این مجموعه گران قیمت Last Of Us Part II باورنکردنی به نظر می رسد

استودیو پرایم 1

شرکت کلکسیونی Prime 1 Studio دو مجسمه را منتشر می کند که به طور جداگانه از هر دو شخصیت به فروش می رسد. یکی شامل ابی با تکه‌های بازوی قابل تعویض است که تفنگ دستی، چکش یا کوکتل مولوتف را در دست دارد (که مشخصاً نمی‌تواند از آن‌ها استفاده کند. The Last of Us قسمت دوم). سومین مورد را فقط در صورتی می توانید دریافت کنید که نسخه جایزه مجسمه را از وب سایت شرکت خریداری کنید. مجسمه دیگر الی را نشان می‌دهد و او را با تفنگ ساچمه‌ای در اطراف یک طاق نما می‌چرخاند، اما در زمان نگارش این مقاله برای پیش‌سفارش در دسترس نیست. هنگامی که هر دو مجسمه در کنار یکدیگر قرار می گیرند، صحنه رویارویی دو قهرمان داستان را بازسازی می کند. حداقل چیزی که بازیکن را مجبور می کند الی را در اینجا خفه کند، وجود ندارد. ارتفاع نیمی از ابی حدود 22 اینچ است، بنابراین مجسمه‌ها هر دو بسیار بزرگ هستند. قبل از اینکه امید خود را به دست آورید، مطمئن شوید که فضای قفسه ای برای آن دارید.

Oshi No Ko یکی از انیمه های اولیه سال است

تصویری برای مقاله با عنوان 2000 دلار مجموعه مجسمه‌های Last Of Us Part II یکی از بهترین مبارزات بازی را بازسازی می‌کند.

منباور نکردنی به نظر می رسد، اما من یک هستم آخرین نفر از ما سوپرفن، و من حتی نمی توانم هزینه ای که برای تهیه مجموعه کامل لازم است را توجیه کنم. قیمت مجسمه ابی به تنهایی 1099 دلار است، به این معنی که هر زمان که استودیو Prime 1 آن را برای پیش‌سفارش قرار دهد، مجسمه Ellie تقریباً به همان اندازه قیمت خواهد داشت. من قبلاً 2000 دلار برای کپی گیتار الی پرداخت کردم زیرا یک بیماری همه گیر در حال رخ دادن بود و من با پولی بیشتر از آنچه باید به آن اعتماد می کردم در خانه ام گیر کرده بودم و این قبل از نقل مکان به یکی از گران ترین شهرهای جهان بود. . اما اگر می خواهید مجسمه ابی را به تنهایی یا به عنوان آمادگی برای قرار دادن آن و مجسمه الی در کنار یکدیگر بخرید، شروع به شمردن سکه های خود کنید و به ادامه مطلب بروید. سایت Prime 1 Studio.

چه آن را دوست داشته باشید چه از آن متنفر باشید، سومین روز ابی به پایان می رسد The Last of Us قسمت دوم یکی از خاطره انگیزترین لحظات دنباله است. در حین بازی در نقش ابی، شخصیت دوم مخفی بازی، بازیکن مجبور می شود در یک تئاتر سیاتل با قهرمان قدیمی الی وارد درگیری بی رحمانه شود. اگر دوست دارید هر بار که به قفسه خود نگاه می کنید این لحظه شدید را دوباره تجربه کنید، یک مجموعه مجسمه فوق العاده گران قیمت در راه است که صحنه را بازسازی می کند. اگر مایل به پرداخت یک زن و شوهر بزرگ هستید، این است.

بخوانید:   بررسی Aliens: Dark Descent: The Prometheus of RTS