این بازی پوکمون سال‌ها بود که تاکنون گم شده بود

بازی‌های پوکمون گمشده که نمی‌توانید بازی کنید… هنوز

پس از تکمیل یک تور (که می توانید هر چند بار که می خواهید تجربه کنید)، می توانید به چندین گالری مختلف با موضوع مناطق مختلف موجود در آن زمان بروید: کانتو، جوهتو و هوئن. همچنین می‌توانید از یک دفتر مجازی Game Freak دیدن کنید، که به شما امکان می‌دهد با نسخه‌های NPC توسعه‌دهندگان بازی «چت» کنید و اطلاعات داخلی درباره آن را دریافت کنید. الماس و مروارید. (این امر سپس منجر به به برخی اطلاعات نادرست، مانند استارترهای نسل 4 که از نوع جنگی، تاریکی و روانی هستند.)

اولین حمله من به دنیای پوکمون در کودکی بازی های نسل 3 بود، پوکمون روبی و یاقوت کبود. بنابراین شنیدن پروژه جدیدی که توسط گروهی از حافظان بازی های ویدیویی رهبری می شود، برای من بسیار خوشحال کننده بود که برای بازیابی یک مرورگر وب گمشده کار می کنند. پوکمون بازی که در زمان انتقال از Gen 3 به Gen 4 منتشر شد. این بازی است باغ پوکمون، یک بازی فلش با اتصال چند نفره، مینی گیم ها، و کلی چیزهای مهم در پشت صحنه مانند هنر توسعه و مصاحبه.

تیم در حال بازسازی باغ پوکمون تجربه زیادی دارد، اخیراً برخی از گمشده های دیگر را بومی سازی کرده است پوکمون بازی ها، مجموعه ای از Pokemon Mystery Dungeon بازی هایی که فقط بر روی Wii در ژاپن منتشر شده اند. با این حال، بازسازی یک بازی فلش فرآیند بسیار متفاوتی است، و چیزی که طبق ویدیو، نیاز به حمایت زیادی از جامعه دارد.

این اصل اصلی است باغ پوکمون. چند تورنمنت مینی‌گیم وجود داشت که می‌توانستید برای به دست آوردن پول نقد درون بازی برای شکلک‌ها و غیره بازی کنید، و کابینت‌های آرکید پر از مینی‌گیم‌های دیگر که می‌توانید برای کسب امتیاز بالا در آن رقابت کنید. این یک بازی فلش مرورگر وب بود که در ژاپن منتشر شد، نه بیشتر چیزی کمتر اما قابل توجه است زیرا تا به حال، بازی به زمان باخته بود.

بازسازی یک بازی از پایه

این بازی فلش تقریباً 15 ساله ظاهراً به عنوان یک کمپین مبتنی بر وب برای جلب توجه بیشتر به پوکمون فرنچایزی که در آن زمان از کاهش فروش رنج می برد. (این روزها که نسخه های جدید منتشر شده اند، تصورش سخت است به طور مداوم برخی از پرفروش ترین بازی های نینتندو در تمام دوران هستند.) باغ پوکمون حتی طول عمر نسبتاً سالمی داشت و حدود دو سال قبل از بسته شدن دائمی باز ماند. برای یک بازی فلش که برای بازاریابی در نظر گرفته شده است، به نظر می رسد قابل توجه است، اما این بازی در واقع مقدار مناسبی گوشت روی استخوان های خود داشت.

چیست باغ پوکمون؟

متأسفانه من خودم کامپیوتر قدیمی ندارم که بتواند کار کند باغ پوکمون، اما در فرصتی که انجام می دهید، شاید بتوانید خود را در بخش جالبی محکم کنید پوکمون تاریخ. در همین حین، تقویمم را پاک می کنم و منتظر روزی هستم که بتوانم یک عرفانی را برنامه ریزی کنم پوکمون تور

منبع: https://kotaku.com/this-pokemon-game-had-been-lost-for-years-until-now-1850512317