این Tears Of The Kingdom ‘Air Bike’ یک انقلاب را آغاز می کند

اشک پادشاهی دارای تعداد قابل توجهی از آیتم ها و دستگاه هایی است که می توانید با استفاده از Ultrahand آنها را کنار هم قرار دهید. اما همانطور که دوچرخه هوا نشان می دهد، سادگی اغلب کمال است.

منبع: https://kotaku.com/tears-of-the-kingdom-how-make-air-bike-map-underground-1850481187

ساخت دوچرخه بادی در TotK بسیار آسان است، اگرچه ممکن است چند بار تلاش کنید تا همه چیز را مرتب کنید. همانطور که در کانال 2uncle2dane مستند شده است، ابتدا باید یک سطح صاف برای کار پیدا کنید. سپس دو فن و دسته فرمان خود را رها کنید. طرفداران را می توان، در میان بسیاری از مکان های دیگر، در توزیع کننده Zonai در نزدیکی معبد Jirutagumac (که می توانید پیدا کنید) پیدا کنید. در این راهنما ذکر شده است) و میله های فرمان را می توانید در دیسپنسر نزدیک معبد میام پیدا کنید که می توانید در حین فعال کردن آن ها گرفتن تمام قطعات ست زره گلاید.

بیشتر بخوانید: این اشک پادشاهی ترفند پاراگلایدر اساساً به شما امکان می دهد برای همیشه پرواز کنید

اگرچه دوچرخه هوا مورد توجه قرار گرفته است توییتر و TikTok، من برای اولین بار سایت ساخت را در کانال YouTube 2uncle2dane گرفتم، جایی که یوتیوبر بازی Uncle Dane به طور کامل مزایای این ساخت بسیار ساده را توضیح می دهد، به ویژه در مورد “گابلین گلایدراین نیز یک ترفند محبوب بوده و به همان اجزاء نیاز دارد.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ترکیبی شگفت‌انگیز از سیستم‌های کاردستی و فیزیک را نشان می‌دهد. و با قابلیت جدید Ultrahand Link، بازیکنان می‌توانند با استفاده از نیروهای شبیه‌سازی شده مانند وزن و نیروی محرکه، تمام مواردی را که با یکدیگر تعامل دارند ترکیب کنند. این بازی همچنین دارای یک جهان باز عظیم است، بنابراین راه‌های ابداعی جدید برای دور زدن کارآمدتر قطعاً مفید هستند. یکی از جدیدترین محصولات هوشمندی بازیکن، به چیزی بیش از دو فن و یک فرمان نیاز ندارد، که با هم ترکیب شده اند و دقیقاً به شکل درست یک موتورسیکلت هوایی ایجاد می کنند که به شما امکان می دهد بدون سر و صدا در آسمان بچرخید یا از نقطه A به نقطه B برسید. و از آنجایی که اجزای اصلی نسبتاً فراوان هستند، تولید این یک ابزار قابل اعتماد آسان است.

اشک پادشاهیAir Bike در طرح های مشابه بهبود می یابد

نینتندو / 2uncle2dane

هنگامی که همه چیز مونتاژ شد، باید بتوانید به آن بپرید و در کمترین زمان می توانید به راحتی شروع به شناور شدن در اطراف کنید. مانند بسیاری از وسایل با فن های رو به پایین، دوچرخه هوا نیز تمایل به بالا رفتن دارد. خوبه. برای حرکت به جلو، می‌خواهید روی چوب چپ فشار دهید تا آن جریان هوا را به پشت سر خود بفرستید (همانطور که در بسیاری از بازی‌های دیگر هلیکوپتر انجام می‌دهید) و بدون افزایش ارتفاع زیاد، شما را به جلو سوق دهد.

ممکن است بخواهید یک باتری بزرگ را به فن جلویی وصل کنید تا مسافت پیموده شده آن را افزایش دهید. با این حال، توجه داشته باشید که این به نوعی با مرکز ثقل دوچرخه پیچ می شود، به این معنی که در حین حرکت باید کمی اصلاح مسیر را انجام دهید.


