این مهیج علمی تخیلی انفجاری را قبل از ترک نتفلیکس تماشا کنید

Disney Plus و Hulu تنها خدمات پخش جریانی نیستند ریختن محتوا در هفته آینده. ایلنگ: تیپ گرگ انتظار می رود روز سه شنبه، 23 می، نتفلیکس را ترک کند. این مایه تاسف است، نه تنها به این دلیل که فیلم علمی تخیلی اکشن سیاسی یکی از بهترین فیلم های نتفلیکس است، بلکه به این دلیل که تا زمان نوشتن این مقاله، هیچ راه دیگری برای خرید وجود ندارد. اجاره کنید یا فیلم را در ایالات متحده پخش کنید.

عرضه شده در کره جنوبی در سال 2018، ایلنگ: تیپ گرگ است من شیطان را دیدم اقتباس کارگردان کیم جی وون از فیلم انیمیشن هیرویوکی اوکیورا و مامورو اوشی در سال 1999 جین رو: تیپ گرگو مدت کوتاهی پس از نمایش آن به سرعت توسط نتفلیکس خریداری شد. در سال 2029، ایلانگ ایم جونگ کیونگ (گنگ دونگ وون) را دنبال می کند، یکی از اعضای یک نیروی پلیس نظامی که وظیفه سرکوب شورش ناشی از اتحاد قریب الوقوع کره شمالی و جنوبی در پی یک رکود اقتصادی فاجعه بار را دارد.

جونگ کیونگ که پس از مشاهده مرگ یک بمب‌گذار انتحاری متزلزل شده، سعی می‌کند به خواهر بمب‌گذار (هان هیو جو) نزدیک‌تر شود تا بفهمد آیا او هم برای هموطنان خواهرش کار می‌کند یا نه، و وجدان خود را آرام کند. جون کیونگ به سرعت خود را در قلب گرداب درگیری‌های سیاسی بیزانسی می‌بیند و مجبور می‌شود انتخاب کند که به عنوان عضوی از بریگاد گرگ به جنگ ادامه دهد یا به امید زندگی بهتر با زن فرار کند.

گنگ دونگ در نقش ایم جونگ کیونگ در زرهش که یک تپانچه در دست دارد در ایلانگ: تیپ گرگ برنده شد.

عکس: چو وون جین/نتفلیکس

برخلاف دیگر اقتباس‌های لایو اکشن انیمه محبوب مانند 2017 روح در پوسته یا سال 2009 تکامل اژدها، ایلنگ: تیپ گرگ یکی از معدود اقتباس‌های ارزشمندی است که توانسته استانداردهای تعیین شده توسط پیشینیان خود را برآورده کند. در حالی که تقریباً به اندازه غمگین و مالیخولیایی نیست جین رو، ایلانگ با درگیری‌های آتش‌سوزی شدید، صحنه‌های اکشن تپنده نبض نزدیک، و جلوه‌های عملی و طراحی لباس‌ها، به‌ویژه در لباس‌های زرهی تزیین شده با ماسک گاز ترسناک تیپ، بیش از آن را جبران می‌کند. این کمتر فیلمی است که جایگزین اصلی Okiura شود، زیرا یک قطعه همراه با آن است، فیلمی که خاصیت ارتجاعی و طنین ماندگار ماده اصلی خود را نشان می دهد.

ایلنگ: تیپ گرگ به بیش از 80 نسخه اصلی نتفلیکس که از آن زمان تاکنون پیوسته اند می پیوندد سکو را ترک کرد. برخی از آنها اکنون در سایر خدمات پخش جریانی یا برای اجاره یا خرید دیجیتال در دسترس هستند. سایرین به صورت قانونی در ایالات متحده برای تماشا در دسترس نیستند.

تماشا کردن ایلنگ: تیپ گرگ در نتفلیکس تا زمانی که می توانید، و زمانی که در نتفلیکس هستید، بررسی کنید جین رو: تیپ گرگ، در حال حاضر در Crunchyroll و Tubi با تبلیغات پخش می شود.

منبع: https://www.polygon.com/2023/5/21/23730297/netflix-sci-fi-movie-illang-wolf-brigade-thriller-watch-leaving-streaming-anime-adaptation

بخوانید:   آزمون آیین نامه رانندگی آنلاین با جواب قبولی ۱۰۰٪