این آخر هفته چی بازی میکنی؟

این آخر هفته روز یادبود در ایالات متحده است، به این معنی که مردم در ایالات متحده یک روز اضافی برای انجام هیچ کاری در صورتی که حال و هوای آنها را تحت تاثیر قرار دهد، دریافت می کنند.

روز تزئین، همانطور که در ابتدا نامیده می شد، پس از پایان جنگ داخلی به افتخار سربازانی که جان باختند، کنار گذاشته شد. با گذشت سالها، این روز به روز یادبود تبدیل شد که اکنون یک تعطیلات فدرال است. اساساً، این روزی است که ما از اعضای کشته شده ارتش جشن می گیریم.

اما این یک آخر هفته کاملاً رسمی نیست. بسیاری از مردم همچنین با داشتن غذای آشپزی و دیگر گردهمایی ها جشن می گیرند. اگر از من بپرسید، با وجود اینکه هنوز کمی سرد است، آخر هفته است که بسیاری از استخرها برای تابستان باز می شوند.

دوشنبه همچنین یک تعطیلات بانکی در بریتانیا است، بنابراین فقط ایالات متحده یک تعطیلات آخر هفته طولانی ندارد.

برنامه آخر هفته شامل ملاقات با دوستان و خانواده، باغبانی، و خوردن مقدار زیادی سالاد سیب زمینی، همبرگر و لوبیا پخته است. برخی از ما حتی ممکن است یک یا دو آبجو بخوریم. اما ما هم بازی خواهیم کرد. در اینجا چیزی است که ما این آخر هفته بازی می کنیم:

Street Fighter 6 جهنمی به نظر می رسد – بیایید این را از ابتدا روشن کنیم.

کانر ماکای، نویسنده کارکنان – Street Fighter 6، Honkai: Star Rail

این آخر هفته من قصد دارم سعی کنم در نهایت مدتی در آن غرق شوم استریت فایتر 6 نسخه ی نمایشی. من قبلاً برای چندین رویداد و تورنمنت در دنیای واقعی ثبت نام کرده ام، باید کمی وقت بگذارم. در غیر این صورت، خودم را خجالت می کشم و تام مرا مسخره می کند.

بخوانید:   اسکیت در حال انجام تست بازی کنسول است زیرا EA هزاران اطلاعات جدید را به اشتراک می‌گذارد

علاوه بر این، من هنوز در حال بازی هستم هنکای: راه آهن ستاره. این بسیار مناسب است، و در حالی که من در مورد تراکنش‌های خرد محتاط هستم، اما توانسته‌ام راه خوبی برای آن داشته باشم، بدون اینکه پولی را شکست دهم.

کنترل یک کهنه سرباز قدرتمند استرنگارد را به همراه جمجمه سروو وفادارش در دست بگیرید و در دنیای Warhammer 40K فرو بروید.

جیم ترینکا، تهیه کننده ویدیو – Warhammer 40,000: Boltgun

زلدا عالی است، درست است؟ واقعاً، سؤال GOTY برای امسال حل شده است. همانطور که Starfield ممکن است خوب باشد (و من متقاعد شده‌ام که عالی خواهد بود)، تصور شرایطی که Skyrim in Space بتواند مانند Tears of the Kingdom خلاقانه و شوخ‌آمیز باشد، دشوار است. و قطعاً آنقدر محکم و بدون اشکال نخواهد بود.

با این حال، حتی وقتی دفتر شما Hyrule است، همچنان دفتر است. بنابراین من ناامید هستم که تعطیلات آخر هفته ام را صرف چیزی در مورد دورتر از Zelda کنم که از نظر هنری ممکن است.

خوشبختانه برای من، همزمان با انتشار اخیر است Warhammer 40,000: Boltgun، یک تیرانداز مهیج به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل درباره اینکه مردی بسیار بزرگ با زره بسیار بزرگ است که در اطراف کهکشان قدم می زند و عدالت بی نهایت امپراطور را از طریق سرب داغ پخش می کند. مانند هر چیز 40k، آن را با صدای بلند، گنگ، زرق و برق دار، و بیش از حد وقیح است. بله: تقریباً همه چیزهایی که TotK نیست.

هی، تغییر به خوبی تعطیلات است، درست است؟

اگر به آن نیاز دارید کمکی در اینجا آورده شده است.

کلسی رینور، نویسنده راهنما – Zelda: Tears of the Kingdom

این آخر هفته به جز خوابیدن هیچ برنامه ریزی زیادی ندارم. با این حال، اگر بتوانم به بیرون بروم و کمی آفتاب بگیرم.

بخوانید:   یوتیوب‌بر محبوب Zelda از نینتندو درخواست می‌کند که او را تنها بگذارد

جدا از خوابیدن و خوردن مقداری ویتامین D، احتمالا بیشتر بازی خواهم کرد Zelda: Tears of the Kingdom. این یک بازی دنج است، و من چیزهای جانبی زیادی برای انجام دادن دارم که در مورد آنها هیجان زده هستم. هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که من هنوز کشف نکرده ام، و این عالی است.

این به نظر می رسد که واقعا سرگرم کننده خواهد بود!

استفانی نانلی-جکسون، سردبیر خبر – Cat Quest، Cat Quest 2

این آخر هفته، من برای مدتی با خانواده وقت می گذرانم، و چند نفر از دوستانم برای خوردن مقداری از سنگریای معروف من می آیند. من همچنین قصد دارم از یکی از کتاب های آشپزی بازی که در اختیار دارم مقداری غذا درست کنم. من قصد دارم آن را در یک مقطع زمانی به یک ویژگی تبدیل کنم (اگر مردم علاقه مند هستند)، بنابراین این فضا را تماشا کنید. من همچنین قصد دارم حیاط جلویی را با کاشت میزبان های عظیمی که به نظر می رسد متعلق به یک جنگل و تکه ای از لیریوپ هستند، محوطه سازی کنم. اوقات خوش.

به غیر از این، من قصد دارم بازی کنم تلاش گربه و سپس به سمت تلاش گربه 2. اعلامیه این هفته Cat Quest: Pirates of the Prribean این هفته به من یادآوری کرد که من صاحب دو بازی اول در Steam هستم و هنوز آنها را بازی نکرده ام – چیزی که هر کاربر استیم می تواند با آن ارتباط برقرار کند.

Cat Quest به Diablo با گربه ها تشبیه شده است، و دومین سفر به نسخه اصلی با جادوها، سلاح های بیشتر، مکانیک سوئیچ شخصیت و همکاری محلی گسترش می یابد. هر دوی آنها در Steam بسیار مثبت ارزیابی شده اند، بنابراین من قصد دارم آنها را امتحان کنم.

بخوانید:   GFN پنجشنبه: 7 بازی جدید در GeForce NOW

این برای ما یک پوشش است. در آخر هفته طولانی چه می کنید؟ برنامه ای برای انجام هر بازی دارید؟ به ما اطلاع دهید! ما دوست داریم از شما بشنویم.

منبع: https://www.vg247.com/what-are-you-playing-this-weekend-65