باری فصل 4 قسمت 6 زمان پرش یک فوچ کاملا جدید را معرفی می کند

وقتی بالاخره در قسمت 6 از زندان آزاد می شود، تقریباً هیچ شباهتی به آدم های ملایمی ندارد که مثل قبل از آن عبور کرده است. حالا او با خالکوبی های زندان، تاپ سفید، ناخن های سیاه رنگ شده و چشم های دیوانه به کنار کلاغ می رود (هیچ وقت بدون آنها خانه را ترک نکنید). این شخصیتی است که Root از بازی کردن لذت می‌برد – و او می‌گوید، یکی از مواردی است که در نهایت کارهای پایانی تقریباً در همان روز انجام شد.

مانند بسیاری از افراد دیگر در بری، این سکون است که از شکستگی به وجود می آید، درد ناشی از خیانت بری (هدر) که در درون او متاستاز کرد و چیزی تاریک تر را ایجاد کرد. البته، او را در موقعیت بهتری در زندان نیز قرار داد – روت از صحنه ناهارخوری که همه منتظر خوردن او هستند، به عنوان لحظه ای اشاره می کند که زهر درون فوچس را به چیز دیگری کاتالیز کرد و او را در مسیر تبدیل شدن به کلاغ قرار داد.

فوچس (استفان روت) با سینی خود در مقابل کافه تریا زندان ایستاده است، جایی که همه او را تماشا می کنند.

فوچس طعم قدرت را می چشد.
عکس ها: مریک مورتون/HBO

روت می گوید: «من فوچس را به عنوان یک بره گمشده توصیف می کنم. و فقط یک فرد خودخواه که (مثل) اگر کاری را که من می خواهم انجام ندهی – تقریباً مثل یک بچه است.

بریفصل چهارم و آخر هم اکنون یکشنبه شب ها از شبکه HBO و Max پخش می شود. فینال سریال 28 می است.

منبع: https://www.polygon.com/23720317/barry-season-4-fuches-raven-episode-6

بخوانید:   مکان زیارتگاه سروتابوماک و راهپیمایی در Zelda: TOTK

“من فکر می کنم (بری روت به Polygon می‌گوید: ستاره و یکی از خالقان آن، بیل هدر) در تمام طول فصل توصیفی فیزیکی در ذهن داشت. و ما باید در روز تصمیم می گرفتیم که چه مقدار از تحولی که قرار بود ببینی – آیا تمام بدن او را می بینی؟ آیا فقط می‌خواهی یک گردن را ببینی؟»

اما اگرچه همه چیز در این دنیای آینده که بری پدر است، سالی (سارا گلدبرگ) مادر است و کوزینو (هنری وینکلر) مخفی است، جدید است، کلاغ به همان اندازه فوچس است که همیشه بوده است.

او اکنون یک فرد قدرتمند در آن فضا است، که قبلاً نبود. او مورد تحقیر و تمسخر قرار می گرفت. بنابراین اکنون که او این قدرت را دارد، فکر می کنم در سال های بعد او بیشتر و بیشتر اعتماد به نفس پیدا کرد. او بیشتر و بیشتر خالکوبی می کند. روت می‌گوید: او زمین‌گیر و متمرکز شد و از اینکه یک قاتل باشد خوب بود.

همه چیز در جدید است بری فصل 4. از آنجایی که زمان نمایش چند قسمت به عقب می گذرد، همه کمی متفاوت به نظر می رسند. اما هیچ کس متفاوت تر از فوچ استفن روت به نظر نمی رسد.

روت می‌گوید: «این بومی این شخصیت بود که او هدفی را همانجا روی گردنش داشته باشد. همه اینها به تصور او از فوچس بود که در زمان زندانی شدنش اساساً تغییر کرد و همه چیز را از ظاهرش گرفته تا روشی که خودش را حمل می کرد تغییر داد. او همان شخصیت را بازی می کرد، اما با ابزاری کاملاً متفاوت. “شخصیت مورد علاقه من از کلاغ این است: او آن کیسه کوچک لباس را بیرون می آورد (از زندان). اما او آن را مانند یک سطل ناهار مانند فلان غذا حمل نمی کند. تصمیم گرفتم، جلوی آن را می گیرم.

اما همه چیز در مورد احترام است. وقتی بالاخره به او احترام می‌رسد، آن موقع است که تغییر می‌کند.»

بخوانید:   بازی Doom 2 RPG اکنون برای رایانه شخصی در دسترس است

در نهایت آنها در مورد کل بدن تصمیم گرفتند، که به ما اجازه می دهد تا ببینیم فوچ چقدر تغییر کرده است. بازوها و قفسه سینه او پوشیده از خالکوبی (گل، اسکلتی و حتی صلیب قرمز روی دوسر بازوی او) است که همه از مجموعه‌ای از گزینه‌هایی که او و آرایشگر طراح آن‌ها را در دسترس داشتند، بیرون کشیده‌اند. مورد علاقه روت، خط تیره پشت گردن ریون است، چیزی که او «حتی نمی‌دانست که می‌بینی یا نه». (نگران نباشید، می توانید.)

او فقط آن را گرفت زیرا برای او اهمیتی نداشت. و آن را به کسی می دهد که هیچ اهمیتی ندارد. و این باعث شد که من در سکوت این مرد باشم.”