این Samsung Pro Plus 512GB Micro SD کمتر از 40 پوند قیمت دارد

کارت‌های حافظه Pro Plus سامسونگ بهترین انتخاب ما برای Steam Deck هستند، بنابراین فکر می‌کنم می‌خواهید بدانید که کارت‌های غول‌پیکر 512 گیگابایتی اکنون به 39.99 پوند در آمازون انگلستان کاهش یافته‌اند و زمان خوبی برای ارتقای فضای ذخیره‌سازی بازی Steam Deck است. اگر قبلا این کار را نکرده اید

این کارت حافظه در تست‌های زمان بارگذاری بازی ما نزدیک به بالای صفحه قرار گرفت، فقط پشت کارت 62 پوند SanDisk Extreme. توانست در کمتر از 11 ثانیه Aperture Science Desk Job را راه اندازی کند، در حالی که Shadow of the Tomb Raider دقیقاً در 16 ثانیه بارگذاری شد. با توجه به اینکه کارت حافظه Extreme فقط نیم ثانیه سریع‌تر است اگر این دو تست را به طور میانگین انجام دهیم، می‌توانم بگویم پرداخت حدود دو سوم قیمت برای چیزی با ضربان قلب یا خیلی آهسته‌تر معامله بسیار خوبی است.

Samsung Pro Plus از نظر سرعت خام نیز عملکرد فوق العاده ای دارد، با حداکثر خواندن 160 مگابایت بر ثانیه و 120 مگابایت بر ثانیه نوشتن. همچنین دارای رتبه A2 برای سرعت‌های تصادفی است، با خواندن تصادفی 4000K IOPS، نوشتن تصادفی 2000K IOPS و نوشتن پایدار 10MB/s.

به طور کلی، Samsung Pro Plus باید عملکرد قوی را در تلفن‌ها، تبلت‌ها، دوربین‌های اکشن، پهپادها و سایر دستگاه‌ها نیز ارائه دهد، در صورتی که همه شما برای ذخیره‌سازی Steam Deck و/یا Nintendo Switch مرتب شده‌اید. این همان کارت حافظه است که برای سالهای آینده مفید خواهد بود، که همیشه خوب است!

شما چه فکر می کنید – اخیراً معاملات کارت Micro SD بسیار زیاد است؟ نه کافی؟! به من اطلاع دهید – و در هفته آینده منتظر معاملات فناوری رایانه شخصی بیشتر باشید!

بخوانید:   The Legend Of Zelda: Tears Of The Kingdom بیش از آنچه انتظار دارید مدیون Garry's Mod است.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/this-samsung-pro-plus-512gb-micro-sd-is-down-under-40