باربی یک خانواده کامل دارد که در باربی گرتا گرویگ نیستند

و بر خلاف باور عموم، باربی و خواهرانش در واقع پدر و مادر دارند. آنها به شدت در ماجراهای خانه رویایی باربی، و گاهی اوقات در فیلم های نتفلیکس ظاهر می شود. مارگارت رالینز رابرتز مادر خانواده است، یک مهندس کامپیوتر که DreamHouse با فناوری پیشرفته باربی را طراحی کرده است. (تکرار اصلی او در سال 1960 یک خانه‌دار بود.) جورج رابرتز پدر باربی، یک فیلمساز مستند است. (تکرار اصلی او یک مهندس بود.) هیچ یک از والدین باربی نسخه عروسکی ندارند، که توضیح می دهد که چرا آنها شهروند باربیلند در فیلم Gerwig نیستند.

چلسی رابرتز کوچکترین خواهر باربی است، اگرچه ممکن است او را با نام کلی یا در اروپا شلی بشناسید. او اولین بار در سال 1995 معرفی شد، سپس در سال 2011 به عنوان چلسی تغییر نام داد. او تخیل بزرگی دارد و حیوانات را دوست دارد و در فیلم انفرادی خود به طور متعارف 7 ساله می شود. باربی و چلسی: تولد گمشده. او ستاره سریال باربی یوتیوب بود باربی: Dreamtopia.

باربی حتی اقوام گسترده‌تری دارد که در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ظاهر می‌شوند، اگرچه تعداد کمی از آنها در واقع همتایان عروسکی دارند. (همچنین، تا قبل از سال 2018، ردیابی آنچه که در فیلم باربی شرعی است کمی بد می شود.) البته، اضافه کردن خواهران و بستگان باربی باعث می شود گرویگ متورم شود. باربیو سوالات لجستیکی زیادی را مطرح کرد. (آیا هر باربی در باربیلند سه خواهر خواهد داشت؟ آیا اسکایپرها فقط خواهر کوچک مشترک همه خواهند بود؟)

اما باربی چیزهای زیادی بوده است، و «خواهر بزرگ» یکی از نقش‌های اساسی‌تر و نزدیک‌تر است که او برای دختر بچه‌هایی که با باربی‌ها بازی می‌کنند پیشنهاد می‌کند. فیلم‌هایی که به روابط باربی با خواهرانش می‌پردازند، جنبه جدیدی به عروسک مد معمولاً بی‌عیب و نقص ارائه می‌دهند. همانطور که معلوم است، خواهر بزرگ بودن کار سختی است! و اگرچه باربی تمام تلاشش را می کند تا در کنار خواهران کوچکش باشد، اما همیشه انتخاب درستی نمی کند. این به او برتری انسانی بیشتری می دهد، درست مانند باربی مارگو رابی در فیلم لایو اکشن.

منبع: https://www.polygon.com/23805997/barbie-family-parents-greta-gerwig-skipper-stacie-chelseaباربی با اسکایپر، استیسی، چلسی و کن در ساحل ایستاده است

تصویر: Mattel Television، Mainframe Studios/Netflix

کاپیتان رابرتز خواهر باربی OG است که اولین بار در سال 1964 معرفی شد و خواهر باربی که در Gerwig ذکر شده است. باربی. او دومین خواهر بزرگ خانواده رابرتز است، با 14 سال سن، اگرچه در ابتدا به عنوان یک دختر 8 ساله معرفی شد. Growing Up Skipper در سال 1975 منتشر شد، زمانی که اسکایپر بلوند بود، و از آن روزها راه زیادی را پیموده است. این عروسک در سال 2003 برای مدت کوتاهی متوقف شد، اما در سال 2009 بازسازی شد. تجسم فعلی اسکایپر یک سبزه با رگه هایی در موهایش است، و او باهوش، با فناوری، و یک مبتکر و دی جی مشتاق است. او در جدیدترین انیمیشن باربی بازی می کند، باربی: کاپیتان و ماجراجویی بزرگ نگهداری از کودکان.

