این آخر هفته همه ما چه بازی می کنیم؟

مغز من هنوز کمی از انونس-o-ramas و ووف شب پنجشنبه کمی شکسته است، ما با پخش استریم های مایکروسافت، استارفیلد و PC Gaming Show در یکشنبه شب نیز به سراغ آن می رویم. لطفا یک جعبه چوبی سرد و زیبا برای من آماده کنید. به هر حال! بازی‌های آینده را فراموش کنید، کدام بازی‌های کنونی را این آخر هفته بازی می‌کنید؟ اینجا چیزی است که ما روی آن کلیک می کنیم!

آلیس بی
چند دموی جالب در اطراف و در مورد، بنابراین من قصد دارم نگاهی به Lies Of P بیاندازم. من همچنین قصد داشتم Loop Hero را برای سنین خونین ارائه دهم، زیرا همه به من گفتند که وقتی منتشر شد عالی بود و من هرگز به آن رسید همچنین، من تقریباً Glass Masquerade 3 را تمام کرده‌ام. زیبا بود (اگرچه فکر می‌کنم هنوز 2 مورد دیگر را دوست دارم).

آلیس0
اگرچه هنوز هم آرزو می‌کنم که سالن‌های عذاب چیزهای بیشتری از دیابلو قرض می‌گرفتند، اما این بازی Vampire Survivors جایی است که من این آخر هفته روی اسکلت‌ها کلیک می‌کنم.

اد
در ایالات متحده آمریکا برای بازی های ویدیویی Jamboree است.

هایدن
ببین، این Diablo 4 بیشتر است. من تمام هفته آن را بازی کردم، تمام هفته در مورد آن نوشتم، و تمام هفته به آن فکر نکردم. Diablo 4. آیا باید بروم بیرون؟ شاید! اما من همچنین دیدم که هشدارهای رعد و برق در سراسر بریتانیا وجود دارد، بنابراین من باید با یک فنجان در یک دست در داخل باشم و با دست دیگرم بر روی هرزنامه کلیک کنم.

جیمز
هفته پیش بازی After Us را شروع کردم، بلافاصله آن را دوست نداشتم، سپس آن را دوست داشتم، سپس به طور کامل آن را متوقف کردم. بدیهی است که این دستور احمقانه ای برای انجام کارها است، بنابراین من این آخر هفته به آن باز خواهم گشت، به شرطی که در میان همه وبلاگ های زنده وقت داشته باشم.

بخوانید:   Friday The 13th قبل از حذف از فروش، همه بازیکنان را به حداکثر سطح می رساند

کاترین
من این آخر هفته بازی «چند کنفرانس notE3 را می‌توانید تماشا کنید بدون اینکه از جمجمه خود خسته شوید» را بازی می‌کنم. شما هرگز نمی دانید. شاید بیشتر زلدا را بازی کنم تا کمی خودم را خوب کنم. کمی به خودم هدیه بده

لیام
دور!


پینوکیو در اسکرین شات Lies of P به خشونت روی می آورد.

اولی
من بیشتر تعطیلات آخر هفته‌ام را به رومینگ در لندن می‌گذرانم، اما زمان کمی که برای بازی کردن دارم، آن را با نسخه‌ی نمایشی Lies Of P پر خواهم کرد. به غیر از Nightingale، این احتمالاً بازی‌ای است که امسال برای آن بسیار هیجان‌زده بودم، و بعد از یک ساعت با نسخه نمایشی… فکر می‌کنم عاشق شده‌ام. مدام باران می بارد. من دائماً توسط سگ های مکانیکی پاره می شوم. نوار بارگیری بینی پینوکیو است. GOTY.

راشل
این آخر هفته به دلیل آب و هوای خوب برای شادی و نشاط بیرون خواهم رفت، اما مطمئن هستم که وقت آن را پیدا خواهم کرد تا در یک دسته از دموهایی که در Wholesome Direct هایلایت شده اند، در آخر این هفته وارد شوم. برخی از دموها در حال حاضر در Steam به صورت زنده هستند، مانند سیم کارت قطار زرق و برق دار Station To Station، بنابراین من با آن شروع می کنم و ببینم چه چیز دیگری علاقه من را جلب می کند.

ربکا
من این آخر هفته را با خانواده می گذرانم، بنابراین احتمالاً زیاد با کارت بازی نمی کنم – که صادقانه بگویم، برای من خوب است، زیرا ما در میانه سه هفته آب و هوای سالانه خود هستیم و ترجیح می دهم بیرون باشم. حداکثر استفاده از آن ماه‌های اوج تابستان واقعی جولای و آگوست تمایل به ابری بیش از حد انتظار دارند، بنابراین من قصد دارم تا زمانی که طول می‌کشد از آفتاب لذت ببرم. اما در شرایطی که هشدارهای شدید رعد و برق ثابت شود، حالت فیلم The Quarry را برای سرگرم کردن مردم آماده کرده ام.


اما شما، خواننده عزیز، این آخر هفته چه بازی می کنید؟

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/what-are-we-all-playing-this-weekend-240