اولین تیزر سریال Twisted Metal Show اولین نگاه به دندان شیرین دلقک شیطانی را به ما می دهد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/twisted-metal-shows-first-teaser-gives-us-first-look-at-diabolical-clown-sweet-tooth/1100-6513694/?ftag=CAD-01-10abi2f

اولین تیزر تصاویر واقعی زیادی از مجموعه ارائه نمی دهد، اما تصاویر را تنظیم می کند و به طرفدارانی که ممکن است بازی ها را به خاطر نداشته باشند، ایده ای از آنچه در فروشگاه وجود دارد، از جمله اولین نگاه ما به Sweet Tooth می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

این سری در پلی استیشن، پلی استیشن 2، پلی استیشن پرتابل و پلی استیشن 3 ظاهر شده است. از اکتبر سال 2000، این سری پنج میلیون نسخه فروخته است و تعدادی از بازی های این سری به عنوان بخشی از سونی Greatest Hits دوباره منتشر شدند.

تمام 10 قسمت Twisted Metal در تاریخ 27 ژوئیه (27 جولای) وارد سرویس استریم خواهند شد.

طاووس بر اساس فرانچایز بازی‌های ویدیویی جنگی به سبک دربی به سبک تخریب پسا آخرالزمانی، Twisted Metal، یک اقتباس تلویزیونی کاملاً جدید را به آشوب خودرویی می‌آورد. در این سریال آنتونی مکی (کاپیتان آمریکا: نظم جدید جهانی)، ویل آرنت (فیلم بتمن لگو)، استفانی بئاتریز (بروکلین ناین ناین)، توماس هدن چرچ (مرد عنکبوتی: راه بازگشت به خانه)، با کشتی گیر AEW، ساموآ جو، ایفای نقش می کنند. به عنوان چهره فرنچایز، دندون شیرین، دلقک شیطانی.

این سریال توسط رت ریس و پل ورنیک نویسندگان ددپول و زامبی لند و توسط مایکل جاناتان اسمیت (کبرا کای نتفلیکس) نویسندگی خواهد شد.

بخوانید:   پردازنده گرافیکی Arc A750 8 گیگابایتی اینتل قیمت بریتانیا را به 230.98 پوند کاهش داد - اما عملکرد بهتری نسبت به RTX 3060 300 پوندی دارد.