باربی از روزهای اولیه زندگی خود همیشه اعضای خانواده داشته است، از جمله چندین نفر خواهر و برادر کوچکتر را متوقف کرد و پسرعموها که از شرع حذف شده اند. اما اکنون بیش از هر زمان دیگری، به شدت مورد تاکید قرار گرفته‌اند، تا جایی که تعداد کمی از آنها فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خود را داشته‌اند. در اینجا اسطوره های خانواده باربی چه کسی است – و کاپیتان در حال حاضر چه کسی است که اسباب بازی های او بر رشد سینه او تأکید نمی کند.

از سال 2018، ماجراهای انیمیشن باربی یک مقدار کمی بیشتر از داستان‌های افسانه‌ای اوایل دهه 2000، در واقعیت مستقر است. (اگرچه او هنوز با پری های دریایی دوست می شود و جای خود را با پرنسس ها عوض می کند.) در داستان های اخیرش، او فقط یک دختر معمولی اهل مالیبو است، البته با رویاهای بزرگ و مقدار شگفت انگیزی از وقت آزاد برای عملی کردن آن رویاها، در صورتی که درگیر ماجراهای حواس پرت نمی شود. نمایش نتفلیکس 2018 ماجراهای خانه رویایی باربی این دوران را آغاز کرد. مهمتر از آن این است که به زندگی خانواده باربی می پردازد که قبلاً شخصیت های فرعی داستان باربی بودند.

استیسی، کاپیتان و باربی روی یک تخت می‌نشینند و به چلسی که مهمانی با عروسک‌هایش برپا می‌کند، آرامش می‌دهند.

تصویر: Mattel Television، Mainframe Studios/Netflix

استیسی رابرتز برای اولین بار در سال 1990 به عنوان یک دختر گل در جهان معرفی شد جشن عروسی Midge seتی او در ابتدا کلی نام داشت، اما این نام برای کوچکترین خواهر رابرتز تغییر نام داد. استیسی در سال 1992 دوباره معرفی شد. در کانون فعلی، او یک نوجوان 11 ساله رقابتی و ورزشکار است که همیشه آماده است تا وارد عمل شود. او تنها خواهری است که هنوز یک فیلم مستقل نداشته است، اما باربی: استیسی برای نجات برای اکران در سال 2024 در نتفلیکس برنامه ریزی شده است. به عنوان فرزندان وسط، استیسی و اسکایپر نزدیکترین آنها هستند.

از گوشواره بدنام مجیک کن و بهترین دوست کن آلن گرفته تا باربی دختر ویدیویی و میج همیشه باردار، گرتا گرویگ باربی این فیلم مملو از فیلم‌هایی است که از دورترین گوشه‌های کانون باربی آمده‌اند. حتی ظاهری از کاپیتان بدنام Growing Up وجود دارد – خواهر کوچک باربی که اگر بازویش را بچرخانید، سینه‌هایش بزرگ می‌شد.

اما در حالی که نسخه‌ای از اسکایپر اولین حضور او را در تئاتر لایو اکشن انجام داد باربی (و کت و شلوارهای شرکت ماتل به اسکایپر دیگری اشاره می کنند که به گفته آنها به دنیای واقعی فرار کرده و بعد از آن نزدیک بود کودکی را در یک تصادف موج سواری غرق کند)، بقیه خانواده باربی در جایی دیده نمی شوند.

درست است: باربی یک خانواده دارد و بسیار بزرگ است. و در تجسم فعلی باربی در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی (که به بسیاری از همتایان اسباب‌بازی گسترش می‌یابد)، خانواده‌اش نقش بزرگی در زندگی او بازی می‌کنند.

باربی با والدینش، خواهرانش اسکایپر و استیسی، روی عرشه یک کشتی تفریحی ایستاده است.  در مقابل آنها، خواهر کوچکتر چلسی دستانش را با اشتیاق بالا گرفته است.

تصویر: Mattel Television، Mainframe Studios/Netflix

بخوانید:   بیایید آخرین سوراخ خرگوش «هنرمند جعلی» Spotify را پایین بیاوریم