اولین 1000 بازیکن Diablo 4 که در هاردکور به سطح 100 می رسند در مجسمه شیطان غول پیکر جاودانه می شوند.

حالت بدنام هاردکور دیابلو بالاترین امتیاز را در بین همه دارد – یک مرگ شخصیت آن شخصیت را برای همیشه حذف می کند. اما اگر بتوانید بدون تسلیم شدن در برابر هیچ یک از باس‌های هیولایی Diablo IV، عجله کنید، می‌توانید BattleTag خود را برای همیشه جاودانه کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/the-first-1000-diablo-4-players-to-hit-level-100-on-hardcore-will-be-immortalised-on-a-giant-demon-statue

“فکر می کنی می توانی مرگ را فریب بدهی؟” بلیزارد در یک توییت (در زیر) پرسید. “در حالت هاردکور به سطح 100 برسید و #Diablo4Hardcore را با اثبات اینکه نام کاربری خود را روی مجسمه لیلیت جاودانه کنید، توییت کنید.”

برداشت‌های بتای IGN از Diablo IV گفت: «با تمرکز بر کلاس‌های Druid و Necromancer در آخر هفته دوم بتا، این کلاس برای بیشتر از کسانی که مایل به خرید یک ساندویچ مرغ نامقدس هستند، بیشتر از همیشه متقاعد شده‌ام که این اقدام جهنمی RPG در مسیر ارائه چیزی واقعا خاص است.»

فکر می کنید می توانید مرگ را فریب دهید؟

مسابقه از زمانی که دسترسی اولیه Diablo V در 1 ژوئن راه اندازی می شود آغاز می شود و با جمع آوری 1000 نام اول یا تا 1 سپتامبر اگر کمتر از 1000 بازیکن به این نقطه رسیدند، پایان می یابد.

از 1 ژوئن شروع کنید. pic.twitter.com/pvVLZNPgx8

– دیابلو (@Diablo) 26 مه 2023

حالت هاردکور Diablo IV اکنون دارای ریسک‌های بالاتری نیز است – 1000 بازیکن اول را جاودانه می‌کند تا با اضافه کردن نام‌هایشان به مجسمه لیلیث به سطح 100 برسند.

پیشنهاد محدود به 1000 نفر اول است، محدودیت ها اعمال می شود: https://t.co/TLWxZwG0aQ

بخوانید:   پادکست IGN UK 703: بهترین های سال 2023 تاکنون