و با توجه به اینکه Ultrahanding علم دقیقی نیست، به احتمال زیاد شما با دوچرخه ای مواجه خواهید شد که کمی به چپ یا راست می کشد. جبران آن با تنظیمات ملایم چوب L در حین پرواز بسیار آسان است. اگر دوچرخه شما کمی بیش از حد تهاجمی به طرفین می کشد، قبل از تنظیم جهت، اجازه دهید کمی هوا بخورد. در غیر این صورت، اگر غیرقابل مدیریت باشد، باید دوچرخه را از هم جدا کنید تا آن را تعمیر کنید – و با توجه به اینکه فقط سه تکه است، این کار خیلی آزاردهنده نیست. و اگر توانایی ساخت خودکار بازی را به دست آورده اید، پس از اینکه یک دوچرخه مناسب ساختید، می توانید آن را در لیست علاقه مندی های خود ذخیره کنید تا هر زمان که بخواهید بدون هیچ سر و صدایی آن را تکرار کنید، البته به شرطی که منابع را در اختیار داشته باشید.

همانطور که از ویدیو می بینید، این دستگاه دارای چندین مزیت واضح است: به راحتی واژگون نمی شود. در حمل و نقل Koroks برتری دارد. و حتی اگر یک دانه ی درخشان را به جلوی دوچرخه بکوبید تا مکان را روشن کنید، جستجوی اعماق را بسیار راحت می کند.

سپس می خواهید چرخ دوم خود را بگیرید و آن را به جلوی فرمان بچسبانید، همچنین رو به پایین، اما در ارتفاع کمی بالاتر از فن عقب.

این بازی بسکتبال Arcade-y باعث ایجاد جملات NBA می شود

میله فرمان باید در هوا چسبیده باشد و هنگامی که در نزدیکی آن راه می روید، باید ببینید که فرمان رانده می شود (اگر کاملاً درست قرار نگرفته باشد، ممکن است هنگام تلاش برای سوار شدن با دوچرخه هوا، از آن خارج شوید، که اینطور نیست. ایده آل نباشد).

بیشتر بخوانید: اشک های پادشاهی مجموعه گلاید پرواز را بهتر می کند

همانطور که در ویدیو نیز اشاره شده است، دریافت فن ها و میله های فرمان بسیار آسان است. احتمالاً تعداد زیادی از آنها را در فهرست موجودی خود دارید. و در حالی که ساخت دوچرخه در ابتدا به کمی فینگلینگ نیاز دارد، شاید تنها بخش چالش برانگیز در استفاده حداکثری از وسیله نقلیه اطمینان از داشتن باتری کافی برای کاری کنید که یک سفر بیش از چند لحظه طول بکشد.

Table of Contents

نحوه درست کردن اشک پادشاهی دوچرخه هوا

یک فن، سمت پیشرانه را به سمت پایین، صاف روی زمین قرار دهید. سپس در مقابل آن بایستید و فرمان را جلوی چرخ به صورتی Ultrahand کنید که جلوی چوب رو به شما باشد. فقط با نگه داشتن R و فشار دادن روی d-pad آن را کمی به عقب بچرخانید و آن را روی لبه بالایی فن بچسبانید تا حالت V شکل پهنی ایجاد کند.

با بازی به همان اندازه گسترده و انعطاف پذیر اشک پادشاهی، راه های بی شماری برای حل معماها، عبور از محیط، شکست دادن دشمنان یا فقط تفریح ​​وجود دارد. از آنجایی که این بازی تنها چند هفته است که منتشر شده است، بازیکنان همچنان در حال کشف ابزارهای منحصر به فرد هستند، و یکی از مواردی که به سرعت در حال افزایش محبوبیت است، نه تنها بسیار موثر است، بلکه ساخت آن بسیار ساده است. معرفی «دوچرخه هوایی».