این هفته «در استودیوی NVIDIA» معبد پنهان Itzamná را کاوش کنید

میلان هر زاویه دوربین را بررسی کرد و تنظیمات نوری سفارشی را انجام داد، گاهی اوقات پوشش گیاهی را حذف یا جایگزین کرد تا آنها را با نورپردازی کند. او گفت که او همچنین دارایی‌های رایگان از Sketchfab و جلوه‌های ویژه آب را اضافه کرد تا حال و هوای «ابدیت» به چشمه بدهد.

NVIDIA DLSS فناوری تعاملی درگاه دید را با استفاده از هوش مصنوعی برای ارتقاء فریم‌هایی که با وضوح پایین‌تر ارائه می‌شوند و در عین حال جزئیات فوتورئالیستی را حفظ می‌کند، افزایش داد.

“ساده است: NVIDIA nailed ray tracing.” میلان گفت. و Unreal Engine با کارت های گرافیک NVIDIA و GeForce RTX بهترین کار را می کند.

او سپس با بلوک‌آوت اولیه شروع به نمونه‌سازی، آزمایش و تنظیم عناصر اصلی صحنه در Unreal Engine کرد. این هنرمند اصول صحنه را آزمایش کرد، بلوک ها را با دارایی های صیقلی جایگزین کرد و نور را به کار برد. او هنوز هیچ چیز فانتزی اضافه نکرده است – فقط یک منبع نور برای تقلید از نور طبیعی روز.

مسدود کردن دیوارهای سنگی

Lumen سیستم روشنایی و بازتاب جهانی کاملاً پویا Unreal Engine 5 است که نور واقعی را به صحنه ها می آورد.

یک استاد مشهور باستان شناسی در حال بررسی ویرانه های مایاها است.

سپس، میلان بازار Epic Games را مرور کرد، که مجموعه گسترده‌ای از دارایی‌ها را برای سازندگان Unreal Engine ارائه می‌دهد.

میلان به دنبال معماری وسیع و دقیق و صخره های کنده کاری شده بود که به نظر می رسد قرن ها با افتخار ایستاده اند، شبیه به آنچه که در ایندیانا جونز فیلم ها. هدف این هنرمند برای صحنه اش این بود که مادر طبیعت را به تصویر بکشد که به بشریت یادآوری کند که او بزرگترین است، شروع با یک عکس مقدمه بزرگ با نور مستقیم روی لنز دوربین برای ایجاد فضاهای منفی در کادر، و تداعی کننده آن وحشی. ، بوی خیس سبزه.

بخوانید:   Boltgun' & 'Monster Menu'، به علاوه نسخه های جدید و فروش - TouchArcade

“این وحشی است که شما می توانید با یک GPU GeForce RTX انجام دهید – با استفاده از ردیابی پرتو یا Lumen، محاسبه روشنایی جهانی آنی است، زمانی که ساعت ها طول می کشید. چه روزگاری برای زنده بودن!» – میلان دی

با کامل شدن صحنه، میلان به لطف GPU RTX خود به سرعت رندرهای نهایی را صادر کرد. وی تاکید کرد: هنر تجلی انسان است. “این نیاز به درک و توجه دارد.

این هنرمند افزود: «بسیار آسان است که با نقاشی شاخ و برگ غرق شوید و در اعماق غار گم شوید. سه روز دیگر طول کشید تا پوشش گیاهی کوچکتر را پر کند: درختچه ها، تاک ها، گیاهان، علف و حتی خزه های بیشتری.

او گفت که هنرمند این جهش‌های فناوری را بدیهی نمی‌داند. دی گفت: «من از دورانی هستم که در آن از ما خواسته شد تا جهش دستی انجام دهیم. اکنون منسوخ شده است و لومن باورنکردنی است.

اول از همه، میلان مواد مرجع را جمع آوری می کند. برای این صحنه، هنرمند یک بعدازظهر را صرف ثبت صدها اسکرین شات و ویدیوی کامل از بازی کرد. او روز بعد را در Artstation و Adobe Behance صرف جمع آوری تصاویر و مرتب کردن پروژه های خرابه کرد.

هنرمند سه بعدی میلان دی از بازی ها، فیلم ها، کمیک ها و فرهنگ پاپ الهام می گیرد. او هنگام ایجاد یک صحنه سه بعدی خیره کننده از ویرانه های مایاها از تمام موارد فوق استفاده کرد. معبد پنهان Itzamná، این هفته در استودیوی NVIDIA.

