ای کاش قبیله یگا در فیلم Tears of the Kingdom غازهای احمقانه ای نبودند

مطمئناً تعداد بیشتری از اعضای قبیله Yiga در این بازی وجود دارد و دیدن اینکه چگونه آنها دفاع خود را ایجاد کرده اند جالب است. اما با تعقیب کوهگا، در نهایت فهمیدم که او تمام مدت برای گانوندورف کار می‌کرد، و علاوه بر آن، او هنوز هم یک غاز گنده بزرگ است. بیشتر برای باس فایت پیشروی می شود، اما من یک بار دیگر از ابزارهای Ultrahand او علیه او استفاده می کنم و سپس او را با تمام لطف یک تیم موشکی به بیرون از اعماق پرتاب می کنم.

(اد. توجه داشته باشید: این مقاله حاوی اسپویل هایی برای The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.)

اما من همچنین نمی‌توانم از فکر کردن به یک قبیله یگا فرضی که می‌توانست باشد، دست بکشم، قبیله‌ای که در آن مجموعه‌ای از برخوردهای مینی‌بوس‌ها و قطعات کمدی نابسامان نیستند. شرایط انشعاب اولیه آنها با شیخیه چگونه بود؟ آنها در مورد استفاده Hyrule از این فناوری چه احساسی دارند؟ آنها از شراکت با گانوندورف چه چیزی به دست می آورند؟

لینک آسیب دیده با استاد کوهگا در یک وسیله نقلیه در یک میدان مبارزه می کند

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

شرم آور است، زیرا من کمی تنوع را در شرورهایم دوست دارم. یک منبع عالی و دست نخورده از باس فایت ها وجود دارد The Legend of Zelda: Breath of the Wild و اشک پادشاهی، اما آنها هرگز واقعا نمی توانند بدرخشند.

اشتباه نکنید – گانوندورف یک شرور خوب است، و من نمی گویم که او نیاز به اخراج یا هر چیز دیگری دارد. اما فرنچایز زلدا می‌تواند از چند آنتاگونیست جدید استفاده کند تا همه چیز را متزلزل کند و تنوعی به فرنچایز بیافزاید. Hyrule به طور چشمگیری تغییر کرده است نفس وحشی و اشک پادشاهیو ای کاش قبیله یگا به نوبه خود تغییر بیشتری می کرد. شاید در بازی بعدی، آنها بالاخره یک حس واقعی ترس را در من ایجاد کنند. امیدوارم حداقل مجبور نباشم به این زودی ها غرق استاد کهگا باشم.

بخوانید:   14 چیز که ای کاش می دانستم Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

منبع: https://www.polygon.com/legend-zelda-tears-kingdom/23778930/zelda-tears-of-the-kingdom-yiga-clan-villains-kohga

در ابتدا به نظر می رسید که قبیله Yiga ممکن است بتواند انتظارات من را برآورده کند. من سکونتگاه های آنها را در عمق پیدا کردم که توسط ماشین های Ultrahand محافظت می شد. یادداشت هایی پیدا کردم که نشان می داد کوهگا به نحوی زنده مانده است و شروع به شکار او کردم. The Depths به روند کارها می افزاید و من مشتاق دیدن کوهگا جدید بودم که با شکست او و تاریکی اطرافش شکل گرفته بود.

لینک با یک Yiga Blademaster در Zelda: Tears of the Kingdom روبرو می شود

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

قبیله Yiga برای اولین بار در آنجا ظاهر شد نفس وحشی، خود را به عنوان مسافران معمولی در جاده ها نشان می دهد تا خود را در تلاش های ترور نشان دهند. سرتاسر در پس‌زمینه ظاهر می‌شوند BotW، تلاش برای ترور لینک و زلدا و استفاده از یک خبرچین در روستای کاکاریکو. لینک بعداً به مقر آنها نفوذ می کند و استاد کوهگا، رهبر آنها را به بهترین شکل ممکن به دست می آورد، و او را در صحنه ای مملو از پیش بینی به گودالی می فرستد. کوهگا دقیقاً یک دشمن باوقار نیست. شما به سادگی کست های شیخ اسلیت او را قطع می کنید و او را به لیل نوگین احمقانه اش می بندید.

من یک شرور خوب را دوست دارم. قهرمانان روز را نجات می دهند، اما آنتاگونیست ها اغلب کسانی هستند که طرح را به جلو می برند. در حالی که لینک و زلدا به توطئه‌های گانون واکنش نشان می‌دهند، او مجبور می‌شود تا چیزهایی مانند فاجعه و آشوب را به راه بیاندازد. اما داشتن همان بدی بزرگ کمی کهنه می‌شود و گانوندورف واقعاً پرکارترین باس در تمام بازی‌های زلدا است، فقط گاهی اوقات به یک آنتاگونیست ثانویه مانند زانت تسلیم می‌شود.

به اندازه کافی عجیب، بازی جانبی Hyrule Warriors: Age of Calamity این موضوع را با شخصیت سوگا، دست راست کوهگا می پردازد. ما می بینیم که سوگا در کودکی نجات یافته است، بنابراین او عمیقاً به کوهگا وفادار است. او در نوع خود آدم بدی است و در نهایت حتی به لیست شخصیت های قابل بازی می پیوندد. ولی عصر بلا غیرقانونی است، و بنابراین سوگا فقط یک امکان وسوسه انگیز از آنچه می توانست باشد است.

پس از اعزام Kohga، ماموران Yiga به طور تصادفی در جهان ظاهر می شوند تا سعی کنند انتقام بگیرند، اما در غیر این صورت چیز زیادی در مورد آنها نمی آموزیم. بنابراین وقتی اولین پاسگاه Yiga را در آنجا پیدا کردم اشک پادشاهی، من بیش از حد روان بودم. ایده ایدئولوژی انشعاب شیخیه، در تقابل با قهرمانان ما، اما با استفاده از همان ابزار قدرتمند، جذاب است. چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد.

با توجه به ارزشی که دارد، من از محتوای Yiga که داریم لذت می برم. من این قبیله را دوست دارم، و تمرکز آنها بر مخفی کاری بیش از قدرت است. درست مثل داخل نفس وحشی، قاتلان ییگا به طور مداوم برای گرفتن انتقام ظاهر می شوند و من اغلب از سلاح ها و لوازم آرایشی آنها استفاده می کنم.