این برای بازنگری در پیش‌سفارش بازی‌ها | نقطه روشن

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/its-to-rethink-pre-ordering-games-spot-on/1100-6514773/?ftag=CAD-01-10abi2f

پس از ظهور رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های سرویس زنده، با عدم قطعیت در مورد زمان عرضه یک بازی (و زمانی که به چه شکلی خواهد بود)، و پاداش‌های بیشتر و بیشتر برای پیش‌سفارش که ارزش سختی شما را ندارند، پول نقد به دست آورده‌ایم، ما شروع به بازنگری در روش خرید بازی‌ها کرده‌ایم – و فکر می‌کنیم شما هم باید این کار را انجام دهید. در اپیزود این هفته Spot On، لوسی و تامور درباره اینکه چرا پیش‌سفارش بازی‌ها آنطور که فکر می‌کنید برای مصرف‌کننده نیست، و همچنین راه‌هایی برای نشان دادن حمایت خود به توسعه‌دهندگان که به پول نقد و عدم اطمینان کمتری نیاز دارند، بحث می‌کنند.

20 سال پیش، چیزی غیرقابل انکار هیجان انگیز در مورد به دست آوردن چند دلار، رفتن به فروشگاه بازی محلی خود و ثبت پیش سفارش برای ورودی بعدی در سری مورد علاقه خود وجود داشت. با این حال، این روزها نمی توانیم کمی بیشتر احساس تردید کنیم. هر سال که می گذرد، تبلیغات و بازاریابی در مورد بازی ها شدیدتر می شود، و اگرچه ممکن است به راحتی درگیر همه چیز شوید، درک اینکه 70 دلار برای بازی ای خرج کرده اید که انتظارات شما را برآورده نمی کند چندان آسان نیست.

Spot On یک برنامه خبری هفتگی است که جمعه ها پخش می شود و در آن Tamoor Hussain سردبیر GameSpot و لوسی جیمز تهیه کننده ارشد درباره آخرین اخبار بازی ها صحبت می کنند. با توجه به چرخه اخبار بسیار پویا و بی پایان صنعت عظیم بازی های ویدیویی، همیشه چیزی برای صحبت در مورد آن وجود دارد، اما برخلاف بسیاری از برنامه های خبری دیگر، Spot On به طور عمیق به یک موضوع واحد می پردازد و نه خلاصه کردن همه اخبار. Spot On هر جمعه پخش می شود.

بخوانید:   عناوین روزنامه‌های جهان؛ کمک‌های سازمان ملل با تاخیر به سوریه رسید