ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت در دیزنی پلاس پخش خواهند شد، اما چه زمانی؟

و اگر ترجیح می دهید به طور کامل از تئاتر صرف نظر کنید، زمان زیادی برای انتظار نخواهید داشت. (در اینجا نحوه و مکان تماشای همه فیلم های ایندیانا جونز به ترتیب در حین تماشای شما آمده است.)

ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت کی به دیزنی پلاس می آیند؟

دیزنی معمولاً یک بازه زمانی 45 تا 90 روزه بین اکران گسترده در سینما و اولین نمایش در سرویس پخش دیزنی پلاس اتخاذ می کند. Black Panther: Wakanda Forever، Ant-Man and the Wasp: Quantumania، و Guardians of the Galaxy Vol. 3 همه آنها به سرعت وارد شدند (یا پیش بینی می شود که به سرعت وارد شوند) حدود سه ماه پس از نمایش آنها در سینماها.

اگر تغییری در سیاست دیزنی در مورد تأخیر پخش جریانی ایجاد نشود، این امر باعث می شود شماره گیری سرنوشتبسته به عملکرد باکس آفیس فیلم، در پایان سپتامبر یا در ماه اکتبر در دیزنی پلاس منتشر می شود. مدت کوتاهی قبل از آن، برای اجاره یا خرید دیجیتالی در فروشندگان VOD مانند آمازون، Apple TV و Vudu در دسترس خواهد بود.

آیا ایندیانا جونز و Dial of Destiny به پارامونت پلاس خواهند آمد؟

این آخر هفته، هریسون فورد در فینال خود بازمی گردد نهایی بیرون رفتن در نقش دکتر هنری والتون جونز ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت، در کنار فیبی والر-بریج و مدز میکلسن. خوب، اگر به طور اتفاقی در جشنواره فیلم کن بودید، می توانستید آن را در ماه مه ببینید، اما اگر به طور منظم تماشاگر تئاتر هستید، اکنون وقت شماست.

بخوانید:   هی احمق شاید توسعه دهندگان Battlefield 2042 را اذیت نکن

ممکن است یک جستجوگر باهوش قبلاً کشف کرده باشد که هر چهار فیلم قبلی ایندیانا جونز در پارامونت پلاس در دسترس هستند. متاسفانه، شماره گیری سرنوشت بعید است که برای اولین بار در این سرویس عرضه شود، زیرا برخلاف نسخه های قبلی آن که قبل از خرید لوکاس فیلم توسط دیزنی ساخته شده بودند، توسط پارامونت پیکچرز توزیع نمی شود.

منبع: https://www.polygon.com/23778489/indiana-jones-dial-destiny-watch-online-disney-plus-stream-release-dateمنبع: https://www.polygon.com/23778489/indiana-jones-dial-destiny-watch-online-disney-plus-stream-release-date