بخوانید:   بازماندگان خون آشام توسط Story Kitchen and Poncle در مجموعه های تلویزیونی انیمیشن ممتاز اقتباس می شوند – TouchArcade

میلان گفت: «به ذهنم خطور کرد که فرهنگ آزتک و اینکا انتخابی عالی برای محیط ویرانه است. محیط های استوایی دارای پوشش گیاهی متنوعی هستند، در حالی که غارها به اندازه کافی عمیق هستند که زیست شناسی و اکوسیستم خود را ایجاد کنند. با وجود دارایی ها، میلان آنها را بر اساس سطح سازماندهی کرد تا یک پالت سه بعدی ایجاد کند.

در زیر، میلان گردش کار خلاقانه خود را که ترکیبی از سرسختی با توانایی فنی است، شرح می دهد.

و برای الهام بیشتر، استودیوی NVIDIA را بررسی کنید حلقه #GameArtChallenge، که شامل نکات برجسته از ورودی های #GameArtChallenge با موضوع بازی ویدیویی ما است.

متعلق به یک موزه است

میلان گفت: «یک روز عصر، داشتم یک بازی ماجراجویی انجام می‌دادم و می‌خواستم این صحنه را تکرار کنم. “اما من می خواستم نسخه من تأثیر زیادی از مایاها داشته باشد.”

NVIDIA Studio را در ادامه دنبال کنید اینستاگرام، توییتر و فیس بوک. دسترسی به آموزش ها در کانال یوتیوب استودیو و به‌روزرسانی‌ها را مستقیماً با عضویت در صندوق ورودی خود دریافت کنید خبرنامه استودیو.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/05/09/unreal-engine-lumen-dlss/

میلان گفت همانطور که می گویند شیطان در جزئیات است.

میلان گفت که صحنه به طرز حیرت آوری داشت بزرگ می شد، اما ASUS ROG Strix Scar 15 او لپ تاپ NVIDIA Studio در حد وظیفه بود GPU GeForce RTX 3080 او رندر شتاب RTX را برای تجسم تعاملی با وفاداری بالا از محیط سه بعدی بزرگ او فعال می کرد.

به سادگی خیره کننده.

میلان به گذشته خود یا کسی که در ابتدای سفر خلاقانه خود بود، توصیه می کرد: “ذهن باز داشته باشید و آموزش پذیر باشید.”

بخوانید:   دنباله شهرسازان پرواز امپراتوری هوابرد با دزدان دریایی آسمان به شما حمله خواهد کرد
هنرمند محیط زیست میلان دی.

یادداشت سردبیر: این پست بخشی از هفته نامه ما است در استودیوی NVIDIA مجموعه‌ای که هنرمندان برجسته را تجلیل می‌کند، نکات و ترفندهای خلاقانه را ارائه می‌دهد و نحوه انجام آن را نشان می‌دهد انویدیا استودیو فناوری گردش کار خلاق را بهبود می بخشد.

نمونه کارها میلان را در ادامه ببینید اینستاگرام.

میلان صحنه خود را با فرمت تصویر دیجیتال HDRI برای بهبود تصاویر و صرفه جویی در فضای فایل روشن کرد و نورهای جهت دار انتخابی را با مه نمایی ارتفاع اضافه کرد. این امر باعث ایجاد چگالی بیشتر در نقاط پایین نقشه و چگالی کمتری در مکان‌های مرتفع شده و به واقع‌گرایی و عمق بیشتری می‌افزاید.

مه ارتفاعی به صحنه سه بعدی واقع گرایی می افزاید.

سپس میلان به دنبال بهترین صخره‌های غار و دیواره‌های صخره‌ای بود که با شرکت Quixel Megascans کالاها را تحویل می‌دادند. میلان روند مسدود کردن حیاط معبد را دوباره بررسی کرد و پس از قرار دادن دارایی های اولیه، دوربین ها را در چندین موقعیت قرار داد. بعد کار سنگین افزودن پوشش گیاهی و سبزی به دیوارهای سنگی بود.

دریافت جزئیات سنگ به درستی.

میلان گفت: «من تکه‌های بزرگی از برگردان‌های خزه را دور تا دور دیوارها قرار می‌دهم که ظاهر و احساسی واقع‌گرایانه می‌دهد. قرار دادن درختان بزرگ و متوسط ​​در بخش قابل توجهی از محیط بدون استفاده از منابع زیاد پر شده است.

پوشش گیاهی با جزئیات پر زحمت اعمال می شود.