این بازی‌های PS4 را قبل از پایان مجموعه PlayStation Plus Sony دریافت کنید

به جای ساخت یک فیلم جدید برای اکران در کنار فیلم سونی جغجغه و چنگال ویژگی انیمیشنی در سال 2016، Insomniac وظیفه داشت بازی اصلی را برای PS4 بازسازی کند و این کار را انجام داد. همیشه موفق شدن اگر به دنبال بازی هستید جغجغه و چنگال از همان ابتدا، جایی بهتر از انتشار مجدد 2016، با عنوان ساده برای شروع وجود ندارد جغجغه و چنگال.

این بازی نه تنها به این دلیل که به معنای واقعی کلمه در کنسول‌های دیگر در دسترس نیست، بلکه به این دلیل است که یک برداشت احمقانه و ترسناک از فرضیه کلیشه‌ای «نوجوانان در یک کابین در جنگل» است که می‌تواند ترس مشروعی را از آن خارج کند. با این حال، این بدان معنا نیست که بازی کامل است. برخی از مشکلات سرعت دارد، و رویدادهای سریع آن شما را ناامید می کند وقتی شخصیتی که دوست دارید تبر می شود. اما بازیگران پر ستاره آن یعنی پیتر استورمار، رامی ملک و هیدن پانتییر به دردشان نمی خورد. با وجود اینکه تقریباً 8 سال پیش منتشر شد، وقتی به تلویزیون 4K متصل هستید، در PS5 عالی به نظر می رسد. –CF

اتان وینترز اسلحه خود را به سمت دشمنی که در بازی Resident Evil 7: Biohazard می‌خواهد او را بخورد شلیک می‌کند.

تصویر: Capcom از طریق Polygon

مقابله با یک دشمن بسیار بلند در Bloodborne

تصویر: FromSoftware/Sony Interactive Entertainment

بنا به دلایلی، پلی استیشن سونی همیشه کنسولی برای بازی‌های مبتکرانه و سرنوشت‌ساز با گرافیک مرزی بوده است. یکی از بهترین های موجود است تا سحر، یک بازی ترسناک بقا از بازی Supermassive Games.

تا سحر در حال حاضر در کاتالوگ بازی سونی PS Plus برای مشترکین Extra و Premium و برای 19.99 دلار تنهایی.

بخوانید:   The Bunker ممکن است ترسناک ترین بازی ترسناک امسال باشد

منبع: https://www.polygon.com/what-to-play/23683607/playstation-plus-collection-ps4-ps5-best-gamesتا سحر

تصویر: Supermassive Games/Sony Interactive Entertainment