اوه نه، Daedalic در حال کار بر روی یک بازی دیگر ارباب حلقه ها – WGB، Home of AWESOME Reviews است.

The Lord of the Rings: Gollum تا کنون یک فاجعه بوده است و بدترین بازی سال را که در Opencritic و Metacritic نقد شده است، تبدیل کرده است. من آن را در کتابخانه Steam خود دارم و خودم قصد دارم آن را بررسی کنم، اما پس از مرور نظرات مختلف افراد دیگر، ممکن است تصمیم بگیرم عقلم را دست نخورده نگه دارم، بسیار از شما متشکرم.

انتشار آنقدر بد پیش رفت که Daedalic مجبور شد با انتشار توییتر پاسخ دهد.

Daedalic گفت: «ما می‌خواهیم صمیمانه به خاطر تجربه‌ای که بسیاری از شما با The Lord of Ring: Gollum داشته‌اید، پس از انتشار آن عذرخواهی کنیم.

ما اذعان داریم و عمیقا متأسفیم که این بازی انتظاراتی را که برای خودمان یا جامعه اختصاص داده شده خود تعیین کرده بودیم برآورده نکرد. لطفا پوزش صمیمانه ما را برای هر گونه ناامیدی که ممکن است ایجاد کرده باشد بپذیرید.»

متأسفانه ممکن است عذرخواهی خیلی دیر باشد زیرا مانند خود حلقه. به نظر می رسد که ایفای نقش گولوم تأثیر فاسد کننده ای دارد که قربانی را سایه ضعیفی از خود قبلی خود می گذارد.

حتی گولوم از این خبر کمی شوکه به نظر می رسد.

اما به نظر می رسد که آنها در حال حاضر پروژه دوم ارباب حلقه ها را در دست ساخت دارند که قرار است در سال 2024 منتشر شود. از طریق یک وب سایت آلمانیتوسط Com_Raven در Reddit مورد توجه من قرار گرفت) که Daedalic اشاره کرد به عنوان یارانه ای توسط دولت آلمان درج شد برای کمک به توسعه دومین بازی ارباب حلقه ها، با اسم رمز “این جادو است”. شلوار جادویی، شاید.

بخوانید:   رئیس پلی استیشن می گوید که سایر ناشران از Xbox Game Pass خوششان نمی آید

لیست پروژه را توصیف می کند بنابراین: “Daedalic در حال کار بر روی پروژه جدیدی است که بازیکن را به دنیایی سرسبز پر از موجودات افسانه ای و جادو منتقل می کند. داستانی را از منظر شخصیتی روایت می کند که قبلاً هرگز گفته نشده است. بازیکن مناطق کاملا جدیدی را کشف می کند و در محدوده نقش خود و توانایی های خود بر رویدادهای جهان تأثیر می گذارد. او به روش خود سعی می کند بر روند امور تأثیر بگذارد و سرنوشت جهان را تغییر دهد. هدف این پروژه طرفداران مشتاق داستان فانتزی و ژانرهای اکشن ماجراجویی سه بعدی در سراسر جهان است.

بر اساس همین فهرست، یارانه ای بالغ بر 2.03 میلیون یورو به این شرکت اعطا شده است.

صادقانه بگویم، با توجه به استقبال بد منتقدان و عموم مردم از Gollum، این واقعیت که Daedalic در حال کار بر روی یک بازی دوم است، بیشتر شبیه یک تهدید است.

امیدواریم، Daedalic بتواند واقعاً این فاجعه را برگرداند و چیزی بسازد که شایسته یکی از بهترین سریال‌های فانتزی تا کنون باشد، یا در صورت عدم موفقیت، ممکن است آنها بتوانند یک سیم کارت سرگرم‌کننده به ما بدهند که در آن به عنوان یک هابیت در حال اجرای یک تخت خواب و صبحانه و صبحانه دوم بازی می‌کنید؟

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/27/oh-no-daedalic-is-working-on-another-lord-of-the-rings-game/