است. SoftServe زمان و منابع قابل توجهی را به ایجاد یک عمل بر اساس آن اختصاص داده است NVIDIA Omniverse پلت فرمی برای ساخت و راه اندازی برنامه های کاربردی متاورس – ساخت ویترین های خاص صنعت، توسعه آزمایشگاه ها و آموزش های اختصاصی Omniverse، و امکان استفاده از راه حل های انویدیا برای هزاران نفر از کارکنان خود.